Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
60% (5 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Ramygalos g. 25, Panevėžys

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Vizitą pas gydytoją pasirinkau dėl puikių atsiliepimų šitame puslapyje. Važiavau iš kito miesto dėl kelių problemų. Tikėjausi jog padės išspresti odos problemas tačiau teko labai nusivilti. Atėjus į kabineta papasakojau jog turiu kelias problemas dėl kurių ir atvykau, o daktarė mane pertraukė neišklausiusi ir pasakė jog turi tik 15min. kiekvienam pacientui tad geriau sakyk tik pačią svarbiausią problemą. Likau nesuprasta, turėjau stipriai perštintį veidą, išbertą nuo kažkokio alergeno, daktarė pasakė jog tai kosmetologinė problema ir ne čia reikia kreiptis, o eiti pas kosmetologus. Taip pat klausė kodėl nesikreipiau pas daktarę savo mieste. Nesikreipiau todėl jog jau esu buvusi kelis kartus ir jokios naudos.Nuo tos akimirkos supratau kad tikrai nieko gero. Pati esu kosmetologė ir pamačius savo klientą su tokia veido odą jam tikrai nieko nedaryčiau, o tik pasiūlyčiau kreiptis į dermatologus. Kelis kartus teko pakartot jog bėrimas buvo staigus, bet daktarė net nesiklausė ir toliau kartojo jog tai kosmetologinė problema. Toliau išdėsčius kas man dar yra daktarė net nesiteikė pasižiūrėti, pati turėjau paaiškinti simptomus ir kaip atrodo odos vieta. Diagnozė viena, dermatitas. Žinau kad turiu problemų su oda, esu alergiška, bet tinkamo gydymo čia negavau. Niekam NEREKOMENDUIOJU šios daktarės. Nusivylimas. Labai sunku surasti tikrai kompetetingą gydytoją, kuris ne tik išklausytų visus nusiskundimus sveikata bet ir tinkamai apžiūrėjęs skirtų gydymą. Čia gavau tik vieno vaistinio preparato receptą toms kūno vietoms kurių daktarė net neapžiūrėjo. Veido niežėjimui malšinti ir problemai mažinti negavau nieko. NEREKOMENDUOJU"
Atsiliepimas parašytas 2019-01-29 12:52
„Daktarė, kuri verta pačių geriausių žodžių, nuoširdi, absoliučiai atitinkanti aukščiausius įvertinimus, atsakinga, savo darbo asė, turi žmogiškąjį faktorių, verta didžiulės pagarbos tik su sesele manau nepasisekė ne tik gydytojai bet ir pacientams. Ačiū gydytojai."
Atsiliepimas parašytas 2017-04-26 22:57
„Daktarė, kuri verta pačių geriausių žodžių, nuoširdi, absoliučiai atitinkanti aukščiausius įvertinimus, atsakinga, savo darbo asė. Taip turėtų dirbti daktarai!!! Ačiū."
Atsiliepimas parašytas 2017-03-22 10:04
„Labai nusivyliau šia gydytoja. Ne tik, kad nenustatė diagnozės, bet dar ir pasijuokė, kad neprisigalvočiau problemų kur jų nėra. Apmaudu, tik sugaištas laikas."
Atsiliepimas parašytas 2016-01-07 13:16
„Nuostabi gydytoja tikrai. Kiti gydytojai vien dėl 5 minutes trunkančio vaistų išrašymo verčia laukti mėnesį, kol būklė trigubai pablogėja, o ši gydytoja visada priima esant rimtoms problemoms. Žmogiškas žmogus."
Atsiliepimas parašytas 2015-10-25 22:20
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt