Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

med. dr. Ligita Jančorienė

  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    A grupės beta hemolizinio streptokoko antigeno tyrimas 11 nenurodyta
    Adeno viruso IgG antikūnai 21 nenurodyta
    Adeno viruso IgM antikūnai 21 nenurodyta

Apie specialistą:

Infekcinių ligų gydytoja, VU profesorė.

Pagrindinės gydytojos veiklos sritys: suaugusiųjų ūminiai ir lėtiniai virusiniai hepatitai, ŽIV infekcija, kitos virusinės infekcijos, erkių pernešamos infekcijos, keliautojų užkrečiamos ligos ir jų profilaktika, kitos infekcinės ligos, skiepijimas, kelionių medicina.

2010 m. Bostone, išlaikiusi Tarptautinės kelionių medicinos asociacijos organizuojamą egzaminą įgijo Kelionių medicinos specialisto sertifikatą, liudijantį kompetenciją keliautojų ligų profilaktikos ir gydymo srityje.

• Licencijos:
MPL-04956 Gydytojas infektologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-03-12 | Nerekomenduoja

Prastesnės daktares nesu sutikus. Jokiu tyrimu , issijuokimas, pasakymas savo mieste gydykis ir tiek. Taip ir toliau gyvenu su kasdieniu viduriavimu ir priepuoliniais spazmiskais viso pilvo skausmais,avitaminoze ir turbut su niekaip nepatvirtinama sunkia infekcija.

2017-12-14 | Rekomenduoja

Gydytoja Ligita Jančorienė konsultavo mano sesę 2016 m. Gydytoja ne tik paneigė kito infektologo diagnozuotą ir didžiulėmis antibiotikų dozėmis gydytą Laimo ligą, bet ir nukreipė pas neurologą išsėtinės sklerozės ištyrimui. Išsėtinės sklerozės diagnozė buvo patvirtinta. Nuoširdus Jums AČIŪ už profesionalią konsultaciją ir neįtikėtinai tiksliai nurodytą kryptį!

2015-07-30 | Rekomenduoja

L. Jančorienė -kompetentinga, profesionali gydytoja iš pašaukimo. Tai Dievo dovana man, kad aš patekau pas Jus. Ačiū Jums, gydytoja už profesionalumą, rūpestingumą bei kruopščiai organizuotą mano gydymą, stebuklingą pasveikimą ir suteiktą gyvenimo džiaugsmą. Ačiū už padrąsinimą, palaikymą ir pasitikėjimą gydymo metu.Dėkoju už nuoširdų bendravimą, vidinę šilumą ir ramybę. Sėkmės ir kantrybės Jūsų sunkiame ir atsakingame darbe. Ir džiugių gyvenimo akimirkų. Su pagarba E. Vaitkuvienė

2014-11-27 | Rekomenduoja

Labai nuostabi ir miela daktare! Tikra profesionale, Gaila bet negaliu prisiregistruoti pas ja Zveryne gruodzio men.,.... bandysim sausi. Robertas J.

2014-08-21 | Rekomenduoja

Daktarė Jančorienė mane gydė nuo 1999iki 2011 metu. Gydė hepatitą C.Super daktarė, man pasisekė, kad sutikau ją savo gyvenime (del ligos). Jaučiuos dabar gan neblogai, DIDELIS, NUOŠIRDUS AČIU, šiai puikiai moteriai ir daktarei

2014-05-26 | Rekomenduoja

Daktare tikra savo srities profesionale. Padejo sekmingai iveikti virusine liga nuo kurios galvojau ,kad pasveikti jau nepavyks. Besigydant su tokio auksto lygio daktare nebaisus joks gydymas . Kaip zmogus daktare labai , labai gera ir su visais pacientais kuriuos maciau laukdamas eileje elgiasi labai gerai ir skiria visiems maksimaliai demesio vienu metu neuzlaikydama zmoniu per ilgai ,kad kitiems nereiketu laukti ilgai. Daktarei didelis aciu uz tai ,kad mane isgyde ! Linkiu jai labai daug sveikatos ir dziaugsmo gyvenime :)

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti