Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

29% (7 įvertinimai)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Viršuliškių g. 34, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu +37066510920.

Adresas:
Antakalnio g. 59, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Licencijos:

  • MPL-10717 Gydytojas akušeris-ginekologas

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Labai rekomenduoju šia gydytoją. Puikiai prižiūrėjo nėštumą, atliko visus tyrimus ir dar daugiau, kruopščiai viską tikrino. Skubiais klausimais visuomet pakonsultuoja telefonu, nuostabi gydytoja!"
Atsiliepimas parašytas 2020-03-05 16:48
„Vizitas įvyko Antakalnio poliklinikoje:

Labai gaila, kad prieš registruojantis pas šią daktarę nepaskaičiau atsiliepimų..... Tikrai nerekomenduoju gaišti laiko ir nervų pas šią daktarę. Užsirašiau laikui 12:05 val. atvykusi sulaukiau priekaištų iš Lauros Bražėnienės seselės, kuri taip pat nepasižymi mandagumu ir malonumu. pastabą, kad veluoju. Pasižiūrėjusi laiką, pamačiau, kad buvo 12:07. O gerbiama L. Bražėnienė jau stovėjo apsirengusi ir susidėjusi daiktus išėjimui.... Nors pati paminėjo, kad paciento apžiurai skiriama 15min. Tad dar pilnai mane galėjo priimti ir apžiūrėti. Taigi, dvi minutes paveluota ir tarpduryje man pasakė, kad daktarė jūsų nepriims... nes mat veluoja į kitą darbo įstaigą.....
Dar bandžiau prašyti, kad priimtu, juk laukiau ir tikrai svarbu, tačiau sulaukiau tik pasakymo, kad nereikia veluoti ir daktarė dar pridūre: “Tai gal jums neskubu”..... Kaip suprasti neskubu?! Aš šiaip neturiu laiko, rašausi pas dakarus ir gaištu savo laiką?!.... Tikrai tikrai niekam nerekomenduoju pas ją eiti...... Liksite ne tik, kad neapžiūrėti, be konsultacijos, bet ir sugaišite savo laiką."
Atsiliepimas parašytas 2019-12-08 02:19
„Vizitas įvyko Antakalnio poliklinikoje:

Sios gydytojos prieziuroje buvusi visa nestuma. Gydytojos visa laka buvau tikinama, kad nestumas sklandus, nors jis akivaizdziai nebuvo sklandus. Patyriau didziuli soka, gydytoja net puse lupu neatsiprase. Didziausia mano gyvenime klaida yra pasirinkimas sios gydytojos savo nestumo prieziurai ir pasitikejimas ja kaip specialiste."
Atsiliepimas parašytas 2019-10-28 06:38
„Tikrai antrą kartą pas ją nesilankyčiau. Nerekomenduoju."
Atsiliepimas parašytas 2019-09-10 08:08
„Vizitas buvo Antakalnio Poliklinikoje. Pirmiausia tai gydytoja vėlavo priimti paskirtu laiko, teko laukti.
Gydytoja buvo maloni, tačiau apžiūra truko labai greitai, lyg kažkur skubėtų. Dariausi gimdos kaklelio vėžio tyrimą ir gydytojos papildomai rekomenduotą ŽPV tyrimą.
Užregistravo po savaitės dėl tyrimų atsakymų, tačiau liepė neatvykti, nes pažadėjo pati paskambinti ir informuoti dėl tyrimų rezultatų. Pasakė ir laiką, kada laukti skambučio.
Laukiau ir nesulaukiau.
Paskambinus į Antakalnio polikliniką informavo, kad gydytoja dirba iki 13:30 val., ir nurodė kabineto numerį, kuriuo turėčiau pasiskambinti. Paskambinus į kabinetą atsiliepė kita gydytoja, kuri informavo, kad pasikeitė pamainos, gydytoja jau nebedirba (o buvo 13:10 val.) ir liepė skambinti pirmadienį, nes penktadienį gydytojos nebus.
Esu labai pasipiktinusi, nes jokio supratingumo ir atsakomybės jausmo. Gydytojai taip elgtis nederėtų. Tyrimai padaryti, bet atsakymų žadėtų (ir labai lauktų) taip ir nėra. Gerai, jeigu viskas bus gerai. O jeigu ne? Tokiais atvejais delsimas irgi kainuoja. Kartais net labai brangiai.
Kaip aš toliau galėčiau pasitikėti tokia gydytoja ir eiti pas ją tikrintis?"
Atsiliepimas parašytas 2019-04-11 13:32
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt