Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Lina Lenkutytė-Matkevičienė

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Specializacija: ginekologinių ligų diagnostika bei konservatyvus ir operacinis gydymas; profilaktinė ginekologinė patikra bei ankstyva nėštumo diagnostika; gimdos kaklelio patologijos diagnostika ir gydymas, kolposkopijos; diagnostinės ir operacinės histeroskopijos dėl gimdos polipų, miomų ir kt., laparoskopinės (tausojančios) kiaušidžių cistų, endometriozės, miomų, gimdos šalinimo operacijos; dubens organų nusileidimo ir šlapimo nelaikymo gydymas.
Profesinė darbo patirtis nuo 1981 m.
Nuo 1991 m. Respublikinės Vilniaus Universitetinės Ligoninės ginekologijos skyriaus vedėja – konsultuoja, atlieka operacijas, ruošia gydytojus rezidentus.

• Licencijos:
MPL-01892 Gydytojas akušeris-ginekologas

• Mokslai:
1980 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą
Internatūrą atliko tuometinėje Respublikinėje Raudonojo Kryžiaus ligoninėje

• Asociacijos
Lietuvos akušerių ginekologų draugijos narė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-01-20 | Nerekomenduoja

Arogantiška, neprofesionali ir abejinga. Nežiūri į akis, nepalaiko kontakto, nepaaiškina - žiūri į išjungtą kompiuterio ekraną ir šaukia. Niekam nerekomenduoju !!! Užsiregistravus (SU gydytojo siuntimu) konsultacijai, sulaukus vėluojančio vizito - pareiškia, "kodėl čia atėjai, aš nekonsultuosiu, čia gali ateiti tik dėl operacijų. Jei gydytoja nekonsultuoja, tai manau, neturėtų būti paskirti laikai registracijai - gydytojo konsultacijai. Kalba savo medicininiais terminais, kurių paprastas žmogus nesupranta.

2013-08-22 | Rekomenduoja

Noriu nuosirdziai padekoti šiai gydytojai už puikiai atliktą operaciją. Esu sužavėta jos profesionaliu darbu nuo pirmo pasimatymo (konsultacijos) iki opercijos. Čia moterys papuola ne itin malonioms procedūroms ir dažniausiai būna pasimetusios ir psichologišlai palūžusios. Gydydytojos griežtumas sustato viską į savo vietas.Trumpa informacija ir dalykiška atmosfera padeda pamišti bet kokia įtampą. Ačiū personalui - jos KOMANDAI! Taigi pačios geriausios rekomendacijos! Pagarbiai Vilnietė Rūta J.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti