Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

100% (2 įvertinimai)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Savanorių pr. 79, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Kalba šiomis kalbomis:

 • Rusų
 • Anglų
 • Lietuvių

Mokslai:

 • 1993 m. baigė Kauno medicinos akademiją
 • 1993 -1996 m. – pirminės bendrinės ir vidaus ligų rezidentūros studijos Kauno Akademinėse klinikose
 • 1998 m. baigė odos ir venerinių ligų rezidentūrą Kauno medicinos universiteto Odos ir venerinių ligų klinikoje bei įgijo gydytojo dermatovenerologo kvalifikaciją
 • 2009 m. apgynė disertaciją (biomedicinos mokslai, medicina) ir buvo suteiktas daktaro mokslo laipsnis

Stažuotės:

 • Stažavosi ir dalyvavo konferencijose dermatovenerologijos ir estetinės medicinos temomis šiose šalyse: Prahoje (Čekija), Paryžiuje (Prancūzija), Taline (Estija), Barselonoje (Ispanija), Miunchene, Berlyne (Vokietija), Gioteburge (Švedija), Briuselyje (Belgija)

Asociacijos:

 • Lietuvos dermatovenerologų draugijos narys, šios draugijos valdybos narys
 • Europos dermatovenerologų draugijos narys
 • Lietuvos lazerinės medicinos draugijos narys

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Labai daug vilčių dėjau į šį daktara, bet likau po konsultacijos labai nusivylusi. Nepasakė nieko naujo ko nesu girdėjusi, tepasakė gerti konraceptikus ir naudoti veido prausiklį. Tikėjausi, kad kaip ir buvo parašyta, bus ištrirta mano oda ir paskirtas man gydymas, bet sulaukiau pasakymo, kad 2-3metus man nieko padaryto negalima."
Atsiliepimas parašytas 2018-04-11 14:42
„Dėkinga draugei, kuri rekomendavo šią kliniką ir Gerb. gydytoją R.Razukevičių. Apgamo veide šalinimą atliko greitai ir profesionaliai, paaiškino kaip prižiūrėti žaizdą. Po 2 savaičių rezultatas buvo puikus. Ačiū gydytojui"
Atsiliepimas parašytas 2014-12-16 20:41
„Labai gaila, kad teko susidurti dar su vienu Gerb. gydytoju kuriam nelabai rūpi dėl ko pacientas ateina pas jį į jo kliniką, nesigilina į problemą. Teko ateiti sutartu metu į suplanuotas procedūras dėl kurių reikėjo pasiimti atostogas, o gydytojas elgiasi su pacientu kaip pamatęs pirmą kartą, nors konsultacijų metu užvedė knygelė, viską susirašė, save gerbiančiąm gydytojui reiktų bent prieš kviečiantis pacientą į kabinetą žvilgtelti ką prisirašė, kad nereikėtų klausti kokios problemos kuo skundžiatės, negana to sugalvojo nenuimti ant veido esančio apgamuko atostogas pasiėmiau be reikalo toks atmestinumas tikrai nežavi, paslaugos klinikoje "sveika oda" nėra pigios, jei jau moku už paslaugas noriu ir jų kokybės, o šiuo atveju gavau tik 50%, administratorei linkiu nepamiršti kad visgi ji tik administratorė ir daugiau šypsotis. Su pagarba. Gaila bet šio gydytojo negaliu rekomenduoti."
Atsiliepimas parašytas 2014-12-11 00:13
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt