Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

med. dr. Virginija Paliulytė

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Akušerio - ginekologo konsultacija Profilaktinis ginekologinis patikrinimas moterims ir merginoms, neturinčioms nusiskundimų, turėtų būti atliekamas vieną kartą per metus. Šį vizitą geriausia planuoti po mėnesinių. Esant skundų ar klausimų, į gydytoją ginekologą kreiptis galima bet kada, net ir mėnesinių metu. Pradėjus lytinį gyvenimą, reiktų neatidėlioti pirmojo vizito. Merginoms ir moterims, neturėjusioms lytinių santykių, taip pat rekomenduojama kartą metuose apsilankyti pas ginekologą, pradedant nuo 18 – 20 m. Atvykstant ginekologinei apžiūrai visada reikėtų žinoti, kada buvo paskutinės mėnesinės. Taip pat gydytojas paklaus, koks Jūsų mėnesinių ciklas (kiek dienų praeina nuo vienų mėnesinių pirmos dienos iki kitų mėnesinių pirmos dienos). Gydytojas gali klausti apie buvusius nėštumus, persirgtas ligas, atliktas operacijas, ar gyvenate lytinį gyvenimą, kaip saugotės nėštumo. Profilaktinio ginekologinio patikrinimo metu paprastai atliekama ginekologinė apžiūra, gimdos kaklelio citologinis tyrimas (tyrimas dėl ikivėžinių pokyčių ir gimdos kaklelio vėžio), echoskopija. Ginekologinė apžiūra dažniausiai atliekama ginekologinėje kėdėje. Gydytojas apžiūri išorinius lytinius organus. Makšties ir gimdos kaklelio apžiūrai naudojami makšties skėtikliai. Apžiūra skėtikliais labai svarbi, nes jos metu įvertinamas gimdos kaklelis ir paimami tyrimai dėl ikivėžinių gimdos kaklelio pokyčių. Apčiuopiant įvertinama gimda, kiaušidės, pilvo skausmingumas. Ginekologinė echoskopija dažniausiai atliekama pro makštį (vaginalinis ultragarsinis tyrimas). Šis tyrimas yra labai svarbus įvertinant vidinius lytinius organus. Jo metu galima nustatyti daugelį ginekologinių ligų: gimdos miomas, polipus, kiaušidžių cistas, endometriozės požymius ir kt. Jei moteris turi nusiskundimų (gausios ar neįprastos išskyros, skausmai, gausios mėnesinės ir kt.), diagnozės patikslinimui gali būti atliekami įvairūs tyrimai: onkocitologiniai bei MŠL tepinėliai, kraujo, šlapimo tyrimai, molekuliniai testai ir daugelis kitų. 35-40 Eur 30 min.

Apie specialistą:

dirba stacionare, prižiūri mažos ir didelės rizikos gimdymus; viena iš darbo sričių - darbas Vilniaus Universitete, būsimus jaunuosius gydytojus moko akušerijos.

• Licencijos:
MPL-15253 Gydytojas akušeris-ginekologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų
Lenkų
Anglų
Vokiečių

• Mokslai:
2018 m. apsigynė biomedicinos mokslų srities medicinos mokslo krypties disertaciją “Gimdos morfologinių parametrų ultragarsinis vertinimas laikotarpiu po gimdymo ir jų sąsajos su moters ir naujagimio sveikatos rodikliais”.
2009 m. - Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, akušerijos-ginekologijos rezidentūra
2005 m. – Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, internatūra
2004 m. – Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas
1997 m. – Vilniaus aukštesnioji elektronikos mokykla, kompiuterinė technika

• Asociacijos
Lietuvos akušerių ginekologų draugija

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-11-23 | Rekomenduoja

Tik geriausi linkėjimai gyd. Virginijai ir visai jos komandai.

2020-08-23 | Rekomenduoja

Puiki, profesionali ir žmogiška gydytoja. Prižiūrėjo mane iki nėštumo ir nėštumo metu. Viskas buvo super, kiekvienas apsilankymas lyg šventė.

2020-07-14 | Rekomenduoja

Nuostabi gydytoja, savo srities profesionalė!

2020-07-04 | Rekomenduoja

Puiki specialiste ir malonus zmogus.

2020-05-23 | Rekomenduoja

Po pirmojo vizito likau patenkinta. Labai maloniai ir mandagiai bendraujanti gydytoją. Viską puikiai paaiškinanti, tikra profesionalė. Tikrai lankysiuosi ir ateityje. Rekomenduoju.

2020-05-16 | Rekomenduoja

Nuostabi gydytoja: mandagi, švelni, profesionali, taktiška. Rekomenduoju 100%

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti