Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-03-31 | Rekomenduoja

Savo mamos ir visos šeimos vardu širdingai dėkoju gydytojui Gediminui Kitrai už sėkmingai atliktą sudėtingą operaciją ir išgelbėtą mamos gyvybę. Viso gydymo metu gydytojas maloniai bendravo ir teikė išsamią informaciją apie mamos būklę. Taip pat noriu padėkoti kiekvienam Jūrininkų ligoninės širdies chirurgijos skyriaus darbuotojui už rūpestį prižiūrint mamą. Didelis ačiū.

2019-04-30 | Rekomenduoja

Gyd. G .Kitra atliko širdies kraujagyslių operaciją mano tetai. Tai labai profesionalus gydytojas, puikiai savo darbą išmanantis specialistas. Gydytojas visada optimistiškai nusiteikęs, rūpinasi savo pacientu, kaip savo artimu žmogumi, o tai ypač padeda ir suteikia pasitikėjimo pacientui itin sunkiu metu. Visą operacijos ir gydymo eigos situaciją išaiškina aiškiai ir suprantamai. Jaunatviškas gydytojas, kuris pasirengęs suteikti visą reikiamą pagalbą ne tik stacionarinio gydymo laikotarpiui bet ir prasidėjusios reabilitacijos metu. Todėl tetos ir jos artimųjų vardu norėtume iš visos širdies padėkoti Gyd. chirurgui G. Kitrai už puikų darbą, atsidavimą ir visokeriopą pagalbą įveikiant šiuos sunkumus.

2019-02-07 | Rekomenduoja

Kompetetingas, puikiai savo darbą išmanantis specialistas, sugebėjęs padėti net itin sunkiu atveju. Rūpestingas, jaunatviškas gydytojas, pasirengęs suteikti nuoširdžią pagalbą, konsultuojantis visais rūpimais sveikatos klausimais net pasibaigus stacionarinio gydymo laikotarpiui. Informaciją, susijusią su paciento būkle apibūdina paprastai, aiškiai, suprantamai, vengdamas painių sąvokų ir terminų. Ačiū už sklandžiai ir profesionaliai atliktą operaciją ir pratęstą uošvio gyvenimą!

2016-12-04 | Rekomenduoja

Gyd. G .Kitra operavo mano tėvelį.Nuoširdžiausias AČIŪ.Operacija pavyko labai sėkmingai , nors buvo labai sudėtinga . Gydytojas rūpinosi po operacijos užeidavo paklaust ar viskas gerai, pasiskambinus viską išaiškindavo apie jo būklę nuoširdus , rūpestingas daugiau tokių gydytojų Nuostabus gydytojas ir žmogus Dar kartą AĘIŪ JUMS..

2016-07-28

nuosirdus aciu uz puikiai atlikta operacija mamai. tokio gydytojo paieskot reikia,ir tai nelabai rasit. norit protingo ,nekysininko ir profesionalaus gydytojo .......gydytojas G.Kitra.kas pasaulyje gali pasigirti kad laike mamos sirdy rankoje.as laikiau butent per gydytoja nes spaudziau jam ranka o jis operuodamas liete brangiausio zmogaus sirdi.paprastas nuosirdus chirurgas, bet savo specialybes virtuozas.aciu milijona kartu.........

2015-11-24 | Rekomenduoja

Nuostabus Daktaras,didelis ačiū už išsaugotą gyvybę.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti