Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Gastroenterologas Aistė Purienė

Aistė Purienė

Aistė Purienė yra Gastroenterologė, Echoskopuotoja, Endoskopuotoja ir konsultuoja Klaipėdoje. A. Purienė pacientus priima Endoklinika, Northway medicinos centras (Dragūnų g. 2), Northway medicinos centras (Naujoji Uosto g. 9).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Viršutinio virškinamojo trakto tyrimas (Videoezofagogastroduodenoskopija – VEGDS) Paslauga teikiama tik su gydytojo konsultacija - konsultacijos kaina 50 EUR. Esant indikacijoms, gali būti rekomenduojama atlikti Helicobacter pylori testą (testo kaina 21 eur). 70 EUR 30 min.
    Gastrofibroskopija (Videoezofagogastroduodenoskopija – VEGDS) su intravenine sedacija (nejautra) Paslauga teikiama tik su gydytojo konsultacija - konsultacijos kaina 50EUR. Esant indikacijoms, gali būti rekomenduojama atlikti Helicobacter pylori testą (testo kaina 21 eur). 150 EUR 40 min.
    Gastroenterologo konsultacija 50 EUR 30 min.

Apie specialistą:

Gydytoja konsultuoja ir gydo suaugusiuosius dėl virškinamojo trakto ligų - stemplės, skrandžio, dvylikapirštės, kepenų, kasos, tulžies pūslės, žarnyno ligos. Atlieka endoskopinius ir echoskopinius tyrimus - fibroezofagogastroduodenoskopiją (skrandžio tyrimas) ir kolonoskopiją (žarnyno tyrimas) bei pilvo organų ultragarsinį tyrimą. Taip pat gydytoja atlieka elastografijos (Kepenų tankio tyrimas), kuris pakeičia kepenų biopsiją ir gali būti pritaikomas diagnozuoti įvairius kepenų susirgimus, ypač hepatitą C.
Domėjimosi sritys: Gastroezofaginio refliukso liga, stemplės uždegimas, opaligė, H.pylori infekcija, skrandžio patologija, hepatitai, pankreatitai, autoimuninės kepenų ligos, taip pat žarnyno ligos: vidurių užkietėjimas, viduriavimas, uždegiminės žarnyno ligos, meteorizmas, celiakija, funkciniai virškinamojo trakto sutrikimai (funkcinė dispepsija, dirgliosios žarnos sindromas).

• Licencijos:
MPL-17078 Medicinos gydytojas
MPL-21102 Gydytojas gastroenterologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Gydytoja aktyviai dalyvauja seminaruose ir konferencijose, domisi naujausiais moksliniais tyrimais
Tarptautinė konferencija United European Gastroenterology Week Barcelona, 2015
Tarptautinė konferencija United European Gastroenterology Week Amsterdam, 2012
2010 m. the 5th Baltic Sea Region Cenference in Medical Sciences dalyvė
Mokslinis darbas/studija/tyrimai apie PBC

• Asociacijos
Lietuvos gastroenterologų draugijos narys
Lietuvos echoskopuotojų draugijos narys

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktras.lt svetainėje ir programėlėje taisyklės. https://www.manodaktaras.lt/text/atsiliepimu-taisykles

2023-09-25 | Rekomenduoja

Profesionali gydytoja, be to labai maloni, skirianti visa savo demesni pacientui, savo konsultacijos laika atidirba is sirdies.

2023-09-15 | Rekomenduoja

Puikesnės gydytojos, kaip Aistė Purienė dar nebuvau sutikusi. Maloni, išklausanti, patarianti, miela jauna gydytoja. Klinikoje lankiausi kelis kartus, ir tiesą pasakius labai pergyvenau dėl būsimų procedūrų, bet pasirodo be reikalo. Viskas praėjo sklandžiai, subtiliai. Jei reiks kito vizito tikrai be baimės, drąsiai važiuosi tik čia. Ne tik gydytoja, bet ir sesutės moka padrąsinti, nuraminti, paguosti. Švelniai atliekamos visos reikalingos procedūros. Ačiū Joms labai. Džiaugiuosi, kad dar yra tokių atsidavusių, malonių medicinos darbuotojų. Ačiū, didelis ačiū Jums :)

2023-08-25 | Rekomenduoja

Maloni, išmananti gydytoja. Neskubindama išklausė visko, atsakė į klausimus ir paskyrė gydymą. Dėkui Jums.

2023-08-24 | Rekomenduoja

Vizitas praėjo labai gerai.Vietoje buvo paimtas kraujas tyrimams,sudarytas tolimesnis gydymo planas.

2023-08-23 | Rekomenduoja

Labai patiko gydytoja, savo darbą išmananti, paaiškino viską labai aiskiai ir išsamiai. Tik patys geriausi atsiliepimai apie ja.

2023-08-17 | Rekomenduoja

Pritariu pries tai rasiusiems, puiki gydytoja ir klinikos personalas. Rekomenduoju, taupantiems laika, nes viska gavau vieno vizito metu, ir tyrima, ir konsultacija su gydymu, ir kraujo tyrimus paeme maloni sesute.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti