Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-10717 Gydytojas akušeris-ginekologas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-08-06 | Nerekomenduoja

Nerūpestingai apžiūrėjo ir neįsiklausė į skundus. Visad skubina. Ryte apsilankius skubinimas nebūna irzlus. Bet vis dėlto. Tą kartą nesugebėjo įsiklausyti į skausmų skundus (vaginozė šlaplėje atrodo neatsiranda) ir vis tiek vėl skyrė probiotikų, kurie neišsprendė problemos (skausmo). Be to, iš šlaplės tyrimą ėmė kone tik tarp kitko, nors ten ir buvo problema, kurią sunkiai sekėsi nupasakoti (tad tikriausiai nesivargino ir suprasti). Daug sumokėjau už visą paketą tyrimų, o to vienintelio - man iš ties svarbaus tyrimo - atsakymo nežinau. Pasekmė: kelionė greitąja į klinikas ir ten urologo atliktas darbas.

2021-02-18 | Nerekomenduoja

Nerekomenduoju šios gydytojos. Norėjau, kad gydytoja prižiūrėtų nėštumo metu, bet po dviejų vizitų visas noras atkrito. Bjauriai bendrauja, visiškai nesiklauso paciento. Kraujo nesiuntė, dėl genetinio tyrimo nieko nežino. Nors nuėjus pas kitą gydytoją, pasirodo, kad jau paskutinė savaitė, kai reikia atlikti genetinį tyrimą.

2020-12-17 | Rekomenduoja

Rekomenduoju šią daktare ir esu jai dėkinga. Apsilankius profilaktiškai pasiūlė išsamesnius tyrimus kurie pasitvirtino ir laiku rado liga. Visada informavo telefonu ir vizito metu. Nuramina ir nuteikia pozityviai. Džiaugiuosi,kad radau tokia šilta ir gera daktare pas kurią nuo šiol lankysiuosi.

2020-09-02 | Rekomenduoja

Nuostabi gydytoja. Puikiai rūpinosi visa nėštumo eiga, kai iš kitos ginekologės persirašiau pas Laurą. Rado ir pagydė dalykus, nėštumo metu, kurie galėjo pakenkti tiek man tiek mažylei, kas kitai ginekologei buvo nė motais. Neleido nė syk nusivilti jos kompetencija. Dabar gryžus iš užsienio, po kurio laiko nusprendžiau išsiimti kontraceptinį implanta, dėl šalutinių poveikių, pasidaryti reikiamus tyrimus. Super atliko net procedūra, kurias mažai kas lietuvoje atlieka. Jokių nusiskundimų, tik rekomendacijos! Į nieka nekeisčiau. O kito nėštumo priežiūra taip pat patikėčiau tik jai! Keista net skaityti tiek atsiliepimų negražių, atrodo, kad ne apie tą žmogų rašoma

2020-06-23 | Nerekomenduoja

Nerekomenduočiau šios daktarės- lankiausi pirmą kartą, apžiūrą po gimdymo ir spiralės įvedimo procedūrą atliko kaip antrinį užsiėmimą ( visą laiką bendravo su sesele apie savo asmeninius reikalus, elgėsi lyg manęs nebūtų ) jokios informacijos ar rekomendacijų po procedūros nesuteikė, skubinosi užbaigti vizitą.

2020-03-05 | Rekomenduoja

Labai rekomenduoju šia gydytoją. Puikiai prižiūrėjo nėštumą, atliko visus tyrimus ir dar daugiau, kruopščiai viską tikrino. Skubiais klausimais visuomet pakonsultuoja telefonu, nuostabi gydytoja!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti