Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Darbovietės:

Adresas:
Naujoji Uosto g. 14, Klaipėda

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu +37070077717.

Apie specialistą:

Licencijos:

  • MPL-11781

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Nemaži pinigai sumokėti veltui. Nustatytas gydymas visiškai nieko nepadeda. Nekalbu apie bendravimą... Viską turėjau pati išsiklausinėti, nes gydytoja nebuvo suinteresuota tinkamai paaiškinti kokius vaistus išrašo ir koks bus gydymo procesas. Tik vėliau, paskaičiusi internete sudėtį išsiaiškinau, kad išrašė man antibiotikus odai... Taip pat labai pasijuto noras pasipelnyti - parekomendavo pasidaryti visiškai nelogiškus kraujo tyrimus... ir žinoma SynLab laboratorijoje, kurie taip pat kainuoja didelius pinigus. Gydytojos komentaras: “Aš tikrai manau, kad tyrimai bus geri, bet privalau jums juos rekomenduoti”. Tikrai niekam nerekomenduoju."
Atsiliepimas parašytas 2019-03-15 09:59
„Gydytoja ne tik padėjo išpręsti mano odos problemas bei išrašyti tinkamus vaistus, bet ir labai maloniai priėmė, bendravo. Labai rekomenduoju visiems išbandyti!"
Atsiliepimas parašytas 2019-02-03 14:11
„Gydytoja greitai nustatė ligą. Parinko tinkamą gydymą. Esu labai patenkinta, kad patekau pas šią gydytoją."
Atsiliepimas parašytas 2018-08-30 15:03
„Kai už konsultaciją sumoki padorią kainą, tikiesi, kad tikrai gausi pagalbos, kad tikrai gydytojas įsigilins į tavo problemą ir širdingai padės, bet pasirodo - moki nemoki už konsultaciją, nuo to gydytojui labiau širdies neskauda ir noro padėti tavo vaikui nėra. Svetimo skausmo "specialistai" nejaučia. Išrašė vieną brangų vaistą, bet nepasakė, kaip jį tiksliai vartoti, pamelavo, kad TIK jų vaistinėje jo galima įsigyti (daug brangiau nei visur kitur), kitą kartą pasakė "gydyti" pigiais preparatais, bet tokiais, kurie siaubingai graužia ir taip jautrią, sergančią vaiko odelę ir kurie daro priešingą efektą, tikrai ne gydantį... Specialiste nepavadinčiau šio žmogaus ir tikrai niekam nerekomenduočiau"
Atsiliepimas parašytas 2018-07-02 14:45
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt