Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Apgamo šalinimas lazeriu (veido arba galvos srityje) Apgamų šalinimas lazeriu atliekamas dėl daugybės priežasčių: estetiškai nepatrauklios išvaizdos, patiriamo diskomforto, nuolatinio apgamų pažeidžiamumo (pvz.: skutantis) arba nepatogios kūno vietos (kai jį trina arba spaudžia drabužiai). Apgamų šalinimas lazeriu yra moderni procedūra, padedanti greitai, saugiai ir neskausmingai šalinti nepageidaujamius gerybinius odos darinius. Reikiamas ypatingas tikslumas ir norimas estetinis rezultatas yra užtikrinamas aukštos gydytojų kvalifikacijos ir modernios įrangos dėka. Daugiau apie apgamų šalinimą lazeriu: http://balticdermatology.lt/paslaugos/apgamu-salinimas-lazeriu/ 70 € 30 min.
    Apgamo šalinimas lazeriu (kūno srityje) Apgamų šalinimas lazeriu atliekamas dėl daugybės priežasčių: estetiškai nepatrauklios išvaizdos, patiriamo diskomforto, nuolatinio apgamų pažeidžiamumo (pvz.: skutantis) arba nepatogios kūno vietos (kai jį trina arba spaudžia drabužiai). Apgamų šalinimas lazeriu yra moderni procedūra, padedanti greitai, saugiai ir neskausmingai šalinti nepageidaujamius gerybinius odos darinius. Reikiamas ypatingas tikslumas ir norimas estetinis rezultatas yra užtikrinamas aukštos gydytojų kvalifikacijos ir modernios įrangos dėka. Daugiau apie apgamų šalinimą lazeriu: http://balticdermatology.lt/paslaugos/apgamu-salinimas-lazeriu/ 60 € 30 min.
    Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu Beveik visi žmonės turi tam tikrus pigmentinius odos pažeidimus. Tokiuose odos plotuose yra ypač didelė melanino koncentracija ir jie dažniausiai atsiranda dėl saulės poveikio, odos senėjimo ir įgimtų faktorių. Pigmentinės dėmės gali būti įvairių dydžių, formos ir gylio. Kai kurios yra mažesnės nei piršto anspaudas arba smeigtuko galvutė, o kitos gali būti netgi delno dydžio ir atsirasti gerai matomose vietose tokiose kaip veidas, kaklas arba rankos. Priklausomai nuo odos spalvos, daugelis šių dėmių gali būti gydomos lazeriu. Daugiau apie pigmentinių dėmių šalinimu lazeriu: http://balticdermatology.lt/paslaugos/pigmentiniu-demiu-salinimas/ nuo 50 € 30 min.

Apie specialistą:

Dailė yra gerai žinoma kaip onkodermatologijos, lazerinės ir estetinės dermatologijos, grožio injekcijų specialistė. Eilę metų dirbo garsiose estetinės dermatologijos klinikose Vilniuje.
Moto: Mūsų laimė priklauso nuo mūsų pačių.
Pomėgiai: kelionės.

• Licencijos:
MPL-18392 Gydytojas dermatovenerologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

• Mokslai:
2008 m. baigė Vilniaus Universitetą Medicinos fakultetą.
2008 – 2009 m. baigė internatūrą Vilniaus Universiteto Ligoninėje, Santariškių Klinikose.
2009 - 2013 m. baigė dermatovenerologijos rezidentūrą Vilniaus Universiteto Ligoninėje, Santariškių Klinikose, Dermatovenerologijos Centre.

• Stažuotės:
Vienos universitetinėse klinikose,
Sahlgrenska Universitetinėje Ligoninėje Gioteburge,
Ludwig Maximilians Universitetinėse klinikose Miunchene,
Gazi Universitetinėje Ligoninėje Ankaroje.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Onkologinių odos ligų ir plastinės chirurgijos kursai patyrusiems gydytojams Paryžiuje ir Briuselyje
Estetinės dermatologijos kursai Londone, Briuselyje, Paryžiuje, Vilniuje
Lazerinės dermatologijos kursai Vilniuje
Laboratoires Filorga anti-ageing terapijų kombinavimo kursai: mezoterapijos mišiniai, audinių užpildai, cheminiai pilingai
Dermatoskopijos sertifikatas

• Asociacijos
Lietuvos Dermatovenerologų Draugijos narė.
Europos Dermatovenerologų Draugijos narė.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-12-02 | Rekomenduoja

Nuostabi, šilta gydytoja! Apgamai buvo pašalinti akimirksniu.

2020-10-09 | Rekomenduoja

Atvykau pasitikrinti ir pašalinti kelis apgamus ir papilomas. Labai patiko kaip gydytoja bendrauja. Viską paprastai paaiškino ir be jokių problemų atliko procedūrą. Jaudinausi, kad neliktų randų, nes vienas apgamas buvo ant veido, bet odai sugijus net nepasakytum kad kas nors buvo daryta. Puiki specialistė.

2020-08-04 | Rekomenduoja

Puiki ir pacientui labai dėmesinga gydytoja. Virš 10 metų pradirbusi VUL Santaros klinikose todėl drąsiai ją rekomenduoju.

2018-01-20 | Rekomenduoja

Tikra savo srities profesionalė. Ypač dėmesinga pacientui. Viską išsamiai paaiškina. Šalinausi apgamus ir esu labai patenkinta. Rekomenduoju visiems.

2017-03-28 | Rekomenduoja

Savo srities profesionalė. Labai aukštos kvalifikacijos gydytoja. Tikrai visiems rekomenduoju.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti