Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas Jolita Naujokienė

Jolita Naujokienė

Jolita Naujokienė yra Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja ir konsultuoja Kaune. J. Naujokienė pacientus priima Neoclinic klinika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacija 25 EUR 15 min.
    Frakcinis odos atjauninimas ir atnaujinimas, Palomar Icon, CO2 lazeriais (visas veidas) Frakcinio odos atjauninimo lazeriu procedūra yra inovatyvi ir unikali, turi gydomąjį poveikį, todėl gali išspręsti daugybę odos problemų: pannaikinti raukšles, pigmentines dėmes ir randus. Tai vienas iš geriausių būdų atnaujinti senstančią, išvargintą ir aknės paveiktą odą. Jau po pirmos procedūros jaučiama kaip pasikeitė oda, prasideda regeneracijos ir kalogeno gamybos procesai, oda tampa švelnesnė, gaivesnė, lygesnė. Einant laikui odos būklė tik gerėja. Geriausias procedūros efektas matomas po 4-6 mėnesių. Odos patempimo efektas gali išlikti iki 4-5 metų. Procedūros nauda: Veido oda tampa stangresnė, paskatinama kalogeno gamyba; Išnyksta smulkios ir lygesnėmis tampa gilios raukšlės; Išnaikinami, po aknės atsiradę, randai; Oda tampa švelnesnė, elastingesnė; Pašviesėja arba išnyksta pigmentinės dėmės; Greitas gijimas. Procedūras galima atlikti ištisus metus (poprocedūriniu laikotarpiu būtina naudoti apsaugines priemones su SPF). Prieš procedūrą: Procedūrai specialiai pasiruošti nereikia, rekomenduojama procedūrą atlikti neįdegusios odos. Po procedūros: Būtina naudoti stipriai drėkinantį ir apsauginį kremą, nemažesniu nei SPF 50, nuo ultravioletinių spindulių poveikio. Vengti saulės, nesikaitinti soliariume. 599 EUR 60 min.
    Frakcinis odos atjauninimas ir atnaujinimas, Palomar Icon, CO2 lazeriais (visas veidas-kaklas-dekoltė) Frakcinio odos atjauninimo lazeriu procedūra yra inovatyvi ir unikali, turi gydomąjį poveikį, todėl gali išspręsti daugybę odos problemų: panaikinti raukšles, pigmentines dėmes ir randus. Tai vienas iš geriausių būdų atnaujinti senstančią, išvargintą ir aknės paveiktą odą. Jau po pirmos procedūros jaučiama kaip pasikeitė oda, prasideda regeneracijos ir kalogeno gamybos procesai, oda tampa švelnesnė, gaivesnė, lygesnė. Einant laikui odos būklė tik gerėja. Geriausias procedūros efektas matomas po 4-6 mėnesių. Odos patempimo efektas gali išlikti iki 4-5 metų. Procedūros nauda: Veido oda tampa stangresnė, paskatinama kalogeno gamyba; Išnyksta smulkios ir lygesnėmis tampa gilios raukšlės; Išnaikinami, po aknės atsiradę, randai; Oda tampa švelnesnė, elastingesnė; Pašviesėja arba išnyksta pigmentinės dėmės; Greitas gijimas. Procedūras galima atlikti ištisus metus (poprocedūriniu laikotarpiu būtina naudoti apsaugines priemones su SPF). Prieš procedūrą: Procedūrai specialiai pasiruošti nereikia, rekomenduojama procedūrą atlikti neįdegusios odos. Po procedūros: Būtina naudoti stipriai drėkinantį ir apsauginį kremą, nemažesniu nei SPF 50, nuo ultravioletinių spindulių poveikio. Vengti saulės, nesikaitinti soliariume. 900 EUR 90 min.

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-08550 Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti