Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

Mane žavi tai, kad dermatologija – tai ir estetika, ir sveikata, todėl galiu ne tik padėti žmogui gražiau atrodyti, bet ir susigrąžinti gerą savijautą, nuotaiką ir optimizmą.
Pasitaiko, kad žmonės planuoja ir nori atlikti procedūras, kurios netikslingos arba negarantuoja rezultatų, o kartais netgi gali būti rizikingos. Tad mano, kaip profesionalo, užduotis – įsiklausyti, patarti, kartu su pacientu ieškoti kompromisų ir nukreipti teisingiausiu gydymo keliu.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2014-10-10 | Rekomenduoja

Si daktare, mano manymu, nekompetentinga. I mane tik uzmetusi patyrusi zvilgsni nustate mano odos problema ir prirekomendavo nuostabiu kremu (kurie beje yra dabar labai visur populiarinami). Jokiu tyrimu, klausynejimu, bandymu gilintis i problema. O kai paklausiau ar galetu man pasakyti sudeti tu nuostabiuju kremu, risli kalbesena uzsibaige akimirksniu. Tai kaip galima israsyti priemoniu, kuriu sudeties pati daktare nelabai zino. Ir kaip galima nustatyti problema tik pazvelgusi i zmogu is atstumo? Tikrai nepatariu lankytis pas sia gydytoja.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti