Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
100% (8 įvertinimai)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
 Žalgirio g. 115, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Fantastiskas gydytojas! Profesionalus, tikslus ir ismanantis,ka daro. 100 balu."
Atsiliepimas parašytas 2018-03-29 15:21
„Tikrai nerealus gydytojas! Dirba dienom naktim šventėm - visada dėl savo pacientų! Negaliu patikėt, kad gali būt žmogus taip atsidavęs darbui! Nors darė visokių sudėtingų reikalų mano burnoj - nieko nejaučiau! Absoliučiai nieko! Sakyčiau net maloni procedūra buvo :)))) už tokį profesionalumą tikėjausi kainos didesnės, o kainos kaip visur - dar viena maloni staigmena :)"
Atsiliepimas parašytas 2018-01-31 21:33
„Tobulas gydytojas! Profesionalas, patikimas, atsakingas, nuoširdus, žmogiškas. Tik juo galiu pasikliauti. Visa mūsų šeima jau seniai jo rankose. Mylim Jus, Mindaugai!"
Atsiliepimas parašytas 2017-12-16 03:20
„Aukšta kompetencija, profesionalumas, punktualumas. Pažymėtinas atsakomybė jausmas po operaciniu periodu. Puiku ir sėkmės Jums!"
Atsiliepimas parašytas 2017-05-12 20:37
„Nuostabus gydytojas. Neturiu nei vieno nusiskundimo, visas procedūras atliko labai profesionaliai ir atsakingai. Prieš operaciją išsamiai paaiškino visas ligos priežastis, procedūros ir gijimo eigą, todėl į operacinę žengiau nejausdama jokios baimės. Po operacijos nei karto neprašiau nuskausminamųjų, gyju greitai ir ramiai. Jei reikėtų vėl kreiptis dėl operacijos, kreipčiausi tik pas jį ir rekomenduočiau visiems. Linkiu didžiausios sėkmės šiam chirurgui ir visai Žalgirio ligoninės komandai ir tariu patį didžiausią ačiū Jums."
Atsiliepimas parašytas 2015-11-09 14:44
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt