Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Dermatologas med. m. dr. Daiva Jasaitienė

med. m. dr. Daiva Jasaitienė

Daiva Jasaitienė yra Dermatologė, Dermatovenerologė, Estetinės medicinos specialistė, Apgamų šalinimo specialistė ir konsultuoja Klaipėdoje. D. Jasaitienė pacientus priima Klaipėdos Affidea klinika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Pakartotinė dermatovenerologo konsultacija dėl tos pačios priežasties 3mėn. laikotarpyje arba gyd. paskyrus 45 EUR nenurodyta
    Dermatoskopinis odos darinių ištyrimas (daugiau kaip 5 vnt.) 29 EUR nenurodyta
    Ksantelazmų šalinimas lazeriu (1 vnt.) 69 EUR nenurodyta

Apie specialistą:

Domėjimosi sritys:
odos mikroskopinė sandara, gerybinių ir piktybinių odos navikų diagnostika ir gydymas, dermatoskopija, dermatochirurgija, fototerapija, fotodinaminis gydymas, uždegiminių, alerginių odos ligų bei veido dermatozių diagnostika ir gydymas, estetinė dermatologija ir estetinės procedūros.

• Licencijos:
MPL-07712 Gydytojas dermatovenerologas

• Kalba šiomis kalbomis:
lietuvių

• Mokslai:
2000 - 2004 metais studijavo doktorantūroje. 2005 m. suteiktas mokslų daktaro laipsnis.
1999 metais baigė Kauno medicinos universitetą ir įgijo dermatovonerologo specialybę.
1991 metais baigė Kauno medicinos akademiją ir jai suteiktas gydytojos diplomas.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2000 - 2016 Dalyvauta daugiau kaip 30 konferencijų ir kongresų Lietuvoje ir užsienyje (Latvija, Estija, Suomija, Vokietija, Austrija, Danija, Čekija, Rumunija, Portugalija, Italija, Graikija, Turkija)
2011 Odos navikų chirurginio gydymo stažuotė LSMU VšĮ Kauno klinikų Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klinikoje (2sav.)
2003 Dermatologijos studijos Magdeburgo Otto - von - Guericke universitete (6 mėn.)
2000 Dermatologijos studijos Berlyno Free universiteto Benjamino Franklino ligoninėje (3 mėn. )
1999 Dermatologijos studijos Magdeburgo Otto - von - Guericke universitete (3 mėn.)

• Asociacijos
nuo 2010 Lietuvos Euromelanomos dienos organizacinio komiteto narė
nuo 2009 Europos estetinės ir kosmetinės dermatologijos draugijos narė
nuo 2006 UEMS (Europos medicinos specialistų sąjungos) Dermatovenerologijos sekcijos valdybos narė, Europos dermatovenerologijos kvalifikacijos egzaminų komisijos narė.
nuo 2006 Europos dermatovenerologų draugijos narė
nuo 2004 Lietuvos dermatovenerologų draugijos valdybos narė
nuo 1998 Lietuvos dermatovenerologų draugijos narė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2023-10-03 | Rekomenduoja

Labai puiki gydytoja

2021-07-24 | Nerekomenduoja

Jei gydytoja, apsirengusi kaip kosmonautas, su pilna apsauga (vienkartinis chalatas, skydelis, respiratorius, pirštinės) apžiūri paciento bėrimus per du metrus nuo jo, visiškai vengdama kontakto (tiesiog paniška kovido baimė), gal tiesiog reikėtų jai nedirbti to darbo?.. Juolab, kad naudos iš mokamos konsultacijos jokios. Vien sugaištas laikas ir į balą išmesti pinigai. O popieriuko su išvadomis ir rekomenacijomis teko laukti kone pusvalandį. Kai tuo tarpu visi gydytojai toje pačioje klinikoje moka naudotis kompiuteriu. Ir gaila, kad neperskaičiau atsiliepimų anksčiau. Nerekomenduoju!

2021-04-04 | Nerekomenduoja

Vizitas įvyko Senojo Bokšto klinikoje. Iki paskirto vizito likus 1 val. ir 40 min.,gydytojos asistentė paskambino ir pasakė, jog gydytoja baiginėja ir norėtų namo, todėl pasiūlė atvykti anksčiau. Pasakius, jog atvykstame iš kito miesto, davė valandą ir atvykus į miestą negastroliuoti. Kadangi kompetencijų įvertinti nepavyko, tai galiu įvertinti tik takto ir kultūros stygių. Nerekomenduoju registruotis šeštadieniais, nes gydytoja jais labai namo nori. Liūdna.

2020-12-19 | Nerekomenduoja

Vizitas įvyko Senojo bokšto klinikoje. Košmaras. Atvažiavau per karantiną iš kitos savivaldybės pas ją dėl aknės problemų. Buvo pasakyta, jog nuotoliniu būdu aptarnauti manęs neįmanoma. Buvau apšaukta ir išvadinta visaip kaip, nes neatvežiau tyrimų rezultatų, kurie jau buvo aptarti su šeimos gydytoja. Ji apie jų atvežimą minėjo tik per praeitą vizitą, kuris buvo prieš 4mėn. Niekur to nebuvo užrašiusi, registruojantis apie tai man nebuvo priminta. Visas vizitas vyko telefonu klinikos koridoriuje. Turėjau būnant šalia kitų žmonių garsiai kalbėti apie savo menstruacijas. Pasakiau jai, kad gydymo netęsiu dėl jos nekompetencijos. Esu jautrus žmogus, teko išeiti su ašaromis akyse.

2020-09-22 | Rekomenduoja

Super, profesionali gydytoja, padėjo išgydyti odos problemas, nuoširdžiai rekomenduoju!

2020-09-11 | Nerekomenduoja

Po apsilankymo likau šokiruota. Neprofesionali konsultacija, jokių patarimų ar stengimosi išsiaiškinti ligos priežastis. Bendravimas buvo atsainus su nepagarba ir nepasitenkinimu. Nesulaukiau jokio aiškaus atsakymo kaip gydytis ir ką daryti. Ko buvo klausta, nebuvo profesionaliai atsakyta ir juolab patarta kaip gydytis. Atšiauriu tonu pasakyta, kad niekada negarantuoju dėl jokio gydymo rezultatų.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti