Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Burnos higienistė / dantų technikė. Šiuo metu specializuojuosi burnos higienistės srityje. Visos turimos specialybės man suteikė daug žinių kurias galiu pritaikyti burnos higienistės darbe. Tai padeda man pasiekti puikių rezultatų dirbant su pacientais, gydant gingivito bei periodonto burnos ligas. Gyd. odontologo asistentės 6-šių m. darbo patirtis bei dantų technikės išsilavinimas padeda numatyti pacientų gydymo plano reikalingumą ir eiliškumą, po burnos higienos procedurų.

• Licencijos:
BPL-05049 Gydytojo odontologo padėjėjas
BPL-07046 Burnos higienistas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų
Anglų

• Mokslai:
2014 – 2017 Utenos Kolegija – profesinis bakalauro laipsnis – specialybė: Burnos higienisto kvalifikacija.
2008 – 2011 Utenos Kolegija - profesinis bakalauro laipsnis - specialybė: Dantų techniko kvalifikacinis laipsnis.
2005 – 2008 Klaipėdos Kolegija - profesinis bakalauro laipsnis - specialybė: Odontologo padėjėjo kvalifikacija.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2016m. LROR Vilniaus teritorinio skyriaus ataskaitinis – rimkiminis susirinkimas, rūmų narių įgaliotinių rinkimai ir mokslinė konferencija.
2015m. “4X2 – tai svarbu!”
2014m. „Nuo idėjos iki pasiekmių“. Tarptautinis kongresas.
2014m. “Konfliktai sveikatos priežiūros sistemoje; Būtinoji medicinos pagalba; Infekcijų kontrolės reikalavimai odontologų bei burnos priežiūros specialisto darbe”.
2013m. “Odontologija žmogaus sveikata”. Tarptautinis kongresas.
2013m. “Medicinos etikos raida: praeitis, dabartis, ateitis”; “Mezialinio sąkandžio gydymo ypatumai”; “Sveikos gyvensenos propogavimas ir burnos sveikata”.
2013m. „Naujausi pakeitimai LR teisės aktuose, reglamentuojančiuose odontologinės ir burnos priežiūros paslaugų visuomenės sveikatos saugą bei kontrolę, medicininių atliekų tvarkymą“; „Onkologinės ligos ir burnos sveikata“; „Vaikų odontologo praktika: matykime plačiau“.

• Asociacijos
Lietuvos Respublikos Odontologų Rūmų narė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-10-12 | Rekomenduoja

Buvau neseniai šioje klinikoje. Tik geriausi atsiliepimai. Gerb. higieniste Toma dirba labai kruopščiai ir atsakingai, puikus kokybės ir kainos santykis. Likau maloniai nustebinta, kaip tvarkingai ir sąžiningai man atliko burnos higiena...Ačiū labai !!! Buvau pirmą kartą, bet ne paskutinį! Drąsiai rekomenduoju! Viso ko geriausio gydytojai!

2021-09-11 | Rekomenduoja

Labai maloni higieniste. Kruopsciai atliko higiena. Esu labai patenkinta. Tikrai sugrysiu! ❤️

2021-04-22 | Rekomenduoja

Labai maloni, profesionali ir kruopšti burnos chigienos specialistė. Atsako į visus rūpimus klausimus ir rekomenduoja geriausia sprendimą. Jos dėka nebebaisūs apsilankymai pas odontologą :)

2020-08-25 | Rekomenduoja

Labai maloni ir šauni gydytoja. Savo darbą atliko kruopščiai. Rezultatu esu patenkinta. Rekomenduoju.

2020-08-01 | Rekomenduoja

Gydytoja Toma yra ne tik savo srities profesionalė, bet ir labai šiltas ir nuoširdus žmogus. Toma visada pasitinka su šypsena ir vizitą pradeda nuo pasiteiravimo apie paciento savijautą ir apskritai gyvenimą. Savo darbą Toma atlieka be galo kruopščiai ir kiek įmanoma švelniai ir pataria kaip geriau prižiūrėti dantis. Malonu, kad jai rūpi ne tik jos atliekama procedūra, bet ir bendras paciento gydymo planas ir bendra savijauta. Rekomenduoju šią puikią gydytoją.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti