Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Akušeris ginekologas Kęstutis Šklėrius

Kęstutis Šklėrius

Kęstutis Šklėrius yra Akušeris ginekologas ir konsultuoja Vilniuje. Šiuo metu nėra galimybės registruotis pas gydytoją manodaktaras.lt.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-15054 Gydytojas akušeris-ginekologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Mokslai:
1981 m. Kauno Medicinos universitetas, akušerio- ginekologo specialybė

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Išklausyti kursai ir domėjimosi sritis gimdos kaklelio patologija, kolposkopijos kursai, infekcijos ir lytiškai plintančios infekcijos.

Palikti atsiliepimą

Akušeris ginekologas, kuris priims jus greičiausiai

Komentarai

2023-03-15 | Nerekomenduoja

Gydytojas su kvailais komentarais ir iškreiptu humoro jausmu. Homus sovieticus. Klausė kam vyras gimdykloj, nes mat jis savo vaikų gimdyme nedalyvavo. Labai nedalykiškas, sunku susikalbėti, linkęs kvailai ir ne vietoje komentuoti. Savo darbo nedirbo, gimdos kaklelio netikrino, paliko likimo valiai, nes jam nepatiko noras bandyti gimdyti natūraliai. Priekaištavo, kad vaikas didelis, prikaišiojo, kad per daug valgiau. Viskas būtų vykę kitaip, jei būtų ramiai ir aiškiai pakalbėjęs apie rizikas, paaiškinęs situaciją. Deja.. Teko laukt kitos pamainos, kad būtų galima pasikalbėti ir priimti sprendimus. Jokiu būdu nenorėčiau pas jį pakliūti dar kartą, tad VGN nebesirinksiu.

2022-03-14 | Rekomenduoja

Tik pats geriausias atsiliepimas apie Gydytoją Kęstutį Šklėrių. Aš ir vyras dėkojame likimui, kad patekome į gydytojo Kęstučio pamainą ir būtent jis priėmė gimdymą. Gimdymas buvo komplikuotas ir tik dėka gydytojo aštraus proto, profesionalumo ir priimtų sprendimų bei greitos reakcijos mes šiandien turime sveiką mažylį. Po gimdymo visą laiką kol buvome gimdymo namuose jautėme gydytojo nuoširdų rūpestį ir globą, o jo gera nuotaika ir humoras visada padėjo išsklaidyti įtampą ir nerimą. Tik savo darbą ir žmones mylintis gydytojas gali dirbti su tokiu atsidavimu ir rūpesčiu. Vilniaus Gimdymo Namams labai pasisekė, kad gydytojų komandoje turi tokį nuostabų gydytoją. Pačios didžiausios rekomendacijos ir padėka gydytojui Kęstučiui.

2020-07-14 | Rekomenduoja

Nuostabus savo srities specialistas ir žmogus. Teko gimdyti sūnelį pas jį. Rekomenduoju! Tobula!

2018-07-16 | Rekomenduoja

Labai malonus, konkretus ir turintis humoro jausmą gydytojas. Gimdžiau pas jį ir rekomenduoju! Tvirtai priimantis sprendimus, rūpestingas.Ačiū Daktare!!!

2015-12-10

Tai yra tiesa musu daktaras K.SKLERIUS.nuostabus,puikus kompetetingas,mylintis savo darba .Ir stiprybes,sveikatos Jam.

2015-12-07 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti