Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

Nuo 1994 m. iki dabar dėstytojauju Kauno Medicinos universiteto "Dantų ir burnos" klinikoje, ruošiu antrinės endodontijos rezidentūros studentus.
Nuo 2000 m. nuolat skaitau paskaitas gydytojų odontologų kvalifikacijos kėlimo kursuose, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
Rašau mokslinius straipsnius įvairiuose medicininiuose žurnaluose.
Nuolat tobulinu žinias endodontologijos srityje, dalyvauju tarptautiniuose seminaruose ir konferencijose.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2014-12-11 | Rekomenduoja

Puikus Gydytojas, sutvarke pradurta kanala, nors kitas gydytojas norejo istraukti danti.

2014-11-26 | Rekomenduoja

Labai gerbiu šį gydytoją. Jis man sutvarkė danties kanalą , kai nieks nedavė garantijos ir sumos buvo atitinkamai didelės . Šis gydytojas ne gana to , kad sutvarkė gerai , bet kaip ir gerbiantis save daktaras paėmė mažiau negu sakė , kadangi reikėjo dantį stebėt. Dirba gerai , greitai ir profesionaliai. Didelis dėkui Jums Daktare , kad esat ir padedat žmonėms. Jus tikras profesionalas.

2013-12-07 | Rekomenduoja

Nuostabus gydytojas! Nors po neatsargaus buvusios savo dantų gydytojos prisilietimo prie atviro nervo pasidarydavo bloga jau vien įėjus į stomatologijos kliniką, Kastytis net tokią nemalonią ir ilgą procedūrą kaip danties kanalų pergydymas padarė visiškai pakenčiamą ir nei kiek nebaisią. Buvo malonu susipažinti ir patikėti savo dantuką tikrai profesionalui. Dar kartą dėkoju!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti