Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Holistinės medicinos ekspertas Rosita Basevičienė

Rosita Basevičienė

Rosita Basevičienė yra Holistinės medicinos ekspertė ir konsultuoja Kaune. R. Basevičienė pacientus priima Natura Medica (Kaunas), Natura Medica (Vilnius).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
 • Paslaugos ir kainos:

  Paslauga Kaina Trukmė
  Biorezonansinis organizmo tyrimas su sveikatinimo planu Tam, kad būtumėte sveiki siūlome išsitirti ir gauti individualų sveikatinimo planą. Jums nereikės laukti ilgose eilėse ir atlikti begalę skirtingų tyrimų! Pristatome organizmo ląstelių tyrimą – biorezonanso įrenginiu. Labai informatyvus tyrimas su konsultacija ir detaliu sveikatinimo planu leis suprasti savo organizmą net ir sudėtingiausiose situacijose. Tiriamos sritys:  Reikiamų vitaminų, mineralų ir organizmo pH būklė; Virškinimo, nervų, kraujotakos, kvėpavimo takų sistemų veikla; Endokrininė sistema; Ginekologija/ urologija; Kaulų sistema; Parazitai organizme ir daugiau sričių. Daugiau informacijos apie tyrimą: https://naturamedica.lt/pr/organizmo-bioresonansinis-tyrimas/ 60 EUR 60 min.
  Global Diagnostics Vitatec analizė + biorezonanso tyrimas + terapija + sveikatinimo planas Dirbame su Šveicarų kompanijos Vitatec įrenginiu Global Diagnostics. Siūlome kūno sistemų analizės tyrimą su terapiją + biorezonansinį tyrimą su sveikatinimo planu. Paslaugą sudaro: 1.Tyrimas su abiem mūsų kompanijos įrenginiais, kurie leidžia kūną išnarstyti labai detaliai. (Dirbame ir su sportininkais) 2.Terapija po tyrimų atsižvelgiant kur labiausiai reikia pagalbos organizmui ir ląstelėms. (iki 30min.) Poveikis juntamas. 3.Sudaromas labai detalus sveikatinimo planas 3-12mėn. laikotarpiui priklausomai nuo organizmo būklės ir simptomatikos. Tiriamos sritys bei atliekamos analizės: Mineralų ir vitaminų tyrimas - nustatomi kiekiai visame organizme, įvardinami nuokrypiai; Organų tyrimas – susilpnėjusių organų ir organų sistemų nustatymas; Ląstelių energijos lygio bei blokuojamų organizmo sistemų nustatymas; Toksinų, pH, hormonų lygio nustatymo tyrimas; Alergenų tyrimas; Bakterijų, virusų, parazitų ir laisvųjų radikalų kiekio įvardinimas; Imuninės sistemos bei uždegiminių procesų organizme nustatymas; Kaulų, dantų ir raumenų būklės įvertinimas; Limfos ir kraujotakos būsenos ištyrimas; Nervų sistemos bei streso lygio nustatymas; Meridianų energijos būklės įvertinimas; Autoimuninių ar lėtinių procesų užuomazgų ištyrimas; Silpnų organizmo vietų nustatymas. Virškinimo, nervų, kraujotakos, kvėpavimo takų sistemų veikla; Endokrininė sistema; Ginekologija/ urologija; Kaulų sistema; Parazitai organizme ir daugiau sričių. „Global Diagnostics“ terapija, galinti skleisti nuo 1 hz iki 1 ghz aukšto dažnio bangas gali padėti: Sumažinti virusų, bakterijų, parazitų bei laisvųjų radikalų daromą neigiamą įtaką organizmui; Išlaisvinti blokuojamą energiją organuose arba tarpląstelinėse terpėse, skatinant atstatyti arba pagerinti organų veiklą; Atstatyti natūralų ląstelių energijos lygį; Skatinti organizmo mineralų bei vitaminų įsisavinimą; Stimuliuoti kraujotakos ir limfos veiklą. Daugiau informacijos apie tyrimą: https://naturamedica.lt/pr/nm2-kuno-sistemu-tyrimas-su-terapija-biorezonanso-tyrimas-su-sveikatinimo-planu-global-diagnostics-vitatec/ 150 EUR 120 min.
 • Paslaugos ir kainos:

  Paslauga Kaina Trukmė
  Biorezonansinis Organizmo Tyrimas Su Sveikatinimo Planu Tam, kad būtumėte sveiki siūlome išsitirti ir gauti individualų sveikatinimo planą. Jums nereikės laukti ilgose eilėse ir atlikti begalę skirtingų tyrimų! Pristatome organizmo ląstelių tyrimą – biorezonanso įrenginiu. Labai informatyvus tyrimas su konsultacija ir detaliu sveikatinimo planu leis suprasti savo organizmą net ir sudėtingiausiose situacijose. Tiriamos sritys:  Reikiamų vitaminų, mineralų ir organizmo pH būklė; Virškinimo, nervų, kraujotakos, kvėpavimo takų sistemų veikla; Endokrininė sistema; Ginekologija/ urologija; Kaulų sistema; Parazitai organizme ir daugiau sričių. Daugiau informacijos apie tyrimą: https://naturamedica.lt/pr/organizmo-bioresonansinis-tyrimas/ 60 EUR 60 min.
  Global Diagnostics Vitatec analizė + terapija + biorezonanso tyrimas + sveikatinimo planas Dirbame su Šveicarų kompanijos Vitatec įrenginiu Global Diagnostics. Siūlome kūno sistemų analizės tyrimą su terapiją + biorezonansinį tyrimą su sveikatinimo planu. Paslaugą sudaro: 1.Tyrimas su abiem mūsų kompanijos įrenginiais, kurie leidžia kūną išnarstyti labai detaliai. (Dirbame ir su sportininkais) 2.Terapija po tyrimų atsižvelgiant kur labiausiai reikia pagalbos organizmui ir ląstelėms. (iki 30min.) Poveikis juntamas. 3.Sudaromas labai detalus sveikatinimo planas 3-12mėn. laikotarpiui priklausomai nuo organizmo būklės ir simptomatikos. Tiriamos sritys bei atliekamos analizės: Mineralų ir vitaminų tyrimas - nustatomi kiekiai visame organizme, įvardinami nuokrypiai; Organų tyrimas – susilpnėjusių organų ir organų sistemų nustatymas; Ląstelių energijos lygio bei blokuojamų organizmo sistemų nustatymas; Toksinų, pH, hormonų lygio nustatymo tyrimas; Alergenų tyrimas; Bakterijų, virusų, parazitų ir laisvųjų radikalų kiekio įvardinimas; Imuninės sistemos bei uždegiminių procesų organizme nustatymas; Kaulų, dantų ir raumenų būklės įvertinimas; Limfos ir kraujotakos būsenos ištyrimas; Nervų sistemos bei streso lygio nustatymas; Meridianų energijos būklės įvertinimas; Autoimuninių ar lėtinių procesų užuomazgų ištyrimas; Silpnų organizmo vietų nustatymas. Virškinimo, nervų, kraujotakos, kvėpavimo takų sistemų veikla; Endokrininė sistema; Ginekologija/ urologija; Kaulų sistema; Parazitai organizme ir daugiau sričių. „Global Diagnostics“ terapija, galinti skleisti nuo 1 hz iki 1 ghz aukšto dažnio bangas gali padėti: Sumažinti virusų, bakterijų, parazitų bei laisvųjų radikalų daromą neigiamą įtaką organizmui; Išlaisvinti blokuojamą energiją organuose arba tarpląstelinėse terpėse, skatinant atstatyti arba pagerinti organų veiklą; Atstatyti natūralų ląstelių energijos lygį; Skatinti organizmo mineralų bei vitaminų įsisavinimą; Stimuliuoti kraujotakos ir limfos veiklą. Daugiau informacijos apie tyrimą: https://naturamedica.lt/pr/nm2-kuno-sistemu-tyrimas-su-terapija-biorezonanso-tyrimas-su-sveikatinimo-planu-global-diagnostics-vitatec/ 150 EUR 120 min.

Apie specialistą:

„Pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti” (Konfucijus).
Mano darbas yra mano gyvenimo būdas, kuriuo galiu dalintis su klientais.
Įgijusi tradicinės medicinos, kinų bei kineziologijos medicinos žinias tyrimo metu atsakysiu į Jūsų klausimus. Padėsiu suvokti organizmo situaciją ir sudarysiu individualų sveikatinimo planą atsižvelgiant į jūsų organizmo būklę bei terapijos programą. Kaip specialistė remiuosi tradicinės ir holistinės medicinos patirtimi. Vadovaujuosi holistiniu požiūriu ir šiltu bendravimu.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų
Anglų

• Mokslai:
Vilniaus Universiteto, Kauno humanitarinių mokslų fakultete įgytas verslo administravimo ir vadybos bakalauro diplomas
Kauno aukštesniojoje medicinos mokykloje įgytas Medicinos/Šeimos slaugymas/Slauga bakalauro diplomas

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Tradicinė kinų filosofija ir medicina
Tarptautinė mokslinė praktinė konferencija „Holistinė medicina laimingam gyvenimui“
Nuotolinė konferencija „Neuromokslo paslaptys: neišnaudota smegenų galia“
Skaitė pranešimą praktinėje konferencijoje „Maisto netoleravimas ir alergija – realybė ir mitai“ tema „Joninių mineralų ir medox svarba, nauda ir efektyvumas“
Mokslinė praktinė konferencija „Šeimos sveikata: natūralios medicinos bei sveikatinimo vieta ir galimybės“

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti