Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis
Kristina  Stanslovaitytė

Kristina Stanslovaitytė

Apie specialistą:

Atlieku ginekologinių susirgimų diagnostiką bei gydymą. Konsultuoju šeimos planavimo bei kontracepcijos klausimais. Taip pat prižiūriu ir gydau nėščiąsias.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2017-03-30 | Nerekomenduoja

Patys blogiausi prisiminimai prisiminus šią gydytoją. Pačioje nėštumo pradžioje (po teigiamo nėštumo testo) pastebėjau pakraujavimą, kadangi pirmas nėštumas labai išsigandau ir atvykau pas šią gydytoją. Apžiūrėjusi mane ji pasakė, kad man nesivystantis nėštumas ir nurodė kuo greičiau (paskyrė po savaitės) pasidaryti abraziją (valymą). Skausmas buvo didžiulis, ašaros lydėjo nuolatos. Pasruvusiomis akimis ieškojau informacijos kodėl, kas įtakojo, išsiaiškinau, kad tokiu atveju yra 3 sprendimo būdai: laukti kol savaime išsivalys, suvartoti vaistus kurie paskatins išsivalymą ir mechanininis įsikyšimas abrazija. Norėdama išgirsti kitą nuomonę, kurį variantą siūlo rinktis, kokios pasekmės, apsilankiau pas kitą gydytoją, kuris apžiūrėjo ir pasiūlė apsilankyti po savaitės, kadangi gali būti vėlesnis pastojimas ir dar kategoriškai negali teigti, kad jau reikėtų imtis kokių veiksmų. Apsilankius po savaitės gydytojas išgirdo širdutės plakimą, pasakė kad viskas gerai laukiuosi. Buvau begalo laiminga. Tačiau bijau pagalvoti jei bučiau pasikliovusi tik K. Stanslovaitytės nuomone, juk būčiau netekusi pirmojo vaikučio, to net nesuprasdama o atlikta abrazija dar sukeltų pasekmių dėl kurių galbūt vėliau net negalėčiau pastoti. Dėl šios gydytojos dabar turiu didžiulę baimę, visą nėštumą persekioja blogi prisiminimai ir kiekvieną dieną pabundu su baime, kad kažkas gal blogai. Nors mane prižiūrinti gydytoja visada ramina ir sako, kad viskas gerai, nėra ko nerimauti. Jokiai nėštukei nesiūlyčiau pas ją lankytis, o kaip pagalvoju, galbūt jau N tokių moterų kurios pasikliovė šia gydytoja ir pasidarė abraziją, nors iš tikrųjų laikėsi sveiko vaikelio.

2015-12-14 | Rekomenduoja

Kristina man suteike sansa dar karta tapti mama. Zemai lenkiuosi. Tobula daktare

2015-11-29

Konkreti,be jokių ca ca la la,paaiškina nuodugniai ir suprantamai apie susirgimą.Ir operavausi pas ją- profesionali.Džiaugiuosi suradus šią gydytoją

2015-09-08 | Rekomenduoja

Tik puikūs, malonūs, šilti įvertinimai apie šią gydytoją.Nuostabi savo srities specialistė. Daugiau tokių gydytojų

2015-02-13 | Rekomenduoja

Nuostabi gydytoja. Lankiausi pas daug įvairių ginekologių, bet ši pati geriausia.

2014-07-05 | Rekomenduoja

Puiki gydytoja. Suteikia visa reikalinga informacija. Ivardina teigiamas ir neigiamas pasekmes. Pasiulo i bendra nesciuju programa neitrauktus tyrimus. Nestumo prieziuros metu i daktare galima kreiptis bet kada telefonu. Aisku, pries tai gavus jos leidima:). Sekmes !

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti