Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

Komentarai

2016-03-17

Nustebau perskaičius neigiamus komentarus. Turbūt man pasisekė tokiu atveju. Priėmus pirmą kartą gydytoja pralaikė, išklausė ir išklausinėjo mane kokias 2.5 val. Atidžiai ir kantriai. Išrašė vieną vaistuką, kurį turėsiu vartoti kurį laiką, bet po 1,5 sav turim susiskambint kaip jaučiuos, ar veikia. Prieš tai buvau pas tradicinės medicinos gydytoją, kurios buvau paleista likimo valiai su savo itin bloga savijauta ir simptomais. Ir jaučiausi labai blogai. Po 1,5-2 mėn neištvėrus pamėginau apsilankyti pas šią homeopatę. Dabar iš tiesų, bent kolkas po tų 1,5 sav jaučiu pagerėjimą. Tyčia šį kartą nedariau jokių papildomų savipagalbos priemonių, išskyrus režimą, ėjimą įmanomai anksti miegoti. Tai nežinau, ar viskas komplekte, ar vaistai man padeda. Šviesėja galvoje, simptomai pasidarė labai nežymūs, įgaunu kasdien daugiau jėgų. Matysiu kaip bus toliau, bet įspūdis geras.

2015-03-05 | Rekomenduoja

Gydytoja nepakankamai įsigilina į žmogų ir jo savijautą, per mažai skiria tyrimų. Kliaunasi tik žodiniu simptomų nustatymu.

2015-02-26 | Rekomenduoja

Homeopatija labai įdomus mokslas ir gydymo būdas. Visiškai prieštarauja žmogaus prigimčiai ir įprastiems medicinos dėsniams.

2015-02-01 | Rekomenduoja

Labai mažai informacijos suteikianti gydytoja, apie ją yra įvairių nuomonių, anksčiau ji stropiau atsižvelgdavo į žmogaus individualumą, dabar viskas vyksta kaip "konvejeriu".

2015-01-27 | Rekomenduoja

Puiki gydytoja. Tik homeopatija tinka ne visiems, reiketu pasidometi is anksto, kad nenusivilti ir netureti iliuziju.

2015-01-09 | Rekomenduoja

Homeopatinis gydymas labai sudėtingas ir sunkus. Norėčiau susipažinti su kitais žmonėmis, kurie gydėsi homeopatiškai.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti