Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

Komentarai

2019-05-20 | Nerekomenduoja

Pirma karta susiduriau su šia gydytoja. Užsiregistravau pas ja 20 savaites nestumo echoskopijai. Apziura su echoskopu truko 2.5 minutes. Taip taip, dvi su puse minutės, nes viska nufilmavo kartu su manimi buvusi busima mociute. Neturiu zodziu, ka galima apziureti per dvi minutes. Teko registruotis pakartotiniai apziurai pas kita gydytoja. Parodzius filmuota medziaga kitam gydytojui nekilo jokiu klausimu. Labai jau skubejo turbut. Pirma pazintis ir pirmi neigiami atsiliepimai, labai nefaina. Norincios rimtos apziuros, rekomenduoju rinktis kita specialista.

2019-04-01 | Nerekomenduoja

Visiškai nesuprantu šios daktarės... teko tik kartą apsilankyti, bet šis potyris buvo toks skausmingas, kad kelias valandas teko atsitokėti nuo patirto streso. Esu nėštukė, tad atvykusi apžiūrai buvau paklausta apie paskutines mm dienas. Pasakiau daktarei data ir kad ji preliminari, nes gali būti, kad keliomis dienomis klystu. Taigi buvau išvadinta niekam tikusia moterimi, kuri nesugeba net datos tikslios pasakyti. To pasekoje esantis mano 20 savaičių nėstumo tikrinimas nesibaigė. Aš atsiprašiau daktarės ir pasakiau, kad esu tikrai žiopla, nes nesižymiu šių datų, jos atsakymas buvo pritrenkiantis "Apie tokias, kaip jūs yra tik vienas žodis, bet aš nesakysiu..." kiek patylejusi tare "Per tokos kaip Jūs anksčiau pagimdžiusios ir skundžiatės, kad daktarai blogai atliko savo darbą tikrinimo metu". Po šių žodžių netekau amo, ir tylėjau, nes akyse pildėsi ašaros.... daktarė nebekalbejo su manimi, pradėjo echoskopuoti ir nepraėjus nei 5 minutėms sako viskas. Nieko nepasakė, gerai ar blogai su vaikučiu, tiesiog susakė kažkokius duomenis sėdinčiai seselei. Paklausiau daktarės, gal mato lytį vaikučio, tai dar kartą pritrenkė pasakydama " Aš net nežiūrėsiu, nes dar anksti, gal po mėnesio ir pažiūrėsim". Kažkoks siaubas! taigi įvyko vizitacija per kurią visiškai nieko man nebuvo pasakyta. Šiuo metu bandau analizuoti pati nėščiosios knygelę, kad kažką suprasčiau. Tikiuosi mažylis/ė jaučiasi gerai.

2018-01-14 | Rekomenduoja

"Mes zemiskame gyvenime ieskome atpildo uz gerus darbus,bet daznai jo nesulaukiame. Gerus ir blogus poelgius atlieka siela,jie yra uz zemiskumo ribu. Nors ir nematome akivaizdaus atpildo,ji suvokiame sazine". (L. Tolstoj) Aciu gydytoja,kad jus ja turite didele ir tyra,aciu uz svelnuma ir rupestinguma atliekant invazine operacija. Su pagarba Zita N.

2018-01-05 | Rekomenduoja

01-03 šalino miomas,nesigailiu,kad teko atvykti iš Mažeikių,maloni gydytoja, atliko savo darba, viska paaiškino išvykstant, Ačiu jums . R.Š

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti