Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

med. dr. Juozas Stanaitis

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Mokslinio domėjimosi sritys

endoskopinė mukozektomija (endoskopinė submukozinė disekcija); virškinimo trakto stentavimai metaliniais išsiplečiančiais stentais; lėtinio pankreatito komplikacijų endoskopinis gydymas.

• Licencijos:
MPL-10664 Gydytojas gastroenterologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Asociacijos
Lietuvos Endoskopuotojų Draugijos valdybos narys

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-07-10 | Rekomenduoja

Juozas Stanaitis - gydytojas profesionalas. Malonus, taktiškas, išsamiai viską paaiškina. Dar nebuvau tokio puikaus daktaro sutikus. Ačiū. Lina, Šiauliai

2018-03-28 | Rekomenduoja

Džiaugiuosi, kad būtent šis gydytojas prieš 5 metus atliko man endoskopinį tyrimą. Nuoširdžiai dėkoju, gerbiamam gydytojui, gastroenterologui Juozui Stanaičiui už profesionalią pagalbą esant sudėtingai situacijai, o viskas galėjo būti ir kitaip... Tai gydytojas, savo srities profesionalas, nuoširdžiai atsidavęs sunkiam ir atsakingam darbui. Dėkoju gerbiamam gydytojui, už konsultacijas, gydymą. Linkiu sveikatos, stiprybės ir sėkmės profesinėje veikloje! Ačiū Jums, kad esate. Pacientė Irena Bračkienė

2018-03-27 | Rekomenduoja

Gydytojas tikras profesionalas. Labai malonus. Atydžiai išklausė mano nusiskundimus. Skyrė pakankamai laiko diagnozei nustatyti. Atsakė į visus pateiktus klausimus. Paskirtas gydymas buvo efektyvus. Ačiū gydytojui ir visai InMedica komandai!

2018-03-09 | Rekomenduoja

Gydytojo deka galiu vel maitintis be diskomforto. Net ir svoris susitvarke! Labai malonus gydytojas! O ir klinikoje aptarnavimas nepriekaistingas.

2018-03-05 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas. Lankiausi pas jį InMedica Santariškiu klinikoje-labai greitai, patogiai ir puikiai buvo atliktos visos procedūros: kad ir kokios atrodytu jos nemalonios-viskas priklauso nuo personalo komandos ir sukuriamo klimato-gyd.Stanaitis su savo komanda šioje klinikoje dirba nepriekaištingai. Rekomenduoju, 10 balu!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti