Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Akušerė seka nėščiosios ir vaisiaus būklę nėštumo metu, skiria visus reikiamus tyrimus ir konsultacijas, o akušerės darbo patirtis Klaipėdos universitetinėje ligoninės Gimdymo skyriuje padės visoms besilankančioms tinkamai pasiruošti sklandžiam gimdymui.

• Licencijos:
SPL-11228 Akušeris

• Mokslai:
Akušerė Kristina Staponienė 2007 m. baigė Kauno kolegiją ir įgijo akušerio kvalifikaciją.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-03-07 | Rekomenduoja

Be galo džiaugiamės šia akušere! Mano gimdymo metu ji buvo tokia rami, profesionali, visiškai ja pasitikėjau, nors nieko nežinojau apie ją ir nebuvau sutikusi... Labai rekomenduoju! Milijoną kartų AČIŪ Jums, kad kartu sutikom mūsų mažylės gimtadienį!

2019-08-26 | Rekomenduoja

Geriausia akušerė. Gimdžiau su šia akušere, viskas buvo tobula, labai ramu, nes žinai kad padės bet kokiu momentu. Atkakli, profesionali, taktiška. Esu laiminga, kad mūsų vaikelis atėjo į šį pasaulį šios akušerės pagalba.

2019-01-15 | Rekomenduoja

Pati pati geriausia gydytoją su kuria teko susidurti!! Nėštumo gale atradau šį stebuklą.. Nuosekliai iki pat gimdymo dienos prižiūrėjo mane, kas dien bendravo ir konsultavo, gimdymo diena dalyvavo ir gimdyme.. Jei ne ši nuostabi gydytoją, būčiau išvežta po 12val kančių daryti Cezario, bet bendrom jėgom mes natūraliai pagimdėm galiu sakyti kartu.. PAČIOS DIDŽIAUSIOS REKOMENDACIJOS IR PATS DIDŽIAUSIAS AČIŪ!!

2018-11-07 | Rekomenduoja

Puiki gydytoja! Tik patys geriausi atsiliepimai. Nuoširdi, išmananti savo darbą!

2017-12-02 | Rekomenduoja

Nuostabi akušerė. Teko laimė gimdyti su šia akušere, viskas buvo tobula. Tik tokios gydytojos kaip Kristina turėtų dirbti gimdymo skyriuje. 100% rekomenduoju!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti