Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Chirurgas med. m. dr. Saulius Bružas

med. m. dr. Saulius Bružas

Saulius Bružas yra Chirurgas, Mamologas, Krūtų onkochirurgas ir konsultuoja Vilniuje. S. Bružas pacientus priima Northway medicinos centrai (Vilnius).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Gydytojo specializacija: krūtų onkochirurgija, krūtų onkoplastines operacijos. Domėjimosi sritys: krūtis išsaugojančios operacijos.
Profesinė darbo patirtis nuo 1979 m.
Nuo 2005 m. iki šiol dirba krūties chirurgu Nacionalinio Vėžio Instituto krūties chirurgijos skyriuje. Per metus atlieka 230 - 260 krūties operacijų.

• Licencijos:
MPL-13402 Gydytojas chirurgas

• Mokslai:
1978 m. Kauno Medicinos Institutas, įgytas gydytojo laipsnis.
1996 m. gautas Medicinos mokslų Daktaro laipsnis (Disertacijos tema: Kvadrantektomijos efektyvumas kombinuotai gydant ankstyvąjį krūties vėžį).

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2012 m. Europos krūties vėžio konferencija, Viena, Austrija;
2006 m. Sesijos pirmininkas, prezentacija. 4-asis Baltijos šalių Onkologijos kongresas, Tartu, Estija;
2004 m. 4-oji Europos Krūties vėžio konferencija, Hamburgas, Vokietija;
2003 m. Prezentacija. 8-oji Notingemo Tarptautinė krūties vėžio konferencija, Notingemas, Didžioji Britanija;
2002 m. Prezentacija ir stendinis pranešimas. 3-asis Baltijos onkologų kongresas, Vilnius, Lietuva;
2001 m. Prezentacija. 3-iasis Baltijos chirurgų asociacijos kongresas, Vilnius, Lietuva;
2000 m. Stendinis pranešimas. 2-oji Europos krūties vėžio konferencija, Briuselis, Belgija;
2000 m. Pirmoji Ženevos – MSKCC Krūties vėžio konferencija, Ženeva, Šveicarija.

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2021-08-25 | Rekomenduoja

Net keista matyti tokius prastus atsiliepimus apie šį gydytoją, atrodo ne apie tą eina šneka. Pas Saulių Bružą pradėjau lankytis prieš kokius 5 metus. Jį rekomendavo mama. Profilaktiškai einu kasmet ir visada dėmesingai apžiūri, atidžiai tikrina krūtis. Tikrai neturiu prie ko prikibti. Išklausinėja ar gimdžiusi, ar šeimoj buvo kokių susirgimų ir pan. Visada gydytojas buvo nuotaikoj. Tik geriausios rekomendacijos. Aišku gal yra ir geresnių, jaunesnių specialistų, tačiau man tinka lankytis pas S. Bružą :)

2019-08-13 | Rekomenduoja

Atsiliepimai mano teiginiams prieštarauja. Supratingas, tolerantiškas, dėmesingas. Jautriai atsiliepiantis į nusiskundimus. Visuomet linkęs padėti. Stebiuosi tokiais atsiliepimais. Mano tiksli pavardė Gasiūnienė Nijolė. Ir operavo ir tolimesnį gydymą skyrė. Nuoširdus Ačiūūūūūū!!!!! Dievinu ir kitiems rekomenduoju.

2018-01-25

Pritariu Jums 100 procentų. Prieš 7-8 metus jis man dare krūties operaciją Onkologijos, dabartiniame Vėžio institute, tai net šiandien prisiminus darosi klaiku. Susidarė įspūdis, kad jis su malonumu daro tau skauda ir dar šaiposi "tai ką ar skauda".Daugiau pusantro mėnesio nesugijo pjūvis, ardė mechaniškai žaizdą, vėliau su didžiuliu švikštu nutarukinėjo besirenkančius skysčius. Iš 6 mano turėtų operacijų tai buvo pati siaubingiausia. Gaila, kad tokie daktarai ir toliau kankina moteris.

2014-02-18 | Rekomenduoja

Siaubingas daktaras, niekada pas ji neikite. Turejo mano gydytoja pavaduoti ir siules is kruties istraukti, o koks jis grubus buvo, kaip siaubingai trauke, vos nenualpau nuo skausmo, jokiu dezinfekciniu priemoniu nenaudojo. O dar baisiausia, kad jis toks issiblaskes gydytojas, kad kai trauke siula, puse siulo keistai nukirpo, ir jis man per oda pradejo isaugineti, teko man paciai namuose siulus istraukti. Kazkoks absurdas o ne gydytojas. SAUGOKITES!!!!! O jeigu operacija darytu tai bijociau kad kokio instrument manyje nepaliktu.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti