Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Giedrė Morkūnaitė

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Profesionalioji burnos higiena Dantų akmenų šalinimas atliekamas naudojant tik aukščiausios kokybės rankinius instrumentus. Pigmentinis apnašas nuvalomas Kavo perlus pučiančia sodasraute. Procedūra baigiama visų dantų poliravimu specialia pasta. Po burnos higienos dantenos yra patepamos BioGaia ProDentis probiotiniais lašais, kurie užtikrina greitą dantenų gijimą ir sveiką burnos gleivinę. 70-90 Eur 75 min.
    Dantų balinimas Philips Zoom WhiteSpeed sistema Net iki 8 atspalvių šviesesni dantys! Pažangi Philips blue LED technologija užtikrina, kad su 6% vandenilio peroksido tirpalu per vieną procedūrą dantys gali pašviesėti net 8 atspalviais.Maža vandenilio peroksido koncentracija sumažina tikimybę atsirasti dantų jautrumui. Amorfinis kalcio fosfatas – papildo dantį mineralais, uždaro danties poras, suteikia dantims perlo efektą. Į kainą įskaičiuotas dantų balinimas klinikoje, individualios kapos ir dantų balinimo medžiaga spalvos įtvirtinimui. 400 Eur 120 min.
    "SOLO" metodikos pritaikymas Ši priemonė yra itin efetyvi pacientams, kenčiantiems dėl periodonto - jiems per 2 savaites nebelieka 40% problemų, per 4 mėn. - net 95-100%. Mūsų klinikoje kiekvienas pacientas yra apmokomas burnos higienos taisyklių ir supažindinamas su išties paprasta, bet neįtikėtinai efektyvia „SOLO" burnos profilaktikos programa. Taisyklingai išsivalius dantis ir tarpdančius – užkertamas kelias ėduonies vystymuisi, periodonto ligoms ir kitoms burnos ligoms. 45 Eur 60 min.

Apie specialistą:

Profesionali burnos higienistė Giedrė Morkūnaitė yra ne tik individualios burnos higienos, bet ir pažangiausios vakarų Europos, šveicarų ir vokiečių odontologų išvystytos "SOLO" profilaktikos programos ekspertė.
Specializuojasi nechirurginiame periodontologinių pacientų gydyme, dantų balinimo procedūrose bei domisi burnos ir dantų ligų metafizika. Nuo 2017m. veda dantų balinimo Philips Zoom WhiteSpeed sistema teorinius ir praktinius kursus. Jeigu norite išsaugoti sveikus dantis - Giedrė Jums mielai patars, kaip to pasiekti.

• Licencijos:
BPL-06875

• Mokslai:
2016m. baigė Lietuvos sveikatos mokslų universitetą, Odontologijos fakultetą, įgijo burnos higienistės specialybę.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2018m. Dr. G. Kobs odontologijos akademija "Dantų aukščio ir anatomijos atstatymas prieš ortodontinį gydymą be dantų techniko pavaškavimo"
2017m. Penkeriopas dantų poveikis viso kūno sveikatai, lektorius dr. Dirk Schreckenbach (Vokietija).
2017m. Naujas požiūris į burnos ligų profilatiką
2017m. Endoret (PRGF) technologijos panaudojimas. Eduardo Anitua, Biotechnologijų Institutas, Vitoria-Gasteiz, Ispanija.
2017m. Aktualijos periodontologijoje.
2016m. tapo sertifikuota "SOLO prophylaxis" specialiste.
2016m. Teoriniai ir praktiniai kursai. Sertifikavimas pagal SOLO profilaktikos programą.
2016m. Kursai “Praktinis žvilgsnis į periodonto audinius”.
2016m. Teoriniai ir praktiniai dantų balinimo mokymai Philips Zoom sistema.
2016m. Visuotinis Lietuvos Burnos Higienistų Draugijos suvažiavimas.
2016m. Quintessence kongresas.

• Asociacijos
2016m. tapo Lietuvos Respublikos Odontologų rūmų nare.
2016m. tapo Lietuvos Burnos Higienistų Draugijos (LBHD) nare.
2016m. tapo Lietuvos Burnos Higienistų Draugijos (LBHD) Tarybos nare.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti