Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

doc. med. dr. Darijus Skaudickas

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Specialisto darbo stažas – 10 metų.
Specializacija:
Uždegiminės šlapimo takų ligos – prostatito, cistito, uretrito, orchito, epidydimito, lytiškai plintančių ligų diagnostika ir gydymas.
Gerybinės prostatos hiperplazijos diagnostika ir gydymas įvairiais preparatais, vaistais, kurie mažina prostatos dydį, gerina šlapinimasi. Nesant efekto rekomenduojamas operacinis gydymas (transuretrinė prostatos rezekcija arba atvira operacija).
Inkstų akmenligės diagnostika ir gydymas.
Prostatos, šlapimo pūslės, inkstų vėžio diagnostika ir gydymas.
Erekcijos ir potencijos sutrikimų diagnostika ir gydymas ( vaistais ir moderniomis priemonėmis).
Šlapimo nelaikymo, ypač moterų, diagnostika ir gydymas (pošlapiminių raiščių, juostelių implantavimas).
Porų, nesusilaukiančių vaikų, nevaisingumo diagnostika ir gydymas (sėklidžių biopsija, vazoepididymostomijos operacijos, gerinančios geresnį spermatozoidų patekimą į išorę).

• Licencijos:
MPL-11457 Gydytojas urologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų
Anglų

• Mokslai:
2006 m. apginta medicinos mokslų daktaro disertacija
1996-2002 m. baigė pirminę gydytojo rezidentūrą, antrinę chirurginę ir tretinę urologijos rezidentūras.
1996 m. baigtas Kauno Medicinos universitetas.

• Stažuotės:
Stažavosi JAV, Portugalijoje, Vokietijoje, Italijoje, Olandijoje, Japonijoje.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Per paskutinius 5 metus atspausdinti 6 moksliniai straipsniai, Lietuvos ir užsienio žurnaluose, Išleido pirmąją mokslinę knygą seksologine tematika

• Asociacijos
Lietuvos Uroginekologijos draugijos viceprezidentas
Lietuvos ir Europos seksologų draugijų narys.
Lietuvos ir Europos urologų draugijų narys

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-11-08 | Rekomenduoja

Labai puikus gydytojas, išmanantis savo darbą. Lankiausi ne pas vieną mediką su savo problemom, nepadėjo nei vienas. Jau buvau beprarandantis viltį, kol neapsilankiau pas šitą nuostabų gydytoją. Skaudėjo prostatą ilgą laiką, paskyrė antibiotikus, kurie veikia ir gyvenimas vėl gražėja. Ačiū Jums !

2020-11-06 | Rekomenduoja

Gera patirtis, tai ir sprendimai atnesa rezultatu. Gerai ismano savo sriti. Rekomenduoju.

2020-10-10 | Rekomenduoja

Didelis DĖKUI .Prireikė poros vizitų,kad baigtųsi dviejų metų bėdos.Pagaliau galiu išsimiegoti,važiuoti dviračiu,tiesiog normaliai gyventi. Rekomenduoju visoms moterims,kurios turi skaudžių problemų su šlapimo pūsle.

2019-11-24 | Rekomenduoja

Dėkoju gydytojui Darijui Skaudickui už profesionalią medicininę pagalbą. Prostatos problemos kamavo daugelį metų, gydžiausi pas įvairius specialistus, sugėriau galybę antibiotikų kursų, tačiau prostatos skausmai neišnyko. Buvau praradęs viltį, tačiau atradau gydytoją Skaudicką, kuris man rekomendavo naują modernų gydymo metodą - elektromagnetinių smūgio bangų terapiją. Džiaugiuosi, kad po šio gydymo vėl galiu gyventi pilnavertį gyvenimą. Ir vaistų (beja ir antibiotikų) netenka naudoti jokių. Rekomenduoju net nedvejojant rinktis gydytoją Darijų Skaudicką ir jo taikomus inovatyvius gydymo metodus!

2019-11-16 | Rekomenduoja

Kai atsirado urologinės problemos ieškojau urologo pagal atsiliepimus. Naudojau vaistus kuriuos paskyrė šios sryties specialistai. Kol naudojau paskyrtus vaistus, tol jaučiuosi gerai, baigėsi vaistai ir vėl atsinaujino šlapimo pūslės simptomai. Sužinojau kad į Šiaulius iš Kauno atvažiuoja gydytojas, urologas Darijus Skaudickas. Nuvykęs pas Darijų Skaudicką atliko ekoskopiją ir skyrė ekstrakorporinės litotripsijos gydymo metodą. Po šio gydymo jau metus laiko man nereikia vartoti vaistų. Aš tikrai rekomenduočiau kreiptis į gydytoją Darijų Skaudicką kurie turi šią lygą. Bei su labai dėkingas gydytojui Darijui Skaudickui už gydymą. Labai norėčiau palinkėti kad ir jis būtų sveikas ir pačios didžiausios sėkmės.

2019-04-10 | Rekomenduoja

Kai atsirado urologinės problemos, kaip vėliau paaiškėjo prostatitas, kreipiausi i gydytoją Darių Skaudicką. Pradžioje buvo paskirtas gydymas vaistais. Uždegimas sumažėjo minimaliai. Tada gydytojas pasiūlė gydymą ekstraporporinės litotripcijos procedūra, 4 kartus. Man tikrai padėjo ir šiuo metu atlikus echoskopiją uždegimo nėra. Gydytojas puikus specialistas ir konkretus žmogus. Rekomenduoju. Manau visiems reikėtų suprasti, kad lėtinės ligos gydomos ilgai ir po gydymo reikia nepamiršti reguliariai tikrintis!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti