Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2017-11-24 | Nerekomenduoja

Kai po kelių mėnesių neveiksmingo gydymo pasiteiravau daktaro ar nereikėtų koreguoti gydymo, tiesiog nustojo atrašinėti.

2017-10-14 | Rekomenduoja

Pas daktarą A.Popovą lankiausi prie porą metų. Gydytojas pasirodė, kantrus, supratingas ir išmanatis savo darbą. Deja, jo gydymas man nepadėjo, nors ir griežtai laikiausi jo nurodymų, todėl rekomenduoti jo nedrįsčiau. Žinau, kad daug kas jį giria, būtent todėl ir pats pas jį ėjau, bet, kaip jau sakiau, man jo gydymas nepadėjo. Kas tikrai nepatiko, tai, kad daktaras davė el. paštą, kad galėčiau informuoti jį dėl gydymo rezultatų ar jei iškiltų kokių klausimų, bet atsakymo kaskart tekdavo laukti dažniausiai apie savaitę ar daugiau. Suprantu, daktaras turi ir daugiau pacientų, ir asmeninį gyvenimą, bet man tai nepatiko, nes buvo buvo situacijų, kai skubiai reikėjo jo patarimų ar įvertinimo dėl gydymo, o jų tekdavo laukti išties ilgai. Dar kartą kreiptis nenorėčiau, bet daktarą vertinčiau, kaip sąžiningą ir supratingą, nes kai nežinojau ar turėsiu pinigų 2-ai konsultacijai, daktaras pats pasiūlė ateiti 'į skolą'. Taip daro ne kiekvienas.

2014-04-10 | Rekomenduoja

Konkretus, profesionalus, patikimas,ir kaip žmogus palieka gerą įspūdį, rami ir jauki konsultavimo aplinka(kelis vizitus iš eilės vaikas sedėdamas užmigdavo), pasiekiamas, kai skubiai reikia pasikonsultuoti, atsako el.paštu. Manau, kad tik teigiami vertinimai ir pačių lietuvių homeopatų, nes daugelis iš jų su A.Popovu konsultuojasi. Iš ties, kiek daug gali maži tinkamai parinkti žirneliai už kelis litus...

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti