Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

Aš kasmet keliu savo profesinę kvalifikaciją užsienyje ir Lietuvoje vykdama į seminarus bei stažuotes.\r\n\r\nŠiuo metu konsultuoju kaip gydytoja akušerė-ginekologė bei atlieku ginekologinę apžiūrą, kolposkopiją, gimdos, kiaušidžių ultragarsinius tyrimus, nėštumo tikslią diagnostiką. Taip pat konsultuoju dėl kontracepcijos parinkimo bei klimakterinio periodo problemų atvejais, atlieku spiralės įvedimą ir išėmimą. Vykdau onkocitologinius tyrimus dėl gimdos kaklelio vėžio ir atlieku ginekologines ambulatorines procedūras.\r\n\r\nBe žemiau išvardintų ligų taip pat gydau ir policistinių kiaušidžių (lėtinės anovuliacijos) sindromą, lėtinius dubens skausmus, šlapimo nelaikymą. \r\n

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
Lietuvos Sveikatos mokslų universitetas

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Gineloginių ligų gydymo seminarai

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2017-06-14 | Rekomenduoja

Nuostabi! Man vizitas pas ginekologą - labai baisi procedūra , bet tik ne pas šią gydytoją! Pamiršau net ko atėjus! Nuoširdi, miela, informatyvi. Išėjau su šypsena veide! Ačiū!!

2017-05-24 | Rekomenduoja

Rūpestinga,dėmesinga,lengvai bendraujanti.Labai patiko.

2015-06-17 | Rekomenduoja

Noriu nuoširdžiai padėkoti nuostabiai gydytojai Reginai Norkienei už nuoširdumą, dėmesingumą, profesionalumą.Kaip ir prieš daugelį metų neteko nusivilti. Ačiū Jums.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti