Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
100% (9 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Lauko g. 46, Nemenčinė

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Nustebau perskaičius neigiamus komentarus. Turbūt man pasisekė tokiu atveju. Priėmus pirmą kartą gydytoja pralaikė, išklausė ir išklausinėjo mane kokias 2.5 val. Atidžiai ir kantriai. Išrašė vieną vaistuką, kurį turėsiu vartoti kurį laiką, bet po 1,5 sav turim susiskambint kaip jaučiuos, ar veikia. Prieš tai buvau pas tradicinės medicinos gydytoją, kurios buvau paleista likimo valiai su savo itin bloga savijauta ir simptomais. Ir jaučiausi labai blogai. Po 1,5-2 mėn neištvėrus pamėginau apsilankyti pas šią homeopatę. Dabar iš tiesų, bent kolkas po tų 1,5 sav jaučiu pagerėjimą. Tyčia šį kartą nedariau jokių papildomų savipagalbos priemonių, išskyrus režimą, ėjimą įmanomai anksti miegoti. Tai nežinau, ar viskas komplekte, ar vaistai man padeda. Šviesėja galvoje, simptomai pasidarė labai nežymūs, įgaunu kasdien daugiau jėgų. Matysiu kaip bus toliau, bet įspūdis geras."
Atsiliepimas parašytas 2016-03-17 12:44
„Gydytoja nepakankamai įsigilina į žmogų ir jo savijautą, per mažai skiria tyrimų. Kliaunasi tik žodiniu simptomų nustatymu."
Atsiliepimas parašytas 2015-03-05 12:48
„Homeopatija labai įdomus mokslas ir gydymo būdas. Visiškai prieštarauja žmogaus prigimčiai ir įprastiems medicinos dėsniams. "
Atsiliepimas parašytas 2015-02-26 09:47
„Labai mažai informacijos suteikianti gydytoja, apie ją yra įvairių nuomonių, anksčiau ji stropiau atsižvelgdavo į žmogaus individualumą, dabar viskas vyksta kaip "konvejeriu"."
Atsiliepimas parašytas 2015-02-01 19:02
„Puiki gydytoja. Tik homeopatija tinka ne visiems, reiketu pasidometi is anksto, kad nenusivilti ir netureti iliuziju. "
Atsiliepimas parašytas 2015-01-27 11:57
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt