Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
83% (6 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
V. Grybo g. 32, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Kalba šiomis kalbomis:

  • Lietuvių
  • Anglų
  • Rusų

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Prastesnės daktares nesu sutikus. Jokiu tyrimu , issijuokimas, pasakymas savo mieste gydykis ir tiek. Taip ir toliau gyvenu su kasdieniu viduriavimu ir priepuoliniais spazmiskais viso pilvo skausmais,avitaminoze ir turbut su niekaip nepatvirtinama sunkia infekcija."
Atsiliepimas parašytas 2019-03-12 10:42
„Gydytoja Ligita Jančorienė konsultavo mano sesę 2016 m. Gydytoja ne tik paneigė kito infektologo diagnozuotą ir didžiulėmis antibiotikų dozėmis gydytą Laimo ligą, bet ir nukreipė pas neurologą išsėtinės sklerozės ištyrimui. Išsėtinės sklerozės diagnozė buvo patvirtinta. Nuoširdus Jums AČIŪ už profesionalią konsultaciją ir neįtikėtinai tiksliai nurodytą kryptį!"
Atsiliepimas parašytas 2017-12-14 09:27
„L. Jančorienė -kompetentinga, profesionali gydytoja iš pašaukimo. Tai Dievo dovana man, kad aš patekau pas Jus. Ačiū Jums, gydytoja už profesionalumą, rūpestingumą bei kruopščiai organizuotą mano gydymą, stebuklingą pasveikimą ir suteiktą gyvenimo džiaugsmą. Ačiū už padrąsinimą, palaikymą ir pasitikėjimą gydymo metu.Dėkoju už nuoširdų bendravimą, vidinę šilumą ir ramybę. Sėkmės ir kantrybės Jūsų sunkiame ir atsakingame darbe. Ir džiugių gyvenimo akimirkų.
Su pagarba
E. Vaitkuvienė"
Atsiliepimas parašytas 2015-07-30 13:26
„Labai nuostabi ir miela daktare! Tikra profesionale, Gaila bet negaliu prisiregistruoti pas ja Zveryne gruodzio men.,.... bandysim sausi.
Robertas J."
Atsiliepimas parašytas 2014-11-27 17:30
„Daktarė Jančorienė mane gydė nuo 1999iki 2011 metu. Gydė hepatitą C.Super daktarė, man pasisekė, kad sutikau ją savo gyvenime (del ligos). Jaučiuos dabar gan neblogai, DIDELIS, NUOŠIRDUS AČIU, šiai puikiai moteriai ir daktarei"
Atsiliepimas parašytas 2014-08-21 13:26
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt