Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Nuo 2008 iki 2012 – gydytojas rezidentas Všį Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė.\r\n\r\nNuo 2012-07 iki 2014-10 dirbau gydytoju chirurgu Všį Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje.\r\n\r\nStengiuosi nuolatos kelti kvalifikaciją gilindamas žinias įvairiose mokslinėse praktinėse konferencijose.

• Licencijos:
MPL-17689 Gydytojas chirurgas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų
Anglų

• Mokslai:
Vilniaus universiteto medicinos fakultetas

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Gydytojo echoskopuotojo sertifikatas
Gydytojo endoskopuotojo sertifikatas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-08-25 | Rekomenduoja

Dėkojame gydytojui Kasparui Gyliui operatyviai diagnozavus, su dideliu dėmesingumu ir gilia specialisto kvalifikacija operavusį ir sekusį pooperacinį gydymą pacientą, mūsų brolį Sasį Antanaitį. Tik skyriaus kolektyvo ir Gydytojo Kasparo Gylio dėka turime brolį tipišką kantrų žemaitį. Ačiū Adelė Domarkienė Olga Vasilčikiėnė

2021-02-03 | Rekomenduoja

Manau kaip ir daugeliui žmonių taip ir man teko susidurti su tuo, kad reikėjo susirasti daktarą atsiradus sveikatos problemoms, dažnu atveju renkamės pasitelkus pažįstamų bei artimųjų rekomendacijomis, bet savo atveju aš pasirinkau šį daktarą paskaičius puikius komentarus ir galiu pasakyti, kad tikrai labai džiauguosi, tai puikus savo srities specialistas, mokantis ramiai nuteiktį pacientą, ačiū jums už atliktą ateromos operaciją ir tai jog galėjau pasitikti šventes su džiaugsmu :).

2020-12-17 | Rekomenduoja

Nuostabus daktaras! Puikiai ismano savo darba, gilinasi i problema, nuramina. Po 2 sav. kenciamu skausmu, pagaliau jauciuosi gerai. ACIU!

2020-02-18 | Rekomenduoja

Super daktaras,maloniai bendraujantis ir viską tiesiog puikiai atliko savo darbu. Ačiū kad tokis esate.

2017-06-26 | Rekomenduoja

Labai ačiū daktarui Kasparui Gyliui už profesionalumą, atidumą, gerus patarimus, nuoširdų bendravimą, rūpestingumą operuojant ir gydant mamą. Labai rekomenduoju jį visiems.

2014-12-10 | Rekomenduoja

Labai dekoju gydytojui K.Gyliui ,uz profesionalu darba,uz rupesti,bei silta draugiska bendravima.Tai puikus specialistas. Kuo geriausi atsiliepimai nuo paciento Antano is Kretingos.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti