Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Dr. Švitrigailė Grincevičienė

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-19862 Gydytojas akušeris-ginekologas
MPL-10454 Medicinos gydytojas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

• Mokslai:
1998 - 2004 m. Vilniaus universitetas, Medicina, gydytojo profesinė kvalifikacija
2004 - 2005 m. Vilniaus universitetas, Medicina, Internatūra.
2005 - 2014 m. Vilniaus universitetas, Medicina, akušerijos ginekologijos rezidentūra.
2009 – 2014 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, apginta daktaro disertacija.

• Stažuotės:
Stažuotės Lenkijoje, Belgijoje, Austrijoje, Norvegija.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2016 m. vulvo-vaginalinių ligų diagnostikos ir mikroskopijos kursai, Belgija.
2016 m. Europos seksualinės medicinos vasaros kursai, Vengrija.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-09-16 | Rekomenduoja

Noriu nuoširdžiai padėkoti nuostabiai Gydytojai Švitrigailei! Pas Ją pirma kartą teko apsilankyti prieš pat Kaledų dieną. Pirmas neštumas, dėja, nesekmingas. Tikriausiai jeigu ne tai, kad gydytoja buvo ypač nuoširdi, rami ir taip žmoniškai viską išaškino, viskas būtų buve žymiai sunkiau. Ko gero, tai geriausia sutikta gydytoja ginekologė :)

2021-08-30 | Rekomenduoja

Nuostabi gydytoja, kuri rūpinasi kaip mama! Neturiu žodžių apsakyti, kaip maloniai šiandien nustebino šis vizitas. Ačiū jums už visą pagalbą ir rūpestį !

2021-08-28 | Rekomenduoja

Nuostabi gydytoja! Viską atidžiai apžiūrėjo, išsiklausinėjo iki smulkmenų, skyrė tiek laiko, kiek reikia. Labiausiai patiko, kad nekiša chemijos iš karto, o pasiūlo kelis variantus gydymo mitybos ar augalinių papildų pagalba, siunčia pasidaryti daugybę tyrimų, kad galėtų tiksliai pasakyti turimas ligas, neburia iš galvos. Labai rūpestinga, daro viską, kad vizitas būtų malonus. Labai rekomenduoju!

2021-08-17 | Rekomenduoja

Ko gero, tai geriausia sutikta gydytoja ginekologė. Paaiškina viską labai aiškiai, o jei reikia - net ir kelis kartus, kad tikrai būtų viskas suprantama ir aišku. Stengiasi sukurti maksimaliai įmanomą jaukią aplinką, kad streso būtų kuo mažiau. Vienareikšmiškai - rekomenduoju.

2021-08-10 | Rekomenduoja

Noriu nuoširdžiai padėkoti nuostabiai Gydytojai Švitrigailei Grincevičienei. Tai nuostabi gydytoja, kuri rūpinasi nuoširdžiai savo pacientais, ieško geriausio problemos sprendimo varianto, viską smulkiai paaiškina, visada išklauso, pataria ir padeda. Konsultacijai skiria tiek laiko kiek reikia. Aš esu sudėtinga pacientė, esu be galo dėkinga gydytojai už tokį rūpinimąsi. Neužtenka žodžių padėkoti gydytojai Š.Grincevičienei. Pati geriausia ir nuostabiausia. Tokį komentarą galėčiau rašyti po kiekvienos konsultacijos ir skambučio telefonu. Nuoširdus ačiū.

2021-06-16 | Rekomenduoja

Tik geriausi atsiliepimai apie šią ginekologę. Vizito metu viskas ramiai ir aiškiai paaiškinta. Sužavėjo, kad prieš skiriant vaistus yra atliekami tyrimai. Tik gavus tyrimų rezultatus gydymas bus paskiriamas.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti