Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

100% (5 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
V. Grybo g. 32, Vilnius

Pasirinkite vizito laiką:
2018 liepa 21 d. - 27 d.

Pažymėkite Jums tinkantį laiką ir registruokitės vizitui pas šį specialistą.


Apie specialistą:

Kalba šiomis kalbomis:

  • Lietuvių
  • Anglų
  • Rusų

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Gydytoja Ligita Jančorienė konsultavo mano sesę 2016 m. Gydytoja ne tik paneigė kito infektologo diagnozuotą ir didžiulėmis antibiotikų dozėmis gydytą Laimo ligą, bet ir nukreipė pas neurologą išsėtinės sklerozės ištyrimui. Išsėtinės sklerozės diagnozė buvo patvirtinta. Nuoširdus Jums AČIŪ už profesionalią konsultaciją ir neįtikėtinai tiksliai nurodytą kryptį!"
Atsiliepimas parašytas 2017-12-14 09:27
„L. Jančorienė -kompetentinga, profesionali gydytoja iš pašaukimo. Tai Dievo dovana man, kad aš patekau pas Jus. Ačiū Jums, gydytoja už profesionalumą, rūpestingumą bei kruopščiai organizuotą mano gydymą, stebuklingą pasveikimą ir suteiktą gyvenimo džiaugsmą. Ačiū už padrąsinimą, palaikymą ir pasitikėjimą gydymo metu.Dėkoju už nuoširdų bendravimą, vidinę šilumą ir ramybę. Sėkmės ir kantrybės Jūsų sunkiame ir atsakingame darbe. Ir džiugių gyvenimo akimirkų.
Su pagarba
E. Vaitkuvienė"
Atsiliepimas parašytas 2015-07-30 13:26
„Labai nuostabi ir miela daktare! Tikra profesionale, Gaila bet negaliu prisiregistruoti pas ja Zveryne gruodzio men.,.... bandysim sausi.
Robertas J."
Atsiliepimas parašytas 2014-11-27 17:30
„Daktarė Jančorienė mane gydė nuo 1999iki 2011 metu. Gydė hepatitą C.Super daktarė, man pasisekė, kad sutikau ją savo gyvenime (del ligos). Jaučiuos dabar gan neblogai, DIDELIS, NUOŠIRDUS AČIU, šiai puikiai moteriai ir daktarei"
Atsiliepimas parašytas 2014-08-21 13:26
„Daktare tikra savo srities profesionale. Padejo sekmingai iveikti virusine liga nuo kurios galvojau ,kad pasveikti jau nepavyks. Besigydant su tokio auksto lygio daktare nebaisus joks gydymas . Kaip zmogus daktare labai , labai gera ir su visais pacientais kuriuos maciau laukdamas eileje elgiasi labai gerai ir skiria visiems maksimaliai demesio vienu metu neuzlaikydama zmoniu per ilgai ,kad kitiems nereiketu laukti ilgai. Daktarei didelis aciu uz tai ,kad mane isgyde ! Linkiu jai labai daug sveikatos ir dziaugsmo gyvenime :) "
Atsiliepimas parašytas 2014-05-26 10:40
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt