Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Edgaras Smolskas

Edgaras Smolskas yra Proktologas, Koloproktologas ir konsultuoja Vilniuje. E. Smolskas pacientus priima InnMed medicinos klinika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Domėjimosi sritys : mažoji koloproktologija, loparoskopinė chirurgija. Gydau : hemorojų (inovatyviais gydymo metodais); išangės įtrūkimus; polipektomiją analinio polipo šalinimas; trombektomija – perianalinio trombo šalinimas.
Profesinė darbo patirtis nuo 2016 m.
Gydytojas konsultuoja, skiria medikamentinį gydymą ir atlieka procedūras bei operacijas, susijusias su hemorojumi, išangės įtrūkimais, perianaline tromboze, išangės polipais, perianaline raukšle.
Gydytojas šalina ateromas, lipomas, atlieka nago rezekciją, teikia kitas ambulatorines chirurgijos paslaugas.

• Licencijos:
MPL-23749 Gydytojas chirurgas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Vokiečių
Anglų

• Mokslai:
2014 -2019 m. atliko chirurgijos rezidentūrą Vilniaus universiteto Medicinos fakultete.
2014 m. baigė studijas Vilniaus universiteto Medicinos fakultete gydomosios medicinos studijas.

• Stažuotės:
Gydytojas nuolat tobulina savo klalifikaciją – stažavosi Altenburg District Hospital Vokietijoje; King‘sCollege Hospital Jungtinėje Karalystėje, nuolat dalyvauja įvairiuose teoriniuose bei praktiniuose mokymuose Lietuvoje ir užsienyje.

• Asociacijos
Lietuvos koloproktologų draugijos narys.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-12-03 | Rekomenduoja

Mano kalba angliškai, lietuviškai kalbu blogai, man reikėjo specialista kuris mane supras. Rinkausi Edgaras Smolskas, InnMed clinic ir pradėjau praeiti tyrimus, man įtarė auglys. Aš labai džiaugiuosi, kad man tai nepasitvirtino. Daktaras Edgaras paiškino, kodėl tai ne auglys. Labai dėkingas šiam daktarui ir malonias žinias, kad viskas gerai.

2021-10-19 | Rekomenduoja

Kadangi turėjau didelį fizinį krūvį, susidūriau su labai nemalonia sveikatos problema ir man net teko pakeisti darbą. Problema išliko, todėl draugai rekomendavo gydytoją Edgarą Smolską. Gydytojas įtikino, kad negalima taip palikti ir aš ryžausi procedūrai. Dabar galvoju, kodėl anksčiau to nepadariau? Visiškai pasveikau, jaučiuosi komfortiškai. Aišku, aš niekam nelinkiu turėti proktologinių problemų, bet jei jau teko, rekomenduoju gydytoją Edgarą Smolską.

2021-08-21 | Rekomenduoja

Po sunkaus gimdymo atsirado įplėša ir atsirado gūzas Aš supratau, kad gydytis būtina, bet psichologiškai nebuvau tam pasiruošusi. Kuriam laikui man tarsi palengvėjo, bet neilgam. Birželį užsirašiau į konsultaciją pas gydytoją Edgarą Smolską. Jis moka paruošti pacientą gydymuisi, viską paaiškina, moka padrąsinti. Atlikau tyrimus, o paskui atėjau į operaciją. Prisiminiau kaip gydytojas Smolskas sakė, kad baimė didenė nei reikia bijoti. Tikrai nebuvo baisu. Man padėjo gydymas Hal Rar ir aš gana greitai ir lengvai grįžau į normalų gyvenimą. Rekomenduoju InnMed.

2021-07-13 | Rekomenduoja

Giminaičiai rekomendavo man kreiptis į šią kliniką, kad pašalintų hemorojaus mazgus. Man darė infroraudonųjų spindulių koaguliaciją. Pirmą kartą po daugybės metų aš jaučiuosi gerai. Ačiū iš visos širdies Edgarui Smolskui.

2021-07-11 | Rekomenduoja

Edgaras Smolskas - geriausias gydytojas. Po antro nėštumo turėjau daug problemų su hemorojumi. Gydymas paskyrė man hal rar gydymą, papasakojo kaip tai veikia. Negalėjau patikėti, kad galėjau sugrįžti prie normalaus gyvenimo.

2021-06-30 | Rekomenduoja

Tik geriausi atsiliepimai, nuoširdus ačiū už suteiktą reikiamą pagalbą. Rekomenduoju ne tik gydytoją, bet ir pačią kliniką - itin malonus ir profesionalus personalas.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti