Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

83% (6 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Eivenių g. 2, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Licencijos:

  • Gydytojas endokrinologas MPL-09236

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Ačiū gerb. L. Barsienei už informaciją. Vos tik padavė atsakymą su diagnoze "Folikulinės neoplazmos vaizdas" ir pasakė, kad reikia vykti į Vėžio institutą, man "žemė ėmė slysti iš po kojų ". Daug radau informacijos google kas tai, ką daryti ir t. t. bet psichologiškai jaučiasi vis blogiau. Pasisekė ir teko garbė pastudijuoti L. Barsienės dakrato didertaciją "Skydliaukės ultragarsiniai, citologiniai, histologiniai pokyčiai, jų tarpusavio sąsajos ir diagnostinė vertė" ir dabar ramiai laukiu papildomų tyrimų, procedūrų - vėl "gyvenu". Sakoma, kad "nežinojimas žudo žmogų" - tai tiesa."
Atsiliepimas parašytas 2020-01-03 14:51
„Labai puiki gydytoja, tiek kaip zmogus ir taip pat is profesines puses. Maloni, nekelianti streso. Nors zmoniu uz duriu daug, bet gydytoja skiria pakankamai laiko ir svarbiausiai dirba konstruktyviai bei profesionaliai. Labai dziaugiuosi pakliuvusi pas sia gydytoja ir labai viliuosi, kad síos gydytojos deka galesiu vel gyventi o ne bijoti !
Sekmes ir sveikatos dideles Gerb.Gydytojai Linai Barsienei.
Paciente- Ieva Slepaviciene"
Atsiliepimas parašytas 2019-09-24 23:49
„Esu labai patenkinta vizitu : profesionali, gerbianti pacientą, atidžiai jį išklausanti. Tikiu šia daktare. Aplamai, pasitikiu medikais iš medikų dinastijos. Jokių komunikavimo problemų. Pats nuoširdžiausias ,,AČIŪ!''."
Atsiliepimas parašytas 2018-01-15 21:03
„Esu nusivylusi šia "gydytoja". Pasirodė labai arogantiška. Buvau užsiregistravusi pas šią gydytoją internetu. Atėjus į registratūrą atliko reikiamas procedūras, padavė ligos istoriją ir nurodė kabinetą. Nuėjus prie kabineto, po kiek laiko išėjo sesutė ir pakvietė mane užeiti į kabinetą. Sakė, kad daktarė yra kursuose, tad truputi vėluoja. Labai maloni sesutė pamatavo spaudimą, surašė duomenis, davė pasirašyti dėl gydymo. Paskui sesutė liepė laukti koridoriuje. Pralaukus beveik dvi valandas gydytoja grįžo iš kursų. Priėmė vieną pacientę. Paskui buvo mano eilė, tačiau gydytoja išnešė mano kortelę ir liepė eiti į registratūrą. Paklausus, kažkas negerai? Atsakė: eikite į registratūrą. Nuėjus į registratūrą, darbuotojos buvo pasimetusios. Gydytoja tikino joms, kad susidubliavo laikas, nors jokio susidubliavimo nebuvo. Tai patikino ir pačios registratūros darbuotojos. Tiesiog ši "gydytoja" gali pramesti pacientą, pralaukusį beveik 2 valandas ir nieko nepaaiškinti. Gaila sugaišto laiko, nors galėjo iškart pranešti, kad nepriims ar paaiškinti situaciją. Ačiū, daugiau pas šią gydytoją nenoriu pakliūti ir Jums nerekomenduoju! Hipokrato priesaika tokioms "gydytojoms" negalioja."
Atsiliepimas parašytas 2017-01-30 16:12
„Labai šauni endokrinologė!"
Atsiliepimas parašytas 2013-10-31 17:21
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt