Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

86% (7 įvertinimai)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Aukštaičių g. 4, Panevėžys

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Licencijos:

  • MPL-07956 Gydytojas akušeris-ginekologas

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Noriu padėkoti chirurgui Židrūnui Janušauskui ir asistentų komandai už atliktą operaciją.Chirurgas yra nuostabus žmogus nuoširdžiai bendraujantis su pacientu,paaiškinantis operacijos eigą,atlikimo būdus ir pasekmes.Po operacijos jaučiuosi gerai.Linkiu sėkmės atsakingame darbe,tobulėjimui nėra ribų.Rekomenduoju visoms moterims šį chirurgą,kai reikės tokios pagalbos."
Atsiliepimas parašytas 2019-03-24 12:08
„Gydytojas nuostabus.Esu labai labai patenkinta.Tiek konsultacija,tiek atlikta operacija.Maloniai bendraujantis.Atliko operacija puikiai.Kreipiausi i ji,nes uk daktatai nieko nedare,liepe laukti.O gydytojas Zydrunas Janusauskas viska nuo a iki z isaiskino.Atliko labai sudetinga operacija.Galiu dziaugtis vel gyvenimu( pries tai kankinausi skausmuose) jei taip nutiktu,kad vel tektu kreiptis del sveikatos problemu,kreipciausi tik i gydytoja Zydruna Janusauska."
Atsiliepimas parašytas 2019-01-03 21:11
„Brangiosios ,gydausi pas ši gydytoja po operacijos su onkologine liga,nuostabus gydytojas,į visus klausimus gaunu išsamią aiškią informacija,profesionalumas pas jį matosi iš karto,turiu kaimyne ,kuri nesigyde ,o po tiek uždelsto laiko ,sunki būklė ligos,iš jos nieko negirdėjo,kaip tik gydytojai blogi jos negydo,net pikta darosi,moterys,pirmiausia norėjome pasveikti,isiklausykime į mus gydancius gydytojus,elkimes taip ,kaip jie mums pataria,tai ir nereikės kaltinti kitų,dėl savo ligų.Rekomenduoju,kreipkitės ,klauskite ir manau nebebus jokių nesusipratimų.O gydytojas ne tėvas,ne brolis,ir ne vyras jis neprivalo šokinėti aplink mus.Pacios stenkimes rūpintis kuo daugiau savimi,ir nekaltinkime kitu."
Atsiliepimas parašytas 2018-11-29 15:00
„Tik blogiausios rekomendacijos.... Labai grubus gydytojas, jam ne tokį darbą dirbti.. Sugeba tik pamokslauti ir nepripažįsta kitos srities specialistų ligos išvadų ir rekomendacijų..."

Klinikos atsakymas: "Laba diena, apgailestaujame, jog nepateisinome Jūsų lūkesčių. Visada siekiame spręsti iškilusias problemas ir taip nuolat tobulėti. Kiekvieną atvejį sprendžiame atskirai, todėl prašome su mumis susisiekti el. paštu kokybe@cgpklinikos.lt. Tik išklausę Jūsų pastabas ir pasiūlymus galėsime geriau dirbti ateityje!"
Atsiliepimas parašytas 2018-10-06 09:41
„Šaunus gydytojas"
Atsiliepimas parašytas 2018-07-16 09:22
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt