Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Gydytojas dirba chirurgu nuo 1983 m.
Konsultuoja dėl melanomos ir kitų odos vėžinių susirgimų diagnostikos ir gydymo, atlieka navikinių odos darinių šalinimo operacijas.
Dirba Nacionaliniame vėžio institute.

• Licencijos:
MPL-01304 Gydytojas chirurgas

• Kalba šiomis kalbomis:
Rusų
Lietuvių

• Mokslai:
1983 m. Kauno III klinikinė ligoninė, chirurgas internas
1982 m. Kauno medicinos institutas, medicinos gydytojas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-07-05 | Rekomenduoja

Nedaugžodžiauja, bet pasirodė tikrai teigiamai. Seka mano apgamus. Tikiuosi viskas bus gerai.

2017-06-02 | Rekomenduoja

Rimtas, konkretus, didelis dėdė:) tik kuo geriausi atsiliepimai, pasitikiu ir rekomenduoju

2015-08-13 | Rekomenduoja

Pas gydytoją buvau konsultacijai ir atliko odos naviko šalinio operaciją, Gydytojas - konkretus, punktualus, viską paaiškina, malonus bendrauti. Linkiu gydytojui sėkmės,

2014-11-28 | Rekomenduoja

Geras gydytojas, kruopščiai ištyria ir paskyria visas būtinas procedūras ir tyrimus. Ir patekti pas jį paprasta. Rekomenduoju.

2014-11-07 | Rekomenduoja

O jis mane jau 5 metai (nuo 2009 ), kai, nustatęs bjaurųjį odos vėžį, gydo. Pirmiausia, III stadijoje, nukreipė operuoti, Po metų, atsinaujinus, vėl operuoti. Po to nusiuntė radioterapijai intensyvios spinduliuotės kursui. Po to- chemoterapijai šešiems mėnesiams . Buvo sepsis, likau gyvas, atlaikiau:-) O dabar esu gyvas žmogus, džiaugiuosi gyvenimu, myliu žmoną ir vaikus bei anūkus, dirbu visus darbus sode (saikingai), gaudau žuvį, meškerioju, niekam galvų neobliuoju, gerai gyvenu, -ir esu be galo dėkingas šiam paprastam gydytojui iš Panevėžio, kuris Vilniuje visiems Lietuvos vėžininkams kukliai nesigirdamas padeda, kiek gali, nežiūrint jokių jo priešų ar neprijaučiančiųjų puolimų. Tegul jam padeda Dievas. Vytautas G.

2013-10-24 | Rekomenduoja

Rekomenduoju visiems si daktara. Tikrai labai siltas zmogus, ir negasdina su juo nei jokia operacija. Kam pirmas kartas operacineje tikrai labai sauniai moka palaikyti ir pralinksminti, kad tiek labai nebijotumete. Ir sesele pagalbininke labai nuostabi. Noriu palinketi, kad daugiau butu tokiu daktaru kaip Dr. G.Bycius!!! :) O zaizdos puikiai gija. REKOMENDUOJU VISIEMS!!! :))))

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti