Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Ultragarsinių tyrimų stažas – 26 metai. Medicinos centre Lorna gyd. A.Lekštutis šiuolaikine ultragarsine aparatūra atlieka pilvo ertmės, mažojo dubens, inkstų, sėklidžių, krūtų, skydliaukės, limfinių mazgų, seilių liaukų ultragarsinius tyrimus.

• Licencijos:
MPL-13096 Vidaus ligų gydytojas

• Mokslai:
1983 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą. Įgijo vidaus ligų gydytojo ir echoskopuotojo licencijas.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-01-07 | Rekomenduoja

Labai geras gydytojas. Ačiū Jums labai už profesionaliai atliekamą darbą. Daugiau tokių šaunių gydytojų Lietuvoje!

2019-09-17 | Rekomenduoja

Nuoširdžiai dėkoju Respublikinės Klaipėdos ligoninės Vidaus ligų diagnostikos skyriaus vedėjui Audriui Lekštučiui. Šio gydytojo dėka buvo atlikta visa įmanoma paciento priežiūra, gydymas, tyrimai. Nustačius ligos diagnozę, skubiai suorganizuotas paciento perkėlimas į kitą sveikatos priežiūros įstaigą. Tik minėto gydytojo dėka buvo išgelbėta paciento gyvybė. Šis gydytojas yra gydytojas iš pašaukimo. Ačiū Jums!

2017-10-05

Tai - nepapaprasto atidumo ir empatijos gydytojas. Tiksli diagnozė ir efektingas medikamentinis bei psichoterapinis gydymas. Beje, pastarasis gydytojo gebėjimas ypač ryškus. Po vizitacijos ir vaistų nereikia. Dėkoju gydytojui už prikėlimą gyvenimui. Pagarbiai, Gediminas Kačiulis, dailės mokytojas

2014-08-19 | Rekomenduoja

Labai profesionalus ir savo sritš išmanantis gydytojas. Tiesą sakant, ta sritis apima visas ligas, todėl juo galima pasikliauti visais atvejais.Aš labai dėkinga jam už sūnaus gydymą.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti