Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
100% (1 įvertinimas)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Apie specialistą:

Mane žavi tai, kad dermatologija – tai ir estetika, ir sveikata, todėl galiu ne tik padėti žmogui gražiau atrodyti, bet ir susigrąžinti gerą savijautą, nuotaiką ir optimizmą.
Pasitaiko, kad žmonės planuoja ir nori atlikti procedūras, kurios netikslingos arba negarantuoja rezultatų, o kartais netgi gali būti rizikingos. Tad mano, kaip profesionalo, užduotis – įsiklausyti, patarti, kartu su pacientu ieškoti kompromisų ir nukreipti teisingiausiu gydymo keliu.

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Si daktare, mano manymu, nekompetentinga. I mane tik "uzmetusi" patyrusi zvilgsni nustate mano odos problema ir prirekomendavo "nuostabiu" kremu (kurie beje yra dabar labai visur populiarinami). Jokiu tyrimu, klausynejimu, bandymu gilintis i problema. O kai paklausiau ar galetu man pasakyti sudeti "tu nuostabiuju" kremu, risli kalbesena uzsibaige akimirksniu. Tai kaip galima israsyti priemoniu, kuriu sudeties pati daktare nelabai zino. Ir kaip galima nustatyti problema tik pazvelgusi i zmogu is atstumo? Tikrai nepatariu lankytis pas sia gydytoja. "
Atsiliepimas parašytas 2014-10-10 09:34
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt