Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Akušeris ginekologas Vilija Variakojienė

Vilija Variakojienė

Vilija Variakojienė yra Akušerė ginekologė ir konsultuoja Vilniuje. V. Variakojienė pacientus priima Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-01226 Gydytojas akušeris-ginekologas

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2018-06-22 | Rekomenduoja

Pati nuostabiausia Gydytoja kokia esu tik sutikus!!! Ne tik puiki specialiste, savo srities žinovė, bet ir labai šiltas, supratingas žmogus - angelas. Tik dėka gydytojos mūsų berniukas sveikas, gyvas ir aš esu puikiausios formos, nes gimdymo metu ir po jo buvo rūpestingai prižiūrėta. Prisiminus šią gydytoją užlieja šiluma ir sunkiai žodžiais apsakomas dėkingumas už viską!

2018-01-05

Nuostabi, savo srities eksperte. Atskridau pas ja is kitos salies, nes tik ja galejau pasitiket, kad atliktu c operacija. Po operacijos, po savaites vaiksciojau be skausmo, rando ateity net nesimatys, o po 2men jau leido pradet sportuot :) Labai rupestinga nes ir po gimdymo mane priziuri, galima paskambint ir pasiteirauti jei kas neramu. Tad jeigu ateity bus kitas vaikutis, tai tik pas Ja.

2017-10-09 | Rekomenduoja

Puiki specialistė! Rekomenduoju 1000, o ne 100 procentų. Ji išgelbėjo man gyvybę! Ir jos dėka turiu nuostabią dukrytę. Visą gyvenimą dėkosiu Dievui, kad yra TOKIŲ gydytojų kaip Ji! Indrė

2015-12-06 | Rekomenduoja

Nuostabi. Tik sio specialisto deka turiu du savo dziaugsmus. Aciu Jai ir Jos nuostabiam kolektyvui.

2015-02-15 | Rekomenduoja

Nuostabi daktare! Profesionali! Gerasirde, verta pagarbos, po Jos konsultaciju jautiesi puikiai ir uztikrintai. Daktares zodziai: "Jei iseini is daktaro ir jautiesi blogai esi neramus tai buvai pas bloga daktara!" Zmogus vertas gero zodzio!

2013-11-20 | Rekomenduoja

Labai profesionali daktarė, bei mielas ir šiltas žmogus.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti