Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
100% (7 įvertinimai)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Liepojos g. 45, Klaipėda

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Kompetetingas, puikiai savo darbą išmanantis specialistas, sugebėjęs padėti net itin sunkiu atveju. Rūpestingas, jaunatviškas gydytojas, pasirengęs suteikti nuoširdžią pagalbą, konsultuojantis visais rūpimais sveikatos klausimais net pasibaigus stacionarinio gydymo laikotarpiui. Informaciją, susijusią su paciento būkle apibūdina paprastai, aiškiai, suprantamai, vengdamas painių sąvokų ir terminų. Ačiū už sklandžiai ir profesionaliai atliktą operaciją ir pratęstą uošvio gyvenimą!"
Atsiliepimas parašytas 2019-02-07 20:38
„Gyd. G .Kitra operavo mano tėvelį.Nuoširdžiausias AČIŪ.Operacija pavyko labai sėkmingai , nors buvo labai sudėtinga . Gydytojas rūpinosi po operacijos užeidavo paklaust ar viskas gerai, pasiskambinus viską išaiškindavo apie jo būklę nuoširdus , rūpestingas daugiau tokių gydytojų Nuostabus gydytojas ir žmogus Dar kartą AĘIŪ JUMS.."
Atsiliepimas parašytas 2016-12-04 14:20
„nuosirdus aciu uz puikiai atlikta operacija mamai. tokio gydytojo paieskot reikia,ir tai nelabai rasit. norit protingo ,nekysininko ir profesionalaus gydytojo .......gydytojas G.Kitra.kas pasaulyje gali pasigirti kad laike mamos sirdy rankoje.as laikiau butent per gydytoja nes spaudziau jam ranka o jis operuodamas liete brangiausio zmogaus sirdi.paprastas nuosirdus chirurgas, bet savo specialybes virtuozas.aciu milijona kartu........."
Atsiliepimas parašytas 2016-07-28 22:24
„Nuostabus Daktaras,didelis ačiū už išsaugotą gyvybę."
Atsiliepimas parašytas 2015-11-24 22:10
„Ačiū gydytojui už sėkmingai atliktą operaciją tėčiui Albertui Dapšiui."
Atsiliepimas parašytas 2015-09-21 21:03
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt