Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Visą dėmesį skiria pacientų burnos ertmės priežiūrai, dantų apnašų šalinimui, individualios burnos higienos mokymui, siekiant užkirsti kelią apnašų sukeliamoms ligoms.

• Licencijos:
BPL-04884 Burnos higienistas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

• Mokslai:
2004m. Šiaulių Kolegija
2008m. Kauno Kolegija

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-09-08 | Rekomenduoja

Puiku specialistė. 100% rekomenduoju!

2021-06-24 | Nerekomenduoja

Noriu pasidalinti savo istorija apie AND klinika ir gydytoją Ermana kuri ten dirba. Pas gydytoja uzsirašiau higienai nes mano pačios gydytoja šiuo metu yra išvažiavus ir paskaičius gerus atsiliepimus nusprendžiau ten apsilankyti. Apsilankymo data buvo birželio 16 d. jeigu trumpai tai gydytoja mane užlaike 1 val. 20 minučiu nors pati higiena buvo atlikta per 15 minučiu( nes kaip sake gydytoją apnašu buvo labai mažai ) Gydytoja labai atidžiai apžiurinejo dantis ir vis bandė kažka rasti kad kažkas yra blogai ir labai rekomendavo ateiti į ta pačia kliniką apžiūrai pas savo kolege nes jos manymu pas mane ir implantas yra blogas ir netgi rauti dantis man reikia žodžiu rado visko daug. Aš viska išklausiau, dar nusipirkau pas ta pačia gydytoja balinimo geli dantims balinti susimokėjau ir išėjau. Man nelabai patiko komentarai gydytojos taigi nusprendžiau apsilankyti pas kita gydytoja kuris apžiūrejo mano dantis padare nuotrauka ir pasake kad nei rauti danties nei su implantu jokiu problemu nebuvo. Bet kas baisiausia kad balinimo gelis kuris buvo nupirktas 2021.06.16 d. klinikoje kuri atneše man pati gydytoja buvo su pasibaigusiu galiojimu iki 2021 metu vasario menesio tai reiškia 4 menesiai geliai buvo parduodami šioje klinikoje ir niekas net nepastebejo.....Aš susisiekiau su klinika viska pasakiau parašiau pretenzija, bet šiandien yra jau birželio 24 d.o pinigu už geli ( kaina 15 Eur ) kuris nera tinkamas naudojimus man dar niekas negrąžino....

2021-04-14 | Rekomenduoja

Puiki, kvalifikuota specialistė.

2021-03-03 | Rekomenduoja

Jau keletą metų lankausi pas šią gydytoją burnos higienai. Labai maloni ir profesionali.

2021-02-23 | Rekomenduoja

Labai maloni specialistė, širdingai bendraujanti. Matosi, kad žmonių dantų sveikata jai svarbi, gavau gan išsamią konsultaciją apie bendrą savo dantų būseną, parekomendavo tolimesnį mano problemų gydymą, kurias pamatė vizito metu, tačiau to gydymo primygtinai nebruko. Buvo nebaisu uždavinėti klausimus, o ir į daugelį mano turimų klausimų atsakė pati, klaust net nereikjo. Viską stengėsi paaiškinti taip, kad pilnai suprasčiau. Procedūros metu padėjo išvengti dantų jautrumo skausmo ir kiekvieną savo žingsnį paaiškindavo. Apsilankymą pas šią specialistę tikrai kartosiu.

2021-02-03 | Rekomenduoja

Nuostabi gydytoja! Rūpestinga ir smulkiai paaiškina ir procedūros esmę ir kaip rūpintis dantimis namie.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti