Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

Eveliną visuomet žavėjo tai, kas estetiška, gražu, harmoninga, švaru, higieniška. Odontologijoje šie dalykai itin svarbūs. Pasirinkusi Burnos higienos sritį Evelina gali padėti žmonėms, trokštantiems gražios, akinančios šypsenos. Per trylikos metų darbo patirtį Evelina įsitikino, kad jos darbe labai svarbu komanda – žmonės, su kuriais tenka dirbti. Burnos higienos specialistė tiki, kad geriausi rezultatai pasiekiami dirbant išvien. Štai todėl Evelina ypač vertina savo kolegas ir jų indėlį siekiant, kad kiekvienas pacientas liktų patenkintas gydymo rezultatais. Burnos higienos specialistė nuolat domisi naujais burnos ligų profilaktikos metodais bei priemonėmis Lietuvoje ir užsienyje bei mielai savo įgytomis žiniomis dalijasi tiek su kolegomis, tiek su pacientais. Pacientai E. Buzienę ypač vertina už sąžiningumą, nuoširdų bendravimą, gebėjimą išklausyti bei patarti. Po darbų Evelina skuba namo, kur jos laukia vyras ir dvi dukrytes Adelija ir Agneta. Evelina visuomet atranda laiko ir savo pomėgiams – aktyviam sportui ir kelionėms. Ją dažnai galima sutikti spektakliuose, koncertuose, kituose kultūriniuose renginiuose.

• Licencijos:
BPL-04750 Burnos higienistas

• Kalba šiomis kalbomis:
Anglų
Lietuvių

• Mokslai:
2006 m. – Kauno kolegija, medicinos ir socialinių Mokslų studijų centras, odontologijos Studijų krypties, Dantų technologijos Aukštųjų neuniversitetinių studijų programa (veido, burnos ir protezų gamybos specializacija), įgyta Dantų techniko profesinė kvalifikacija
2002 m. – Kauno kolegija, medicinos ir socialinių Mokslų studijų centras, odontologijos Studijų krypties, burnos higienos Aukštųjų neuniversitetinių studijų programa (burnos higienisto kvalifikacija)

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2017 m. – konferencija „Aktualijos periodontologijoje 2017“ (Vilnius);
2016 m. – konferencija „Naujienos odontologijoje 2016“ (Kaunas);
2016 m. – konferencija „Profesionalaus higienisto svarba odontologo praktikoje 2016“ (Vilnius);
2014 m. – konferencija „Biolase diodinių lazerių pritaikymas burnos ertmės minkštųjų audinių plastikoje bei periodontologinės patalogijos gydymui“./ Dr.Alfredo Aregüés (Ispanija);
Profesionalaus higienisto svarba odontologo praktikoje. 2013 m. lapkritis, Kaunas, Lietuva.
Odontologija žmogaus sveikatai.2013 m. gegužė, Druskininkai, Lietuva.
Profesionalaus higienisto svarba odontologo praktikoje. 2012 m. spalis, Kaunas, Lietuva.
Praktikos kursas higienistams. 2012 m. spalis, Kaunas, Lietuva.
Odontologija šiandien ir rytoj. 2012 m. birželis, Druskininkai, Lietuva (Lietuvos Respublikos odontologu rumu tarptautinis kongresas)
Odontologinė fotografija klinikinėje praktikoje: dantų, portretų fotografavimo abc su kursų dalyvių praktika. 2012 m. kovas, Vilnius, Lietuva.
Aktualijos periodontologijoje. 2012 m. vasaris, Vilnius, Lietuva.
Naujovės klinikinėje odontologijoje. 2011 m. gruodis, Vilnius, Lietuva.
Individualus burnos ligų profilaktikos mokymas (iTOP). 2011 m. gruodis, Vilnius, Lietuva.
Sisteminis periodontologinis gydymas pagal Berno Universiteto konceptą. 2011 m. lapkritis, Vilnius, Lietuva.
Infekcijos kontrolė periodontologijoje. 2011 m. kovas, Vilnius, Lietuva.
Suaugusiojo žmogaus pradinis gaivinimas bei pirmoji pagalba. 2011 m. sausis, Vilnius, Lietuva.
Profesionali burnos priežiūra. 2010 m. gruodis, Vilnius, Lietuva.

• Asociacijos
nuo 2009 m. Lietuvos odontologų rūmų narė.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-06-15 | Rekomenduoja

Profesionali, atidi ir kruopšti. Be to, labai miela ir rūpestinga! Ačiū Jums, gerb. Evelina!

2018-07-16 | Rekomenduoja

Nuoširdi, atidi, kantri, išklausanti, miela, rūpestinga... Ir dar daugybę kuo šilčiausių atsiliepimų norėčiau parašyti apie Gydytoją Eveliną. Ačiū Jums!

2014-10-28 | Rekomenduoja

Labai ilga laika darydavausi burnos higiena vienoje klinikoje.Visada manaiu,kad ten daro geriausiai,taciau klydau.Tol kol nepapuoliau pagal draugu rekomendacija pas gyd Evelina.Tada ir supratau,kad anksciau Mano daryta burnos higiena toli grazu neatitinka pilnos burnos higienos valymo.Si gydytoja patiko Savo draugiskumu,mokejimu prieiti prie paciento,issaiskinti visa esama situacija burnoje.O labiausiai patiko Jos darbas.Kruopsti,svelni,maloni ir kas patiko,kad labai gerai ir kokybiskia atliko Savo darba…Tikrai kas iesko gero burnos higienisto labai rekomenduoju apsilankyti pas Evelina Buziene

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti