Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

95% (19 įvertinimų)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Šiaurės pr. 8C, Altamedica klinikos patalpose, Kaunas

Pasirinkite laiką:
2020 balandis 09 d. - 15 d.

Pažymėkite Jums tinkantį laiką ir registruokitės vizitui pas šį specialistą.


Adresas:
Tilžės g. 11A, Šiauliai

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Adresas:
Eivenių g. 2, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Adresas:
Šiaurės pr. 8C, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Specialisto darbo stažas – 10 metų.
Specializacija:
Uždegiminės šlapimo takų ligos – prostatito, cistito, uretrito, orchito, epidydimito, lytiškai plintančių ligų diagnostika ir gydymas.
Gerybinės prostatos hiperplazijos diagnostika ir gydymas įvairiais preparatais, vaistais, kurie mažina prostatos dydį, gerina šlapinimasi. Nesant efekto rekomenduojamas operacinis gydymas (transuretrinė prostatos rezekcija arba atvira operacija).
Inkstų akmenligės diagnostika ir gydymas.
Prostatos, šlapimo pūslės, inkstų vėžio diagnostika ir gydymas.
Erekcijos ir potencijos sutrikimų diagnostika ir gydymas ( vaistais ir moderniomis priemonėmis).
Šlapimo nelaikymo, ypač moterų, diagnostika ir gydymas (pošlapiminių raiščių, juostelių implantavimas).
Porų, nesusilaukiančių vaikų, nevaisingumo diagnostika ir gydymas (sėklidžių biopsija, vazoepididymostomijos operacijos, gerinančios geresnį spermatozoidų patekimą į išorę).

Licencijos:

 • MPL-11457 Gydytojas urologas

Kalba šiomis kalbomis:

 • Lietuvių
 • Rusų
 • Anglų

Mokslai:

 • 2006 m. apginta medicinos mokslų daktaro disertacija
 • 1996-2002 m. baigė pirminę gydytojo rezidentūrą, antrinę chirurginę ir tretinę urologijos rezidentūras.
 • 1996 m. baigtas Kauno Medicinos universitetas.

Stažuotės:

 • Stažavosi JAV, Portugalijoje, Vokietijoje, Italijoje, Olandijoje, Japonijoje.

Kvalifikacijos tobulinimas:

 • Per paskutinius 5 metus atspausdinti 6 moksliniai straipsniai, Lietuvos ir užsienio žurnaluose, Išleido pirmąją mokslinę knygą seksologine tematika

Asociacijos:

 • Lietuvos Uroginekologijos draugijos viceprezidentas
 • Lietuvos ir Europos seksologų draugijų narys.
 • Lietuvos ir Europos urologų draugijų narys

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Dėkoju gydytojui Darijui Skaudickui už profesionalią medicininę pagalbą. Prostatos problemos kamavo daugelį metų, gydžiausi pas įvairius specialistus, sugėriau galybę antibiotikų kursų, tačiau prostatos skausmai neišnyko. Buvau praradęs viltį, tačiau atradau gydytoją Skaudicką, kuris man rekomendavo naują modernų gydymo metodą - elektromagnetinių smūgio bangų terapiją. Džiaugiuosi, kad po šio gydymo vėl galiu gyventi pilnavertį gyvenimą. Ir vaistų (beja ir antibiotikų) netenka naudoti jokių. Rekomenduoju net nedvejojant rinktis gydytoją Darijų Skaudicką ir jo taikomus inovatyvius gydymo metodus!"
Atsiliepimas parašytas 2019-11-24 19:27
„Kai atsirado urologinės problemos ieškojau urologo pagal atsiliepimus. Naudojau vaistus kuriuos paskyrė šios sryties specialistai. Kol naudojau paskyrtus vaistus, tol jaučiuosi gerai, baigėsi vaistai ir vėl atsinaujino šlapimo pūslės simptomai. Sužinojau kad į Šiaulius iš Kauno atvažiuoja gydytojas, urologas Darijus Skaudickas. Nuvykęs pas Darijų Skaudicką atliko ekoskopiją ir skyrė ekstrakorporinės litotripsijos gydymo metodą. Po šio gydymo jau metus laiko man nereikia vartoti vaistų. Aš tikrai rekomenduočiau kreiptis į gydytoją Darijų Skaudicką kurie turi šią lygą. Bei su labai dėkingas gydytojui Darijui Skaudickui už gydymą. Labai norėčiau palinkėti kad ir jis būtų sveikas ir pačios didžiausios sėkmės."
Atsiliepimas parašytas 2019-11-16 18:07
„Kai atsirado urologinės problemos, kaip vėliau paaiškėjo prostatitas, kreipiausi i gydytoją Darių Skaudicką.
Pradžioje buvo paskirtas gydymas vaistais. Uždegimas sumažėjo minimaliai. Tada gydytojas pasiūlė gydymą ekstraporporinės litotripcijos procedūra, 4 kartus. Man tikrai padėjo ir šiuo metu atlikus echoskopiją uždegimo nėra. Gydytojas puikus specialistas ir konkretus žmogus. Rekomenduoju. Manau visiems reikėtų suprasti, kad lėtinės ligos gydomos ilgai ir po gydymo reikia nepamiršti reguliariai tikrintis!"
Atsiliepimas parašytas 2019-04-10 12:23
„Susiduriau ir as su sia problema, prostatitu. Gydausi jau 6 metai. Liga buvo nystatyta mano gimtame miestelyje. Gydydtojas skyre gerti tabletes. Nepadejo. Tada kreipiausi Vilniuje i gydytoja. Taip pat buvo nustatytas prostatitas( po paselio testo). Gydytojas skyre gerti antibiotikus. Po gydymo daryti testai buvo geri ir liga sustabdyta, bet nemalonus simptomai isliko( kaip daznas slapinimasis, slapimo nulasejimas ir tiesiog negalejimas pakenteti ). Pries puse metu kreipiausi i gydytoja Dariju Skaudicka ir man taip pat skyre gydyma smugine banga tuo pat metu geriant vaistus. Po keturiu kartu mano savijauta tikrai pagerejo. As tikrai rekomenduociau vyrams su sia problema isbandyti si gydymo metoda. Siuo metu as kartoju gydyma. Ateityje pasidalinsiu rezultatais. Aciu."
Atsiliepimas parašytas 2019-04-07 09:52
„Sis gyditojas savo srities specialistas. Pries kelias dienas buvo pasalintas inkstas loporoskopu. Operacija truko tris valandas. Jauciuosi gerai ir esu dekinga doc. Darijui Sksudickui"
Atsiliepimas parašytas 2019-03-26 17:24
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt