Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Akušeris ginekologas Rita Morkūnaitė

Rita Morkūnaitė

Rita Morkūnaitė yra Akušerė ginekologė ir konsultuoja Alytuje. Šiuo metu nėra galimybės registruotis pas gydytoją manodaktaras.lt.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-11873 Gydytojas akušeris-ginekologas

Palikti atsiliepimą

Akušeris ginekologas, kuris priims jus greičiausiai

Komentarai

2021-09-24 | Nerekomenduoja

Pasirinkau šią daktarę, nes girdėjau gerų atsiliepimų apie ją, tačiau iš savo asmeninės patirties jos nerekomenduoju.Turėjau vieną vizitą, po kurio pas šią daktarę niekada negrįšiu ir nerekomenduosiu kitiems.Vizito metu šiurkščiai, nemandagiai bendravo, jautėsi didelis abejingumas, neįsiklausymas į sveikatos problemas, ignoravimas. Jaučiuosi sugaišusi laiką, kad užsirašiau pas tokį gydytoją, nes net nesistengė nustatyti diagnozės, nepaskyrė gydymo, visiškai jokio profesionalumo.

2019-03-13 | Rekomenduoja

Labai gera gydytoja, per pirmąjį savo nėštumą teko susidurti net su 9 šios sryties specialistais, dėl gręsenčio persileidimo, kai kurie iš jų sakę, kad mano kūdikis negims (kai vaisiui buvo vos 5 savaitės). Pradėjus lankytis pas Gyd. Morkūnaitę ne tik nurimau, bet ir gaudavau išsamią informaciją. Esu labai dėkinga už nuoširdų darbą ir nė vieno karto ir be jokių užuominų apie papildomas padėkas. Manau Morkūnaitė yra tikras pavyzdys visiems gydytojams.

2017-03-24 | Rekomenduoja

Gydytoja puiki, labai rūpestinga, pas ją lankiausi, kai laukiausi trijų savo vaikučių. Išsamiai viską paaiškina. Rekomenduoju.

2014-12-27 | Rekomenduoja

labai puiki specialistė, mylinti savo darbą ir rūpestinga savo pacientėms

2014-12-27 | Rekomenduoja

nuostabi ir rūpestinga gydytoja. mano mergytei jau 17, bet daktarytei dėkinga būsiu visada

2014-12-27 | Rekomenduoja

labai labai gera daktarytė, didelis ačiū už globą ir rūpestį . Mano mergytei jau 17m, bet daktarytei dėkinga būsiu visą laiką

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti