Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
100% (11 įvertinimų)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Eivenių g. 2, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Sveikinu su profesine švente, su Medikų diena "
Atsiliepimas parašytas 2020-04-27 17:22
„Ačiū Jums, Gydytojau, už viską viską – suteiktą pagalbą, rūpestį, dėmesį, kantrybę, pokalbių laiką, už aukščiausio lygio profesionalumą... 2016-06-16 Jūs, profesorius Edmundas Širvinskas ir kiti Jūsų Kolegos ryžotės atlikti operaciją mano Žmogui, ypatingai sunkiam ligoniui Rimučiui Martišiui, apie kurį tada Jūs taip paprastai ir šiltai pasakėt nepamirštamus man žodžius:„Kietas riešutėlis“... Pasakėt ir padarėt - brangiausią dovaną padovanojot. Džiaugėmės Jūsų dovanotais gyvenimo metais, mėnesiais, savaitėmis, dienomis - daugybe nuostabiausių valandėlių, kurios Jūsų dėka buvo duotos mums dar pabūti kartu... Kodėl rašau tik dabar, kai po Jūsų atliktos unikalaus atvejo stebuklui prilygstančios operacijos praėjo beveik trys metai, ir jau daugiau nei metai, kai mūsų Žmogus Amžinybėje? Todėl, kad nepamiršau ir niekada nepamiršiu – gyvenu su PADĖKA Jums... Stebukladarių nėra? Yra, tikrai yra, ir aš pažįstu – tai GYDYTOJAS Adakrijus Siudikas, aukščiau už Jį - tik Dangus... Garbė Jums – tai Jūs, tokie gydytojai, ir laikote Lietuvą. Amžinai Jums ir visiems Jūsų kolegoms lieku dėkoti kartu su savo vaikais ir anūkais visą likusį gyvenimą... AČIŪ
Pagarbiai
Gražina Martišienė"
Atsiliepimas parašytas 2019-04-10 01:43
„Visu pirma norčiau padėkoti,už išgelbėtą mama,visiem rekomenduoju,nuostabus gydytojas,bei be galo nuoširdus žmogus,kuris įsiklauso y visas paciento pastabas ir pageidavimus.Man paliko labai gera įspūdy jo darbas,o mama išvis susižavėjusi savo gydytoju,liepa pabrėžti,jog tokių daktarų kaip jis tik vienetai,tikras angelas. DAR KARTA DIDELIS DĖKUI"
Atsiliepimas parašytas 2018-10-06 16:59
„Isskirtinis gydytojas. Operaves mums mylima.zmogu, kai kiti tai daryti atsisake. Gydytojas, kuris dirba is pasaukimo. Lenkiames Jums zemai ir dziaugiames, kad atsiradote musu kelyje!"
Atsiliepimas parašytas 2015-11-22 14:28
„Labai smagu bendrauti su tikru gyditoju savo srities žinovu."
Atsiliepimas parašytas 2015-08-03 19:15
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt