Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-10717 Gydytojas akušeris-ginekologas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-12-17 | Rekomenduoja

Rekomenduoju šią daktare ir esu jai dėkinga. Apsilankius profilaktiškai pasiūlė išsamesnius tyrimus kurie pasitvirtino ir laiku rado liga. Visada informavo telefonu ir vizito metu. Nuramina ir nuteikia pozityviai. Džiaugiuosi,kad radau tokia šilta ir gera daktare pas kurią nuo šiol lankysiuosi.

2020-09-02 | Rekomenduoja

Nuostabi gydytoja. Puikiai rūpinosi visa nėštumo eiga, kai iš kitos ginekologės persirašiau pas Laurą. Rado ir pagydė dalykus, nėštumo metu, kurie galėjo pakenkti tiek man tiek mažylei, kas kitai ginekologei buvo nė motais. Neleido nė syk nusivilti jos kompetencija. Dabar gryžus iš užsienio, po kurio laiko nusprendžiau išsiimti kontraceptinį implanta, dėl šalutinių poveikių, pasidaryti reikiamus tyrimus. Super atliko net procedūra, kurias mažai kas lietuvoje atlieka. Jokių nusiskundimų, tik rekomendacijos! Į nieka nekeisčiau. O kito nėštumo priežiūra taip pat patikėčiau tik jai! Keista net skaityti tiek atsiliepimų negražių, atrodo, kad ne apie tą žmogų rašoma

2020-06-23 | Nerekomenduoja

Nerekomenduočiau šios daktarės- lankiausi pirmą kartą, apžiūrą po gimdymo ir spiralės įvedimo procedūrą atliko kaip antrinį užsiėmimą ( visą laiką bendravo su sesele apie savo asmeninius reikalus, elgėsi lyg manęs nebūtų ) jokios informacijos ar rekomendacijų po procedūros nesuteikė, skubinosi užbaigti vizitą.

2020-03-05 | Rekomenduoja

Labai rekomenduoju šia gydytoją. Puikiai prižiūrėjo nėštumą, atliko visus tyrimus ir dar daugiau, kruopščiai viską tikrino. Skubiais klausimais visuomet pakonsultuoja telefonu, nuostabi gydytoja!

2019-12-08 | Nerekomenduoja

Vizitas įvyko Antakalnio poliklinikoje: Labai gaila, kad prieš registruojantis pas šią daktarę nepaskaičiau atsiliepimų..... Tikrai nerekomenduoju gaišti laiko ir nervų pas šią daktarę. Užsirašiau laikui 12:05 val. atvykusi sulaukiau priekaištų iš Lauros Bražėnienės seselės, kuri taip pat nepasižymi mandagumu ir malonumu. pastabą, kad veluoju. Pasižiūrėjusi laiką, pamačiau, kad buvo 12:07. O gerbiama L. Bražėnienė jau stovėjo apsirengusi ir susidėjusi daiktus išėjimui.... Nors pati paminėjo, kad paciento apžiurai skiriama 15min. Tad dar pilnai mane galėjo priimti ir apžiūrėti. Taigi, dvi minutes paveluota ir tarpduryje man pasakė, kad daktarė jūsų nepriims... nes mat veluoja į kitą darbo įstaigą..... Dar bandžiau prašyti, kad priimtu, juk laukiau ir tikrai svarbu, tačiau sulaukiau tik pasakymo, kad nereikia veluoti ir daktarė dar pridūre: “Tai gal jums neskubu”..... Kaip suprasti neskubu?! Aš šiaip neturiu laiko, rašausi pas dakarus ir gaištu savo laiką?!.... Tikrai tikrai niekam nerekomenduoju pas ją eiti...... Liksite ne tik, kad neapžiūrėti, be konsultacijos, bet ir sugaišite savo laiką.

2019-10-28 | Nerekomenduoja

Vizitas įvyko Antakalnio poliklinikoje: Sios gydytojos prieziuroje buvusi visa nestuma. Gydytojos visa laka buvau tikinama, kad nestumas sklandus, nors jis akivaizdziai nebuvo sklandus. Patyriau didziuli soka, gydytoja net puse lupu neatsiprase. Didziausia mano gyvenime klaida yra pasirinkimas sios gydytojos savo nestumo prieziurai ir pasitikejimas ja kaip specialiste.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti