Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Rasa Brazdauskienė

  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Estetinės medicinos specialisto konsultacija Sudaro individualų odos priežiūros planą ir kvalifikuotai parenka odos priežiūros priemones. nenurodyta 20 min.
    Depiliacija nenurodyta 30 min.
    Aparatinės FACELAB veido procedūros nenurodyta 60 min.

Apie specialistą:

Konsultuoja ir atlieka įvairias kosmetines (naudojant profesionalią kosmetiką) ir aparatines (ultragarsu, radijo dažniais, intensyvia pulsine šviesa, šveitimo vandeniu) veido bei kūno procedūras esant normaliai ar probleminei odai. Atlieka veido, kaklo, dekoltė srities, kūno bei plaukų stiprinimo mezoterapijos, biorevitalizacijos, veido raukšlių užpildų procedūras, indukcinę kolageno terapiją. Atlieka nepageidaujamų plaukų šalinimo procedūras vašku ir cukrumi, intensyvia pulsine šviesa (IPL). Atlieka medicininį auskarų vėrimą į įvairias kūno vietas. Sudaro individualų odos priežiūros planą ir kvalifikuotai parenka odos priežiūros priemones.
Nuolat dalyvauja įvairiuose masažo technikų mokymuose bei teoriniuose seminaruose (Lietuvoje ir už jos ribų). Yra kūno formų tobulinimo masažo – liposažo specialistė.
Darbo patirtis – daugiau nei 15 metų.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Mokslai:
1988 m. Medicinos seserų specialybės kursas Kauno P. Mažylio medicinos mokykloje
1990-1992 m. Australijoje ,,Academia D‘ESTHETIQUE“ Nouvelle beauty theraphy specialybė

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2011 m. ,,The Organic Pharmacy“ mokymai Londone ir paruošimas profesionaliam darbui su ,,The Organic Pharmacy“ grožio ir sveikatos priežiūros priemonėmis
2011 m. ,,Ascepion Laser Technologies“ mokymai ir paruošimas profesionaliam darbui su estetinės medicinos aparatais RAYLIFE ir FACE LAB

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti