Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Domėjimosi sritys : mažoji koloproktologija, loparoskopinė chirurgija. Gydau : hemorojų (inovatyviais gydymo metodais); išangės įtrūkimus; polipektomiją analinio polipo šalinimas; trombektomija – perianalinio trombo šalinimas.
Profesinė darbo patirtis nuo 2016 m.

• Licencijos:
MPL-23749 Gydytojas chirurgas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Vokiečių
Anglų

• Mokslai:
2014 -2019 m. atliko chirurgijos rezidentūrą Vilniaus universiteto Medicinos fakultete.
2014 m. baigė studijas Vilniaus universiteto Medicinos fakultete gydomosios medicinos studijas.

• Stažuotės:
Gydytojas nuolat tobulina savo klalifikaciją – stažavosi Altenburg District Hospital Vokietijoje; King‘sCollege Hospital Jungtinėje Karalystėje, nuolat dalyvauja įvairiuose teoriniuose bei praktiniuose mokymuose Lietuvoje ir užsienyje.

• Asociacijos
Lietuvos koloproktologų draugijos narys.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-08-21 | Rekomenduoja

Po sunkaus gimdymo atsirado įplėša ir atsirado gūzas Aš supratau, kad gydytis būtina, bet psichologiškai nebuvau tam pasiruošusi. Kuriam laikui man tarsi palengvėjo, bet neilgam. Birželį užsirašiau į konsultaciją pas gydytoją Edgarą Smolską. Jis moka paruošti pacientą gydymuisi, viską paaiškina, moka padrąsinti. Atlikau tyrimus, o paskui atėjau į operaciją. Prisiminiau kaip gydytojas Smolskas sakė, kad baimė didenė nei reikia bijoti. Tikrai nebuvo baisu. Man padėjo gydymas Hal Rar ir aš gana greitai ir lengvai grįžau į normalų gyvenimą. Rekomenduoju InnMed.

2021-07-13 | Rekomenduoja

Giminaičiai rekomendavo man kreiptis į šią kliniką, kad pašalintų hemorojaus mazgus. Man darė infroraudonųjų spindulių koaguliaciją. Pirmą kartą po daugybės metų aš jaučiuosi gerai. Ačiū iš visos širdies Edgarui Smolskui.

2021-07-11 | Rekomenduoja

Edgaras Smolskas - geriausias gydytojas. Po antro nėštumo turėjau daug problemų su hemorojumi. Gydymas paskyrė man hal rar gydymą, papasakojo kaip tai veikia. Negalėjau patikėti, kad galėjau sugrįžti prie normalaus gyvenimo.

2021-06-30 | Rekomenduoja

Tik geriausi atsiliepimai, nuoširdus ačiū už suteiktą reikiamą pagalbą. Rekomenduoju ne tik gydytoją, bet ir pačią kliniką - itin malonus ir profesionalus personalas.

2021-06-19 | Rekomenduoja

Noriu padėkoti daktarui Smolskui. Jis puikiai atliko „Hal-Rar“ operaciją. Man patiko, kad po operacijos praktiškai nejaučiau jokio diskomforto, galėjau ramiai eiti į darbą, daryti viską kaip įprasta. Klinikos aptarnavimas aukštam lygyje!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti