Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

med. m. dr. Daiva Jasaitienė

Apie specialistą:

Domėjimosi sritys:
odos mikroskopinė sandara, gerybinių ir piktybinių odos navikų diagnostika ir gydymas, dermatoskopija, dermatochirurgija, fototerapija, fotodinaminis gydymas, uždegiminių, alerginių odos ligų bei veido dermatozių diagnostika ir gydymas, estetinė dermatologija ir estetinės procedūros.

• Licencijos:
MPL-07712 Gydytojas dermatovenerologas

• Kalba šiomis kalbomis:
lietuvių

• Mokslai:
2000 - 2004 metais studijavo doktorantūroje. 2005 m. suteiktas mokslų daktaro laipsnis.
1999 metais baigė Kauno medicinos universitetą ir įgijo dermatovonerologo specialybę.
1991 metais baigė Kauno medicinos akademiją ir jai suteiktas gydytojos diplomas.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2000 - 2016 Dalyvauta daugiau kaip 30 konferencijų ir kongresų Lietuvoje ir užsienyje (Latvija, Estija, Suomija, Vokietija, Austrija, Danija, Čekija, Rumunija, Portugalija, Italija, Graikija, Turkija)
2011 Odos navikų chirurginio gydymo stažuotė LSMU VšĮ Kauno klinikų Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klinikoje (2sav.)
2003 Dermatologijos studijos Magdeburgo Otto - von - Guericke universitete (6 mėn.)
2000 Dermatologijos studijos Berlyno Free universiteto Benjamino Franklino ligoninėje (3 mėn. )
1999 Dermatologijos studijos Magdeburgo Otto - von - Guericke universitete (3 mėn.)

• Asociacijos
nuo 2010 Lietuvos Euromelanomos dienos organizacinio komiteto narė
nuo 2009 Europos estetinės ir kosmetinės dermatologijos draugijos narė
nuo 2006 UEMS (Europos medicinos specialistų sąjungos) Dermatovenerologijos sekcijos valdybos narė, Europos dermatovenerologijos kvalifikacijos egzaminų komisijos narė.
nuo 2006 Europos dermatovenerologų draugijos narė
nuo 2004 Lietuvos dermatovenerologų draugijos valdybos narė
nuo 1998 Lietuvos dermatovenerologų draugijos narė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-09-22 | Rekomenduoja

Super, profesionali gydytoja, padėjo išgydyti odos problemas, nuoširdžiai rekomenduoju!

2019-11-15 | Nerekomenduoja

Vizitas įvyko Vėtrungės klinikoje. Nerekomenduoju. Bendrauja nemandagiai,pasikelus,nemoka isklausyti. Buvau pas ja apsilenkes 3 kartus. Per pirma karta konsultacija atejau,parodziau isberimus. Uzmete aki,pasake,kad nezino kas cia yra,reik daryt tyrimus. 2 karta atejau daryt tyrimus,paeme biopsija,bet teko sumoket tris kartus didesne suma negu sake per konsultacija. Galiausiai,po poros savaiciu atejo tyrimu rezultatai. Nuejau,dave tyrimu rezultatus ir pasake: - nezinau kaip gydyt. Mokslu daktare. sedziu apsales,net nezinojau ka sakyt. Dar meginau pasiaiskint kodel tuomet daug pinigu eme uz tyrimus ir t.t. Mokslu daktare nusisuko ir pradejo aiskint,kad nieko nezino irnesupranta apie ka kalbu ir ka noriu pasakyti ir issiunte pas sesele issiaiskint. Dar israsiusi viena saskaita kuria tureciau sumoketi uz gydimo paskyrima kuris nebuvo paskirtas,atejau tik tyrimu rezultatu pasiimti,juokas pro asaras tiesiog...dauguma atsakymu nezinau,nezinau,nezinau...is mokslu daktares daugiau tikejausi. Taip ir likau nesuprates uz ka pinigus sumokejau. Labiausiai gaila tai veltui praleisto laiko." __________________________________________________ Vėtrungės klinikos administracijos atsakymas į paciento komentarą: "Laba diena, Aptariamos situacijos atveju, paciento odos pakitimai galėjo reikšti sunkų sisteminį susirgimą arba dėl neaiškių priežasčių sukeliamus randėjimus odoje, sukeliančius tik estetines problemas. Gydytojos patirtis ir kompetencija leido tai iš karto pasakyti pacientui, paaiškinus, kad vienintelis būdas-išpjauti odos gabaliuką ir ištirti. Procedūra atlikta sekančią dieną, uždėtos kelios siūlės,nes paimta nemažai medžiagos. Audiniai išsiųsti į Santaros klinikų Valstybinį patologijos centrą. Rezultatai nudžiugino ir parodė, kad pakitimai yra nieko blogo nereiškiantys, išskyrus estetines problemas.Deja, priežastys tų pakitimų medicinoje nežinomos, o gydymas kaip ir visų estetinių procedūrų(tepalais, injekcijomis, lazeriu). Pacientas už atliktą sekančią dieną procedūrą ir ištyrimą išėjo nesumokėjęs, todėl tyrimo atlikimas Valstybiniame patologijos centre buvo pristabdytas, kol panaikino skolą. Už paskutinį atvykimą tyrimo rezultatų paaiškinimo liko skoloje iki šios dienos. Apgailestaujame, kad nepateisinome Jūsų lūkesčių. Pagarbiai Administracija

2018-10-23 | Rekomenduoja

Labai puiki gydytoja, labai smulkiai viska isaiskino, pati skambino i vaistine ir teiravos ar turi man reikiamu vaistu, labai mandagi, greit priieme. Aciu labai, labai!!!

2018-05-30 | Nerekomenduoja

Neverta gydytojo vardo!!! Labai nemandagi, nemaloni, grubi, nemoka bendrauti, nenori atsakinėti į klausimus.Išeini, kaip nebuvęs pas gydytoją, tik susigadinęs nuotaiką. Nerekomenduoju. ___________________________________________________ VĖTRUNGĖS KLINIKOS atsakymas: „Pacientė buvo užregistruota pas medicinos mokslų daktarę D. Jasaitienę mokamai konsultacijai. Pacientė buvo viskuo nepatenkinta, todėl bendrosios praktikos slaugytoja geranoriškai už suteiktas paslaugas užmokesčio neėmė. Pacientė skundėsi 2 problemomis. Gyd. D. Jasaitienė apžiūrėjo pėdas, įvertino nuospaudas, davė rekomendacijas. Gydymu nuospaudų dermatologai neužsiima, tą daro kosmetologai ar kosmetikės pėdų specialistai. Įvertinti nago pakitimai, paskirti tyrimai pakitimų diagnozės patikslinimui, tačiau pacientė darytis tyrimus atsisakė. Viskas yra dokumentuota ambulatorinėje kortelėje. Primename, kad, remiantis SAM įstatymais, vienos konsultacijos metu sprendžiama viena problema, o pacientė turėjo dvi ir abi problemos buvo spręstos. Pacientė jau registratūroje buvo pareiškusi, kad turi daug klausimų gydytojai. Deja, dėl laiko stokos nevisada gydytojai leidžiasi į diskusijas su pacientais, o tai buvo šiuo atveju, ir tai galėjo būti nepateisintų lūkesčių priežastimi."

2017-12-12

Baisesnės, tokios nekultūringos, bijančios į akis žmogui pažiūrėti gydytojos neteko sutikti.

2017-08-16

Nepadarė jokių tyrimų ir iškart nusprendė kas yra negerai... Nemoka bendrauti su pacientais... Nesiklauso, žemina... Nerekomenduoju!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti