Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-11781 Gydytojas dermatovenerologas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-02-18 | Rekomenduoja

Lankiausi du kartus, abu kartus likau laaabai patenkintas. Maloniai bendraujanti, išaiškino viska aiškiau nei aiškiai. Neskubejo, dar ir pajuokavom. Komentarai nepatenkintūjų greičisusiai bus konkurentu darbas.

2019-08-30 | Nerekomenduoja

Rezultatas - 0. Veltui išvaistytas laikas - kas turit dermatitą ar alergiją odos - nueikit į vaistinę arba ieškokit info internete.

2019-03-15 | Nerekomenduoja

Nemaži pinigai sumokėti veltui. Nustatytas gydymas visiškai nieko nepadeda. Nekalbu apie bendravimą... Viską turėjau pati išsiklausinėti, nes gydytoja nebuvo suinteresuota tinkamai paaiškinti kokius vaistus išrašo ir koks bus gydymo procesas. Tik vėliau, paskaičiusi internete sudėtį išsiaiškinau, kad išrašė man antibiotikus odai... Taip pat labai pasijuto noras pasipelnyti - parekomendavo pasidaryti visiškai nelogiškus kraujo tyrimus... , kurie taip pat kainuoja didelius pinigus. Tikrai niekam nerekomenduoju.

2019-02-03 | Rekomenduoja

Gydytoja ne tik padėjo išpręsti mano odos problemas bei išrašyti tinkamus vaistus, bet ir labai maloniai priėmė, bendravo. Labai rekomenduoju visiems išbandyti!

2018-08-30 | Rekomenduoja

Gydytoja greitai nustatė ligą. Parinko tinkamą gydymą. Esu labai patenkinta, kad patekau pas šią gydytoją.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti