Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

Endokrinologė Eglė Šiuškienė. Diagnozuoja ir gydo ligas, atsiradusias dėl endokrininių liaukų veiklos sutrikimų: sergant diabetu, antinksčių ligomis, esant skydliaukės veiklos, lytinės funkcijos sutrikimus. Atlieka skydliaukės echoskopiją.

• Licencijos:
MPL-11288 Gydytojas endokrinologas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-02-13 | Nerekomenduoja

Mano akiai ši gydytoja labai elgiasi ne profesionaliai, ne kompetetingai. Atvykus pasitikrinti dėl skydliaukės, dėl prastos savijautos, mane realiai pamokė kaip gyventi man. Liepė dietų laikytis, kad esu per stora, tikrai ne sveriu nei 75kg. Kad man daugiausiai galima priaugti tiek ir tiek, sakau aš net negimdziusi kai buvau ir kai 15 metų buvo tiek ne svėriau, tiesiog esu stambių kaulų kad ir labai smulki būdama svėriau daugiau nei atrodo kaip ir dabar sveriu taip kaip neatrodo, tai normalu. Bet poniai labai užkliūvau su savo svoriu ir galu gale visa bloga savijauta ir t. T. Dėl antsvorio, manau šita gydytoja dietologe

2013-12-22 | Rekomenduoja

Geros žinios ir nuojauta. Tiksliai diagnozuoja ligą ir vertina pasekmes. Paaiškina situaciją ir duoda tinkamus patarimus. Pasižymi visais gerais žmogiškais faktoriais ir užuojauta pacientui. Puiki gydytoja.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti