Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Nuo 1994 metų Vilniuje sėkmingai dirba „Biokorekcijos centras“, kurio specializacija stuburo, sąnarių, raiščių, raumenų ligų gydymas.
Per tą laiką daugiau nei 7 tūkstančių pacientų kreipėsi į „Biokorekcijos centrą“ ir gavo kvalifikuotą pagalbą.
„Biokorekcijos centre“ taikomas unikalus gydymas „Skenar“ prietaisu – skenarterapija, kuri plačiai žinoma visame pasaulyje kaip vienas iš efektyviausių gydymo būdų. Šio gydymo Lietuvoje pradininkė – gydytoja Tamara Stepaškina.
Gydytoja-chirurgė Tamara Stepaškina, turinti daugiau nei 20 metų patirtį gydant nugaros ligas bei galvos įtampos skausmus, visada pasiruošusi Jums padėti.

• Licencijos:
MPL-00333 Gydytojas chirurgas

• Kalba šiomis kalbomis:
Rusų
Lietuvių

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-03-16 | Rekomenduoja

Gydytoja p. Tamara Stepaškina man išgydė lėtinį dubens skausmo sindromą, kuris mane kankino apie 10 metų. Jos gydymo metodika puikiai atitiko mano ligą, aš esu labai dėkingas už rūpestį ir nuoširdų darbą. Sėkmės padedant kitiems pacientams.

2021-03-10 | Rekomenduoja

Dėkoju gydytojai p. Tamarai Stepaškinai už profesionalumą, rūpestį, labai malonų bendravimą ir sugrąžintą galimybę judėti be skausmo. Linkiu Dievo palaimos, sveikatos, pacientų dėkingumo. Išsaugokite jautrumą, kaip didelę mediko vertybę. Pagarbiai Angelė

2019-09-16 | Nerekomenduoja

Kreipiausi dėl skaudančios nugaros. Be jokių tyrimų, apčiuopus pirštais buvo nustatyta diagnozė ir pasiūlyta 10 seansų. Užteko manęs keletai kartų, nes vėliau sveikata žymiai pablogėjo ir kreiptąsi į ligoninę. Galiausiai paaiškėjo, kad yra kompresiniai lūžiai 3-ijų stuburo slankstelių ir, apart operacijos, man nieks negalėjo padėti. Atliekamos Stepaskinos centre procedūros tik pablogino padėtį. Padariau klaidą kreipdamasi pagalbos būtent pas ją, todėl nerekomenduoju jos paslaugų. Branginkite save ir eikite tik pas tuos specialistus, kurie diagnozės nustatinėja ne iš akies, o tyrimų pagalba.

2017-05-17 | Rekomenduoja

Nuostabus gydymas ir džiuginantys rezultatai - tik taip galima pasakyti apie gydymą šiame centre. AČIŪ JUMS, mieloji GYDYTOJA! TVIRTYBĖS JUMS kitų džiaugsmui ir sveika

2017-05-17

Pas gydytoją Tamarą teko lankytis, kai man buvo 17 metų ir dabar, kai man 34 metai. Kaip ilgų nuotolių bėgikui man svarbu turėti sveiką ir "sutvarkytą" nugarą, laikyseną. Tiek prieš 17 metų, tiek dabar gydytoja Tamara pasirūpino manim labai profesionaliai, - stuburas, slanksteliai, dubuo, vidiniai raumenys, - viskas vietoje, be vaistų tik gydytojos darbu ir pastangomis. Ačiū Jums. Tikrai rekomenduoju, jei kas turite klausimų dėl nugaros. Sveikatos mums visiems;)

2017-05-16 | Rekomenduoja

Dėkoju gydytojai p. Tamarai Stepaškinai už suteiktą pagalbą. Labai skaudėjo nugarą, buvo stipriai suspaustas kaklas ir skausmas po dešiniu šonkauliu. Išbandžiau daug visokių gydymo būdų. Po penkių apsilankymų Biokorekcijos centre nugaros skausmai sumažėjo. Pagaliau vėl galiu judinti kaklą. Esu labai dėkinga gydytojai Tamarai. Didelis Ačiū. Jelena

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti

Chirurgas, kuris priims jus greičiausiai