Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Ypatingo profesinio domėjimosi sritys: ankstyva gimdos kaklelio vėžio diagnostika ir profilaktika,
endometriozė, nėštumo priežiūra, videolaparoskopinės operacijos.

• Licencijos:
MPL-15650 Gydytojas akušeris-ginekologas
MPL-10455 Medicinos gydytojas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

• Mokslai:
2006 m. tęsė akušerijos ir ginekologijos specialybės rezidentūros studijas VU.
2005-2006 m. mokėsi KMU akušerijos ginekologijos specialybės rezidentūroje.
2004 m. baigė Kauno medicinos universiteto Medicinos fakultetą.
2002-2003 m., penktais studijų metais studijavo Vokietijoje, Leipcigo universitete.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Aktyviai dalyvauja įvairiose akušerių ginekologų , vidaus ligų, neurologijos, vaikų ligų organizuojamose konferencijose.

• Asociacijos
Lietuvos akušerių ginekologų draugijos narė.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Akušeris ginekologas, kuris priims jus greičiausiai

Komentarai

2021-04-29 | Rekomenduoja

Mano patirtis su šia gydytoja kuo geriausia! Lankiausi kelis sykius profilaktiškai patikrai ir nėštumo metu. Būtent dėl nėštumo priežiūros esu labiausiai patenkinta. Kadangi tai pirmas nėštumas, labai aiškiai viską išdėstė, ko tikėtis, kada sunerimti. Atliko visus reikalingus tyrimus. Echoskopo patikros metu, kartu dalyvaudavo ir vyras, kuriam buvo išdėstomos tarsi mini pamokėlės apie mūsų mažajį stebuklą :) buvo labai malonu bendrauti ir būti ramiai, kad esame saugiose priežiūros rankose. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju!

2021-04-28 | Rekomenduoja

Gydytoja, Profesionalė iš didžiosios raidės. Nežinau ar gali būti geresnė profesionalesė gydytoja.!!! 100proc.rekomenduoju!

2021-04-27 | Rekomenduoja

Man taip pat teko lankytis pas šią gydytoją nėštumo metu. Na, ir negaliu pasakyti nieko blogo apie ją. Vien tik teigiami prisiminimai. Gydytoja puikiai išmano savo darbą, įsiklauso, paaiškina ir aiškina tol, kol tampa aišku :) Atliko visus reikiamus tyrimus, net rekomendavo ir aiškino, kokių dar galiu tyrimų darytis, kad tik ramiau būtų. Ekrane viską rodė, kas ir kaip. Aiškino, dalinosi patirtimi. Puikiai moka nuraminti. Labai patiko tai, kad gydytoja liepė skambinti bet kada, jei kils kokių neaiškumų, ne tik atsakinėjo į klausimus vizito metu. Taip pat pati savo iniciatyva domėjosi, kaip laikausi. Tikrai rekomenduoju. Beje, pas ją sugrįžau ir po gimdymo, na ir ką, bendravom jau vos ne kaip draugės. Šiltai ir nuoširdžiai. Viską patikrino ir palinkėjo antros atžalos. Viskas, manau priklauso, su kokia nuotaikames patys ateinam pas gydytoją ;) o gyd. Sonatai Kliokmanienei esu be galo dėkinga! Eisiu ir eisiu pas ją!

2020-10-12 | Nerekomenduoja

Šiaip niekada nerašau atsiliepimų apie gydytojus, bet praėjus šokui, niekaip negaliu išmesti iš galvos šios daktarės bendravimo. Naktį iš penktadienio į šeštadienį pabudau nuo stiprių pilvo skausmų. Nuėjusi į tuoletą pamačiau, kad kraujuoju. Buvau beveik 7 savaitė nėščia. Man tai pirmas nėštumas, siaubingai išsigandau ir paprašiau vyro, kad nuvežtų į ligoninę. Lazdynų ligoninėje, deja, tuo metu budėjo gydytoja Sonata K. Kai jai papasakojau, kas man nutiko, ji tik pasakė: tai ko jūs čia atvažiavot? Kuo aš jums galiu padėt? Persileidimas negydomas ir jus reikėtų apmokestint. Dar pasakė, kad poliklinikoj man turėjo pasakyt kokiais atvejais važiuot į ligoninę ir kad man reikėjo laukt pirmadienio! ... ta prasme anot jos, nėščiai moteriai kentėt lb stiprius pilvo skausmus ir kraujuoti yra nepakankamos priežastys kuo skubiau vykti į ligoninę.. buvau šoke, sėdėjau ir verkiau. Vis dėl to ji man padarė echoskopiją ir pasakė, kad embriono širdies plakimo nemato, kad tikriausiai artėja persileidimas ir jei blogės, kreiptis į gimdymo namus, nes čia, Lazdynuose, jie neturi normalių sąlygų tokioms bėdoms spręsti. Išėjau visa drebėdama ir verkdama... namie situacija tik blogėjo, skausmai pasidarė sąrėmių pobūdžio, kraujavimas pagausėjo. Paskambinom į gimdymo namus, kur lb maloniai išklausė ir pasakė atvažiuoti. Ten mane skubiai priėmė, švelniai (o ne grubiai), apžiūrėjo, patvirtino, kad įvyko persileidimas, suleido nuo skausmo, bandė nuraminti ir elgėsi profesionaliai ir žmogiškai. Tai buvo mano pirmas nėštumas, kurio neapsakomai laukiau ir kuris nutrūko. Toks įvykis kiekvienai moteriai yra labai didelė tiek emocinė, tiek fizinė trauma. Labai gaila, kad tokiais momentais, kai ir taip yra be galo skaudu, dar atsiranda tokių gydytojų, kaip Sonata K., kurie su pacientais elgiasi pasibaisėtinai. Niekam ir nė už ką nerekomenduoju ir nelinkiu patekti pas šią daktarytę.

2020-09-07 | Rekomenduoja

Puiki savo srities specialistė, maloniai bendraujanti su pacientais.

2019-09-25 | Rekomenduoja

Noreciau padekoti gyditojai uz puikiai atlikta operacija videolapraskopija, viska puikiai paaiskino ,labai maloni ir kompentinga gyditoja.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti