Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

Komentarai

2020-04-03 | Rekomenduoja

Ačiū! gydytojui Egidijui Mickui. Už atidumą, profesionalumą, konkretumą, patarimus. Tikrai net nesitikejau, kad taip atidžiai ir skurpulingai gydytojas teirausis apie mano sveikatos būklę. Nuostabus gydytojas. Aičiū Jums, gerbiamas Gydytojau. SĖKMĖS! Silvija.

2017-05-17

Laba diena, šiandien (2017.05.17) buvau pas šį gydytojį, noriu parašyti, kad dar nebuvau pas tokį nuoširdų gydytojį. Viską paaiškina, pataria, skiria daug laiko tyrimui. Kad tokių nuostabių gydytojų būtų Lietuvoje! Ačiū už jūsų nuoširdumą!

2016-03-23 | Rekomenduoja

Esu dėkinga E. Mickui už atidumą ir profesionalumą. Prieš du metus iš jo kabineto išėjau su visiškai netikėta išvada "C64?", kas kitus specialistus dėl mano jauno amžiaus iš pradžių prajuokino. Bet jo įtarimas pasitvirtino ir ne vienas tos pačios srities specialistas vėliau sakė, kad tik tikras profesionalas galėjo pastebėti tokį mažą darinį... Liksiu visada dėkinga už anksti diagnozuotą ligą!

2015-01-12 | Rekomenduoja

Ne vieną kartą teko apsilankyti pas šį gydytoją, tikrai labai geras specialistas savo srityje, viską išsamiai išaaiškina ir t. t. Kad daugiau tokių atsirastu butu nuostabu. Sėkmės šiam gydytojui darbe ir gyvenime. Tik vieno dalyko nesuprantu , kodėl gydytojams kolegoms ne visiems tai patinka, kad jis kruopščiai atlieka echoskopą ir t.t. Juk po išsamaus tyrimo daugiau viskas aišku, kur kokia priežastis. Aš lenkiuosi prieš Jus gerb. Egidijau Jus nuostabus daktaras, nors griežtas, punktualus, bet teisingas. Ačiū jums. Pagarbiai Regina.

2014-11-11 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas! Rūpestingas, kantrus ir profesionalus. Išėjus po procedūros pamaniau sau, kad daugiau tokių gydytojų būtų! Ačiū ir sėkmės darbuose. Vaida

2014-10-31 | Rekomenduoja

Gerbiamas gyd. E. Mickau, laba diena, aš Jūsų vakarykštė pacientė, t.y., 10.30 d., esu Jums labai dėkinga už nepaprastą kruopštumą ir kantrybę bei labai išsamius paaiškinimus. Esate puikus gydytojas, dar kartą ačiū. Linkiu sėkmės. Irena. B.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti