Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Akušeris ginekologas Laura Bražėnienė

Laura Bražėnienė

Laura Bražėnienė yra Akušerė ginekologė ir konsultuoja Vilniuje. L. Bražėnienė pacientus priima Sveikatos klinika (Viršuliškės).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-10717 Gydytojas akušeris-ginekologas

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2022-10-31 | Rekomenduoja

Prisiskaičiusi bijojau vizito, bet norėjau skubesnio laiko ir surizikavau. Na ir man patiko. Atliko visas reikaimas procedūras ir dar daugiau, nuramino, paaiškino trumpai viską. Aš dėkinga, dėl kasmetinių apžiūrų tikrai lankysiuos. Gydytoja bendrauja paprastai, nėra super lipšni, nėra smulkmeniška, bet man to ir nereikia.

2022-06-16 | Rekomenduoja

Lankiausi pas gydytoją du kartus. Tikrai maloniai bendravo, labai viską tiksliai paaiškino, moka ir pajuokauti, ir nuraminti.

2022-06-16 | Rekomenduoja

Profesionali, maloni, rūpestinga ir konkreti gydytoja. Esu dėkinga už konsultaciją ir suteiktą pagalbą.

2021-08-06 | Nerekomenduoja

Nerūpestingai apžiūrėjo ir neįsiklausė į skundus. Visad skubina. Ryte apsilankius skubinimas nebūna irzlus. Bet vis dėlto. Tą kartą nesugebėjo įsiklausyti į skausmų skundus (vaginozė šlaplėje atrodo neatsiranda) ir vis tiek vėl skyrė probiotikų, kurie neišsprendė problemos (skausmo). Be to, iš šlaplės tyrimą ėmė kone tik tarp kitko, nors ten ir buvo problema, kurią sunkiai sekėsi nupasakoti (tad tikriausiai nesivargino ir suprasti). Daug sumokėjau už visą paketą tyrimų, o to vienintelio - man iš ties svarbaus tyrimo - atsakymo nežinau. Pasekmė: kelionė greitąja į klinikas ir ten urologo atliktas darbas.

2021-02-18 | Nerekomenduoja

Nerekomenduoju šios gydytojos. Norėjau, kad gydytoja prižiūrėtų nėštumo metu, bet po dviejų vizitų visas noras atkrito. Bjauriai bendrauja, visiškai nesiklauso paciento. Kraujo nesiuntė, dėl genetinio tyrimo nieko nežino. Nors nuėjus pas kitą gydytoją, pasirodo, kad jau paskutinė savaitė, kai reikia atlikti genetinį tyrimą.

2020-12-17 | Rekomenduoja

Rekomenduoju šią daktare ir esu jai dėkinga. Apsilankius profilaktiškai pasiūlė išsamesnius tyrimus kurie pasitvirtino ir laiku rado liga. Visada informavo telefonu ir vizito metu. Nuramina ir nuteikia pozityviai. Džiaugiuosi,kad radau tokia šilta ir gera daktare pas kurią nuo šiol lankysiuosi.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti