Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Chirurgas Nerijus Ubartas

Nerijus Ubartas

Nerijus Ubartas yra Chirurgas, Proktologas, Koloproktologas ir konsultuoja Panevėžyje. N. Ubartas pacientus priima Panevėžio Affidea klinika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Chirurgo konsultacija 69 EUR nenurodyta
    Pakartotinė chirurgo konsultacija dėl tos pačios priežasties 1 mėn. laikotarpyje 49 EUR nenurodyta
    Virškinimo sistemos (kepenų, kasos, tulžies pūslės ir tulžies latakų) echoskopija 65 EUR nenurodyta

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-21056 Gydytojas chirurgas
MPL-17271 Medicinos gydytojas

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2023-02-01 | Rekomenduoja

Noriu labai padėkoti gydytojui ir visai jo komandai už profesionaliai atliktą pūlinės fistulės perrišimo operaciją, greitai techniškai ir praktiškai be papildomo pooperacinio skausmo atliktą procedūrą, ir už dėmesį visą pooperacinį laikotarpį. Mano nuomone tai yra labai atsakingai į savo darbą žiūrintis ir jį puikiai išmanantis gydytojas, dėkoju Gydytojui ir visam Biržų ligoninės chirurgijos skyriaus personalui už labai gerą darbą. Noriu visus patikinti, kad puikių gydytojų, išmanančių ir mylinčių savo darbą yra ne tik didmiesčiuose, bet ir puikiame šiaurės Lietuvos miestelyje Biržuose. Dėkoju dar kartą ir būkite sveiki, sėkmės Jums. Atsakingai visiems sakau ir galiu rekomenduoti šį gydytoją.

2023-01-10 | Rekomenduoja

Dar kartą ačiū gyd. N. Ubartui. Labai malonus gydytojas, viską smulkiai išaiškina, malonu su tokiu gydytoju bendrauti, nors problemos buvo ne iš maloniųjų. Rekomenduoju šį gydytoją drąsiai. Sėkmės Jums.

2023-01-06 | Rekomenduoja

Tokio nuostabaus zmogaus, ypatingo specialisto, paprasčiausia gero ir doro žmogaus dar neteko sutikti.Žmogus iš didžiosios raidės.Jis man išgelbėjo gyvybę.2018m. Operavo žarnyną.Niekas netikėjo,jog liksiu gyva, o daktaras tikėjo.Nepaisan nieko, nakties metu mane apžiūrėjęs ir supratęs, jog reikia antros operacijos, išoperavo.Didis žmogus. Norėčiau su juo susisiekti del pooperacinių problemų, tik nežinau kur šiuo metu jis dirba.Iš anksto dėkoju.

2019-12-29 | Rekomenduoja

Labai gerai išmano savo darbą, operuojamės pas Jį jau 2 kartą, su kiekvienu apsilankymu pagarba Jam vis didėja. Vienas geriausių, rūpestingiausių gydytojų. Net ir blogose situacijose sugeba įžvelgti ką gęro, rūpinasi visapusiškai. Labai malonus ir geras žmogus, jei kada prireiks lankytis pas chirurgą - rekomenduoju tik Jį!

2019-03-17 | Rekomenduoja

Nuoširdus, tikrai matosi, kad asmens sveikata rūpinasi atsakingai. Kompetetingas savo srities specialistas, išmanantis savo darbą ir jam atsidavęs. Labai dėmesingas ir visada pasirengęs padėti. Nuoširdus ačiū jam už jo pagalbą.

2018-05-16

Labai dėmesingas ir nuostabus gydytojas. Išoperavo tulžį, likau sužavėta jo kompetencija ir nuoširdumu. Daugiau tokių jaunų ir rūpestingų gydytojų .

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti