Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Chirurgas Med. dr. Zigmantas Urniežius

Med. dr. Zigmantas Urniežius

Zigmantas Urniežius yra Chirurgas, Proktologas, Pilvo chirurgas | abdominalinės chirurgijos gydytojas, Koloproktologas ir konsultuoja Kaune. Z. Urniežius pacientus priima Radvilų klinika, Šeimos klinika „Ave vita“, NORDCLINIC – Ortopedija ir bariatrija (Kaunas), INMEDICA KLINIKA, Kauno Garliavos skyrius, InMedica klinika (Kaunas, Šilainiai).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

"Inmedica" klinikoje gydytojas teikia TIK chirurgo paslaugas!

• Licencijos:
MPL-10205 Gydytojas chirurgas
MPL-00165 Abdominalinės chirurgijos gydytojas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2022-05-25 | Rekomenduoja

Puikus specialistas. Konkrečiai ir aiškiai viską paaiškina. Didelis dėkui už gerai atliktą operaciją.

2021-09-07 | Rekomenduoja

Vienas iš puikiausių specialistų, sakyčiau - savo profesinės srities asas! Šaunus, dalykiškas, konstruktyvus. Pozityvus, visad su nuotaika ir tuo pačiu labai ataskingas už kiekvieną ligonį! Sėkmės jums gerb. Zigmantai ir būkite visad jūs sveikas!

2020-12-25 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas, diagnozavęs problemą, sekančią dieną ją pašalino. Konkretumas ir operatyvumas garantuotas! Rekomenduoju.

2019-09-10 | Rekomenduoja

Vakar daktaras atliko man poodinio audinio riebalinio gerybinio naviko operacija. 4 buvo plaukuotoje galvos dalyje ir vienas ant desinios rankos. Daktaras tikra Dievo dovana - malioniai ir pagarbiai bendraujantis su teisingu humoro jausmu. Operacija praejo labai sklandziai, pjuviai nedideli - isgysiu be randu! Tikrai per gyvenima esu sutikes tik kelis tokio lygio daktatus. Rekomenduoju.

2019-05-09 | Rekomenduoja

2019-05-07 Z.Urniežius dienos chirurgijos skyriuje operavo man tulžį. Gydytojas puikiai atliko savo darbą, maloniai bendravo ir prieš opraciją ir po jos. Viską paaiškino kantriai iki smulkmenų. Jokių užuominų apie tai, kad reikėtų kažkaip atsilyginti papildomai nebuvo. Drąsiai galiu visiems rekomenduoti šį mediką. Ačiu Jums gydytojau!

2015-09-23 | Rekomenduoja

Profesionalus ir labai geras gydytojas.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti