Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Gydytoja konsultuoja dėl: nutukimo cukrinio diabeto, skydliaukės patologijos, augimo sutrikimų,lytinio brendimo sutrikimų,nantinksčių patologijos. Gydytoja taip pat atlieka skydliaukės ir pilvo organų echoskopijas.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-06-13 | Rekomenduoja

Labai noriu padėkoti šiai nuostabiai gydytojai. Padarius visus reikiamus tyrimus, padėjo surasti mano dukros problemas ir labai nuramino. Tikra savo srities speceliste ir begalo nuostabus zmogus!

2021-04-08 | Rekomenduoja

Pati nerealiausia gydytoja,savo strities profesionale, labai rupestinga,palaikanti,tiesiog neturiu zodziu isreiksti susizavejimo!

2020-07-16 | Rekomenduoja

Nuostabi ne tik Gydytoja, bet ir Žmogus. Palaikanti, padrąsinanti. Dedanti visas pastangas ir jėgas, kad tik pacientui ir jo artimiesiems būtų geriau ir aiškiau. Visada suranda laiko atsakyti į klausimus. Informatyviai papasakoja apie ligą, taikomus gydymo metodus

2018-08-04 | Rekomenduoja

Nuostabių nuostabiausia gydytoja. Nuoširdžiai rūpinasi savo pacientais. Tokių gydytojų šiais laikais maža.

2018-03-07 | Rekomenduoja

Noriu prisijungti prie gerųjų komentarų. Puiki gydytoja, verta pačių geriausių atsielipimų, pagyrų ir garsių aplodismentų!!!!! Nuoširdi, informatyvi, rūpestinga, konkreti,...Linkiu Gydytojai visokeriopos sėkmės visame kame-tiek profesinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime. Linkiu mums visiems kuo daugiau tokių puikių asmenybių ir specialistų. Nuoširdžiausiai-Martyno mama.

2018-01-24

Žinot, mes ką tik " išsiregistravome" iš šios gydytojos, bet tik dėl amžiaus( kadangi sukako 18), bet jei leistu LR Į mes gydytojos nekeistume niekada: Štai tokių gydytojų kokia yra gyd. S. Vainiene reikia ir su žiburiu ieškot. Tai savo srities profesionali, rūpestinga, maloni gydytoja, kuri kiek mačiau atkreipia dėmesį į kiekvieną savo pasientą

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti

Echoskopuotojas, kuris priims jus greičiausiai