Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Akušeris ginekologas Justina Račkauskienė

Justina Račkauskienė

Justina Račkauskienė yra Akušerė ginekologė ir konsultuoja Panevėžyje. J. Račkauskienė pacientus priima AJ Klinika, Panevėžio Affidea klinika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
 • Paslaugos ir kainos:

  Paslauga Kaina Trukmė
  30 minučių vizitas nenurodyta 30 min.
 • Paslaugos ir kainos:

  Paslauga Kaina Trukmė
  Akušerio - ginekologo konsultacija 75 EUR nenurodyta
  Biopsija iš gimdos kaklelio (be histologinio ištyrimo kainos) 65 EUR nenurodyta
  Lytinių lūpų korekcija hialurono r. užpildų injekcijomis 329 EUR nenurodyta

Apie specialistą:

Gydytoja Justina Račkauskienė yra puikiai pacienčių vertinama gydytoja, kuri pasižymi profesionalumu bei kruopštumu.
Gydytoja specializuojasi nėštumo patologijos, vaisiaus ultragarsiniuose tyrimuose, bendrosios ginekologijos bei žindymo, laktacijos sutrikimų srityse.
Tobulinasi šalies akušerių ginekologų profesinėse konferencijose, taip pat „19th World congress on Human reproduction“ (2023), dalyvavo gydytojų tobulinimosi kursuose: „Šiuolaikinė specializuota reanimacinė pagalba“, „Šiuolaikinė specializuota akušerinė pagalba“, „Naujagimių gaivinimo kursai“, „Konfliktų valdymas ir bendravimas su pacientais“, „Antrojo nėštumo trečdalio vaisiaus ultragarsinis tyrimas (patikra)“, „Gimdos kaklelio kolposkopijos pagrindai“, išklausė „The Fetal Medicine foundation“ organizuotą nuotolinį kursą „The 11-13 Weeks Scan Online“. Yra Lietuvos akušerių ginekologų draugijos (LAGD), tarptautinės akušerijos ir ginekologijos ultragarso draugijos (ISUOG) narė, Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacijos (LLŽKA), Europos laktacijos konsultantų aljanso (ELACTA) narė.

• Licencijos:
MPL-21383 Gydytojas akušeris-ginekologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

• Mokslai:
2016 m. baigė Akušerijos – ginekologijos rezidentūrą
Baigė 2011 m. LSMU, medicinos studijų magistrą

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Tobulinasi šalies akušerių ginekologų profesinėse konferencijose,agalba“, „Šiuola dalyvavo gydytojų tobulinimosi kursuose: „Šiuolaikinė specializuota reanimacinė pikinė specializuota akušerinė pagalba“, „Naujagimių gaivinimo kursai“, „Konfliktų valdymas ir bendravimas su pacientais“, išklausė „The Fetal Medicine foundation“ organizuotą nuotolinį kursą „The 11-13 Weeks Scan Online“.

• Asociacijos
Lietuvos akušerių ginekologų draugijos (LAGD) narė
Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacijos (LLŽKA) narė
Europos laktacijos konsultantų aljanso (ELACTA) narė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2024-02-22 | Rekomenduoja

Geriausi atsiliepimai apie gydytoją Račkauskienę! Labai maloni,labai aiškiai viską paaiškina. Labai labai puiki gydytoja! Nuoširdžiai rekomenduoju

2024-02-21 | Rekomenduoja

Labai profesionali gydytoja. Viską aiškiai ir suprantamai paaiškina, atsako į visus rūpimus klausimus. Didžiausios rekomendacijos gydytojai.

2024-02-19 | Rekomenduoja

Labai maloni gydytoja, kruopščiai apžiūri, skiria teisingą gydymą, kuris yra veiksmingas. Didžiausios rekomendacijos!

2024-02-19 | Rekomenduoja

Jaukus kabinetas pokalbiui. Atskira, uždara apžiūros patalpa. Labai maloni, dalykiška ir konkreti gydytoja. Pačios geriausios rekomendacijos.

2024-02-13 | Rekomenduoja

Puikiausi atsiliepimai apie ginekologę J.Račkauskienę. Labai maloniai bendraujanti ir daug informacijos pateikianti gydytoja. Rekomenduoju visoms moterims, turinčioms ginekologinių problemų. Jeigu reikėtų, kreipčiausi tik į šią specialistę. Linkiu AJ klinikai kuo geriausios sėkmės!

2024-02-13 | Rekomenduoja

Labai esu dėkinga,šiai maloniai, dėmesingai ir savo darbą išmanančiai gydytojai.Laiku pastebėjusiai problemą , padėjus sprendime.Labai Dėkui.Sėkmingų ir teisingų sprendimų ! Jūs nuostabi , profesionali , ryžtinga…REKOMENDUOJU !!!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti