Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
0% (0 įvertinimų)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Taikos pr. 75 - 39, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Adresas:
Sausio 15-osios g. 13 - 22, Klaipėda

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Mano komentaras bus labai paprastas. Tokios gydytojos, pilnos arogancijos, kur gydytojo moralė visai prasilenkia su žmogiškąja, dar niekada nemačiau. Niekam ir niekada nerekomenduočiau jos paslaugų.
Dabar galiu trumpiau. Turėjau iš anksto suplanuotą priėmimą pas gydytoją Rasą Babičenko dantų klinikoje "Dentus". Prieš mėnesį nusipirkau lėktuvo bilietą į Kauną iš Kopenhagos *nes gyvenu Švedijos Karalystėje. Diena prieš skrydį man buvo paskambinta ir pasakyta, kad manęs laukia, ir ar aš atvyksiu. Skrydis įvyko kaip ir planuota, tik va skrydžio metu buvo bandoma su manimi susisiekti ir pakeisti priėmimo valandas. Vietoj sutarto laiko 18.00 - 19.00 (su pažadu, jeigu reikės pasiliks Gydytoja ir ilgiau) į 16.00 val.
Ir ką Jūs manote, išsinuomojau automobilį Kauno oro uoste, atvažiavau į Klaipėdą 17.30, į priėmimą puse valandos anksčiau. Gydytoja pareiškė, kad laukė manęs nuo 16.00 val. ir kad aš atvykau pavėlavęs, ir kad su manimi buvo neįmanoma susisiekti. Taigi vietoj gydymo, kuris buvo pažadėtas, gavau tik pliūpsnį priekaištų ir pasiūlymą pasiieškoti gydytojo, kuris mane gydys. Taigi nuomonę apie šią gydytoją susidariau, o taip pat ir apie "Dentus" kliniką Pilies gatvėje."
Atsiliepimas parašytas 2017-10-19 12:52
„Nežinojau, kad dar yra tokių gydytojų kaip Rasa Babičenko. tai puiki profesionali gydytoja , o svarbiausia nuoširdi, paprasta.
Tik jai nuoširdus Ačiū už mano vyro gyvybės išgelbėjimą."
Atsiliepimas parašytas 2015-11-06 21:08
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt